Перерахувати основні напрямки моди в зачісці. Зачіски для волосся

2. Сучасна мода в жіночих зачісках

Сьогоднішня мода незвичайно багата різноманітними стилями і напрямками. Модним вважається все - класика, авангард, еклектика. Те ж саме відбувається і з модою на жіночі зачіски - яку б ви не вибрали, вона виявиться модною і доречною лише в тому випадку, якщо відповідає вашому стилю і характеру.

В сучасній моді дійсно важко виділити якийсь пріоритетний напрямок. Така різноманітність дає величезний простір для самовираження як самій жінці, так і майстру. Однак можна сказати, що багато жінок вважають за краще класичним жіночим зачіскам короткі молодіжні стрижки, так як по достоїнству оцінили їх зручність.

Полегшені варіанти жіночих зачісок не вимогливі, за ними дуже легко доглядати, вони практично не віднімають часу на укладку, крім того, здатні зробити кожну жінку неповторною. У сучасних жіночих зачісок немає строгих рамок, і майстер має можливість пограти якимись деталями, завдовжки і створити форму, що ідеально підходить саме цій жінці, овалу її особи, стилю одягу, способу життя. Хороший майстер рідко прагне точь-в-точь повторити малюнок попередньої стрижки, кожен раз жінка повинна йти від перукаря трохи змінилася, оновленою і посвіжілої. А правильно виконана стрижка дозволяє укладати волосся по-різному, надаючи зачісці то спортивне, то романтичне, то урочисте звучання.

Втім, іноді для того, щоб оновити свій вигляд, потрібно не стільки змінити стиль або малюнок стрижки, скільки освіжити колір волосся, а то і зовсім кардинально його змінити. У кожному конкретному випадку, звичайно, необхідно відштовхуватися від особистості жінки, від того, який стиль і яку колірну гамму вона вважає за краще в одязі, враховувати її вік, рід занять.

Молодим дівчатам підходять жіночі зачіски креативного характеру і відповідне забарвлення волосся. Цей напрямок моди передбачає в першу чергу неординарну форму зачіски, використання пасом різної довжини, всілякої асиметрії. Колір волосся при такій стрижці повинен відповідати загальному стилю, бути сміливим, яскравим, насиченим. Допускається і, більш того, вітається використання одночасно декількох квітів - контрастних або близьких по тону.

Авангардний стиль сучасних жіночих зачісок, якому властиві довгі чубчики-вуалі, що підкреслюють загадковість погляду, асиметричні форми, рвані кінчики волосся, створює образ жінки-загадки.

Нові технології виконання жіночих зачісок полягають в тому, що вони враховують, як буде рости волосся, тому зачіска не втрачає своєї форми у міру відростання волосся. Довге волосся припускають інтенсивний догляд і складне укладання, проте можна обійтися і без цього, якщо волосся підстрижене плавним переходом, а їх кінці кілька проріджені для створення перистого контуру. Таке волосся можна залишити прямими, злегка підвити кінчики або зібрати у вузол, а в урочистих випадках можна використовувати в укладанні принцип єдності протилежностей, коли прямі і хвилясті пасма чергуються, або гладкий верх поєднується з подвіти кінцями - головне, щоб зачіска виглядала гармонійно.

У зрілому віці жіночі зачіски більше припускають класичні лінії і не такі сміливі колірні рішення. Перевагу краще віддавати природним відтінкам, а колірні переходи вирішувати в одній гамі. В цьому випадку волосся як би м'яко переливаються різними за інтенсивністю відтінками одного тону, що надзвичайно оживляє загальне враження від зачіски і залишає враження природного сяйва волосся.

Волосся - це та частина тіла, яка безболісно може піддаватися незліченною трансформаціям: стрижка, фарбування, завивка, нарощування та ін. Перевага в тому, що навіть після невдалих експериментів грива знову відростає. Модні тенденції нового сезону пропонують Зачіски на будь-який смак і для будь-якого типу Волосся.

Почнемо з Довгих волосся. Вважається, що Довге волосся можна носити на дві манери: розпущеним, в день миття, і зібраними в хвостик або вузлик на наступний (косички за старомодністю останнім часом з репертуару виключаються). Цьомуомані пора покласти край! Варіантів зачісок з довгим волоссям існує незліченна безліч, а в Новому сезоні вони як ніколи в Моді .

Які ж зачіски будуть на піку моди влітку 2007 року? Наскільки вони підходять до нашого способу життя і як створювати їх за допомогою засобів для стайлінгу, зберігаючи здоров'я і красу, незважаючи на вироблені над волоссям насильницькі дії?

Отже, радійте дівчата, яким раз у раз доводиться заправляти за вушка напівдовге пасма волосся, постійно вислизають, спадаючі на обличчя, лізуть в очі і заважають жити. Нинішнього літа все це неподобство в моді! Класичні зачіски стають наближеними до життя, злегка недбалими, так що випадають з пучка волосся не потрібно заколювати невидимками, адже вони надають зачісці природність. В моду знову увійшла зачіска 50-х років - боб, яка знову ж видозмінюється в сторону природності і легкої недбалості.

Багато все життя мучаться зі своїми неслухняними кучериками, кучерявими в різні боки і не бажають підкорятися гребінець і фенам. Тепер це модно! Ходи собі, демонструй природну даність, а всі інші нехай заздрять. Але не забувай, що за кучерями теж необхідний особливий догляд, про який ми розповімо трохи нижче. Решті ж, некудрявим дівчатам, стилісти пропонують скористатися щипцями, закручувати пасма пальцями або зовсім зробити хімічну завивку.

Все так же залишається в моді техніка укладання, під назвою surf, при якій частина волосся залишається абсолютно прямий, а частина - кучерявою. Наприклад, прямий залишається чубчик, а решта волосся в'ється видрібцем або спадають хвилями.

Загалом, цього літа ти можеш дозволити собі будь-яку зачіску, яка не має чітко окреслених геометричних форм. Та ще разлохмать її трохи, як ніби по твоєму волоссю пройшовся літній вітерець. Єдиним винятком серед недбалих зачісок цього літа став високий кінський хвіст, що збирається волосок до волоска, без єдиного півня, без єдиної неслухняної прядки, гладенький до самих кінчиків.

Розвиток і вдосконалення перукарського мистецтва тісно пов'язане з еволюцією людського суспільства, зростанням рівня культури. Перукарське мистецтво об'єднує декілька основних прийомів роботи з волоссям: миття, сушка, стрижка, завивка, фарбування.

У всі часи перукарське мистецтво було направлено на те, щоб прикрасити зовнішність, зробити її більш привабливою.

Так як перукарське мистецтво удосконалювалося на тлі суспільного життя, воно завжди перебувало в прямій залежності від загального стану економіки і культури.

В епоху стародавнього світу в Ассирії, Авилон і Єгипті навчені раби виконували різні види робіт, в перукарському справі виконують і сьогодні. Наприклад - знебарвлення волосся, виготовлення перук, стрижка.

Переворот в моді і видах зачісок відбувалося з апохи в епоху. Чим вище ставала культура народу, чим багатша його смак і різноманітні потреби, тим вище рівень перукарського мистецтва.

І на сьогоднішній день стиль і мода є актуаьною темою. Дуже важко визначитися, що модно і який стиль переважає.

На сьогоднішній день існує багато різних напрямків моди, але нам не потрібно забувати, що кожна людина індивідуальна, і тим самим вона відрізняється своєю неповторністю у стилі та модними тенденціями від інших.

Чи в одній зачісці співставити довге і коротке волосся, авангардний і романтичний стилі, прямі і хвилясті пасма? Можна і потрібно експериментувати не тільки з кольором, але і з формою стрижки. І тоді дана зачіска буде вважатися наймоднішою.

Стиль сьогодні абсолютно природний, плюс ідеаьна функціональність. Ніяких зачісок, закованих в лаковий панцир, волосся вільно розвівається на вітрі, нагадуючи одночасно відстовбурченими пір'я і пелюстки тільки розцвівши квітки.

Стрижка - це цілий технологічний поцесів, в результаті якого навколо голови народжується справжній витвір - художній малюнок. Головна цінність стрижки - практичність. І тоді ви легко перетворитеся на елегантну даму з вишуканою укладанням. Секрет зачіски в застосуванні нових нетрадиційних методів.

Сучасна мода пропонує великий вибір фарб, так і способів фарбування волосся. Фарба використовується не тільки з метою зміни кольору волосся, або посилення відтінку - за допомогою фарб візуально коректують форму обличчя.

Переходи століття в століття завжди відрізнялися вибухом творчості. Не став винятком і наш час. Різка зміна кольорових переваг привела до з'єднання не тільки різних кольорів, але і до різних технік фарбування волосся.

Відомі перукарі вже прогнозують моду майбутнього, в якій тривимірне відображення кольору і ефект спалаху на волоссі, а також глибокі кольори за рахунок взаємозв'язку відтінків, які надають обсяги. Вертикальне мелірування відходить у минуле, проте стає популярним забарвлення, яке дозволяє з'єднати кілька відтінків на одному пасмі.

Змішання стилів, тяга до гібрида привели до виникнення нової гілки, де домінують авангаддні стрижки, і зовсім божевільні, яскраві, сяючі кольори, особливо мідь і екстремальні поєднання рожевого і зеленого.

Розкіш кольору та його глибина дарують нам відчуття свята.

Але на сьогодні мода дуже демократична, тому свобода, романтизм, натуральна елегантність і дбайливість, актуальні завжди. Довгий розкішне волосся, спокійні, легкі і дуже жіночні лінії, стають очевидними трендом 2006 року. Мінімум стайлінгу, максимум легкості. Використання мусів, воску або лаку зведено до мінімуму.

Для того, щоб досягти високого рівних майстернрсті, проводять безліч семінарів, майстер-класів, тренінгів, на яких досвідчені майстри-перукарі діляться досвідом з охочими.

Проводяться різноманітні конкурси, для того, щоб майстри могли показати рівень своєї майстерності. Тільки шоу-покази і конкурси дозволяють майстрам знайомитись з останніми тенденціями моди і диктувати свій стиль в створенні образів.

В Україні існує збірна перукарів, яка представляє нашу країну на різних міжнародних конкурсах.

У складі національної збірної з перукарського мистецтва майстер-модельєр міжнародного класу одеситка Надія Періно, два рази захищала честь України в Чемпіонаті Світу (2000 г. - Берлін, 2002 г. - Лас-Вегас). А також в міжнародних конкурсах - в Росії, Бельгії, Голландії та Франції. Тренувалася у відомих світових майстрів.

Професія перукаря дуже відповідальна: неможливо помилитися. Майстер за дуже короткий час повинен побачити внутрішню красу людини, зрозуміти і оцінити її внутрішній світ. Помилкою було б створити стиль, який не відповідає стилю життя клієнта.

Перукарське мода повинна враховувати не тільки модні напрямки, але і те, наскільки ці тенденції підходять конкретній людині, наскільки їй зручно.

1. Творча частина

1.1. характеристика сучасного

І перспективного напрямків моди в зачісках

Мода зачісок сьогодні різноманітна і індивідуальна - як і модні тенденції в одязі, які надають стиль стрижнів і вкладенням, які подобаються нашим клієнтам.

Кожен майстер має можливість зробити задуману стрижку коротше, більшою чи меншою за обсягом. Головне висловити індивідуальні особливості клієнта, вірно зловити і передати його внутрішній настрій.

Кожен перукар частково і психолог. Інакше було б просто неможливо за декілька хвилин спілкування з клієнтом зрозуміти його і дати правильні поради по його зовнішності.

У цьому сезоні стилісти Intercoiffure змішують текстури. Зачіски - короткі, або напівдовге - виглядають повітряними, несиметричними і дуже модними. Довжина накладається один на одного - то ховається, то з'являється знову. Макіяж божевільної, веселою, красивою зірки на один день - ось стиль сучасної жінки. Він яскравий і виразний. Використовується різноманітна колірна гамма від жовтого і рожевого до сірого і чорного кольорів. Тон особи при цьому повинен залишатися натуральним.

Нова колекція від Vidal Sasson ввібрала в себе гру тіней модного фотографа-сюрреаліста 30-х років Мена Рея в стилі панк початку 80-х років двадцятого століття.

Графічний дизайн волосся, вузькі пасма з'єднуються і піднімаються, щоб скласти розсіяний і м'який вид.

А в творчості Liongueras завжди яскраво звучить романтична тема Середземномор'я: стрижки відображають збудження і експресію, які так властиві іспанцям. Він широко використовує унікальний принцип точкових зрізів. Видима легкість стрижки підкреслена точними розахунками.

Еклектика і авангард, легко піддаються перетворенню, - такі особливості кожної нової колекції відомого іспанського майстра. Він стверджує, що ми живемо в мінливий час, демонструє нам все нові і неочікуваніші речі. Перукарська справа розвивається зараз на концепціях, ніж на ідеях моди. Більше відображати спосіб життя клієнтів, ніж по тенденціям, які безсумнівно, з кожним днем ​​стають все більш відкритими і вільними, ніж конкретними і обмеженими.

У чоловічих зачісках особливу увагу приділяють забарвленням: сміливим нюансам в мелірування і різноманітній кольоровій гамі. Подовжені пасма з рваною ефектом на кінцях роблять стрижку провокаційною і нахабною. Основа чоловічого образу на весняно-літній сезон - відображення ділового, урбаністичного і

Напрямки моди в зачісці

Рік - це рік Змії за китайським календарем, тому модні дизайнери придумали багато красивих зачісок з косичками, переплетеннями, вузликами і пучками. Дуже стильно і жіночно будуть виглядати маленькі кіски плетені по голові і закручені по колу. Пучки і коси укладені у пучок, так само залишаться популярними як і в минулому сезоні.

На першому місці за популярністю находятсяромантічние локони або хвилі. Напевно, ніщо не виглядає так жіночно і сексуально, як м'які хвилясті по плечах хвилі. Ця зачіска не сходить з червоних килимових доріжок. Знаменитості для урочистих заходів часто вибирають красиві і сексуальні локони. Основна вимога - локони не повинні бути занадто дрібними. Крім того, завиваються не всі волосся, а лише кінчики волосся. У моді м'які великі хвилі, які виглядають дуже природно.

Не менш популярникоси і все зачіски на основі плетіння. Будь то коса навколо голови, злегка розпатлана коса-риб'ячий хвіст або кілька дрібних кісок, плавно перетікають в високу зачіску - все це модно. Знаменитості демонструють різні варіанти кіс і зачісок з косами. Коси особливо хороші тим, що таку зачіску можна зробити як на роботу, так і на будь-який урочистий захід, навіть на власне весілля, просто додавши квіти або красиві аксесуари.

Ідеально пряме волосся - повна протилежність локонам, однак, вони не менш популярні й модні. Тут головне красивий і доглянутий вигляд волосся. Вони повинні бути гладкими і блискучими і, звичайно ж, ідеально прямими. Зробити таку зачіску за допомогою прасування зможе будь-яка дівчина, а волосся при цьому будуть виглядати дуже стильно, що наочно демонструють у своїх образах знаменитості.

Пряма чубчик стає більш актуальною, ніж коса з проріджуванням і формуванням «драбинки» з градуювальних пасом. Два загальних напрямки модних стрижок: жіночні локони або строгий силует. Зауважимо, що екстремально-коротке волосся вже здали свої позиції. Модні короткі стрижки сезону - можна назвати відрослими стрижками - від супер-коротких стрижок стилісти перейшли до подовженим. У новому сезоні короткі стрижки стають більш об'ємними і жіночними за рахунок відросло кінчиків волосся, потрібно тільки надати відросло волосся стильний вигляд, для чого існують різні прийоми і способи укладання. Особливе місце в арсеналі модниць займають асиметричні стрижки, може використовуватися контрастне поєднання прямої рівно підстриженою чубчика, і пишною верхівки, проградуірованной рваними прядками. Таким чином виходить стрижка, здатна трансформуватися в залежності від способу укладання: якщо прибрати чубок набік, а на лоб зачесати пасма з верхівки і укласти воском або гелем, то зовнішній вигляд буде разюче відрізнятися отісходного.

Стрижки і зачіски для довгого волосся

З року довгі стрижки з прямою густий чубчиком вважаються наймоднішим рішенням для стильного зачіски. Пряма чубчик прекрасно поєднується і з кучерявими локонами, і з прямими пасмами, при цьому кінці волосся можуть бути проградуйовані, це контрастує з прямою чубчиком і виглядає оригінально як з розпущеним волоссям, так і у високій зачісці, особливо якщо нанести на кінчики волосся перукарський віск. Якщо довга стрижка планується без чубчика, то загальні обриси формуються за рахунок оригінальних проборов, переплетення пасом. Оригінально і на фото, і в повсякденності виглядає періодично повертається силует-трансформер - пасма у особи середньої довжини формують хибне каре, а волосся з потиличної частини залишаються довгими. Для такої стрижки найбільше підходять пряме волосся, не схильні до утворення локонів. І пряма чубчик з цієї стрижкою теж буде виглядати ідеально.

Напрямки моди в одязі

Мода має циклічним темпераментом, але, не звертаючи уваги на це, тенденція моди дивує нас, нагадуючи про забутих ретро-фасонах і доповнюючи їх сучасними аспектами. Тенденція моди року - це специфіка білого і вільного стилю, імідж вільного і легкого силуету, новий погляд на яскравість, яка абсолютно підкреслює індивідуальність.

Неймовірно популярні в році будуть яскраві штани різних кольорів. У колекціях представлені штани з підвищеною талією і вузькі моделі, розкльошені і укорочені, однак загальне у них одне - яскравість.

Високі розрізи - модний тренд

Досить консервативні в майбутньому сезоні сукні, проте особливий шарм їм надають високі розрізи на спідницях, надаючи образу чарівність.

Класика чорного і білого

Актуально в новому сезоні комбінування в одязі білого і чорного. Наприклад, сорочка біла виглядає відмінно з брюками і краваткою-метеликом чорного кольору. У цьому вбранні дівчата виглядають надзвичайно жіночно і сексуально одночасно.

Зухвалий, молодіжний, яскравий стиль набуває все більшого визнання, а в майбутньому сезоні дотримуватися його значить відрізнятися особливим шиком. Для цього стилю в характерні звисає одяг, легка недбалість, багатошаровість, спущені петлі на светрах і піджаках.

Обгрунтування вибору моделі

З огляду на сучасні поняття про модному образі і типі зовнішності

Була обрана модель, яку звуть Надія. Дівчині 19 років, зріст 171см. натуральні світло-русяве волосся злегка кучеряве, очі карі.

Брови вузькі дугоподібні, вії довгі і густі, форма очей - мигдалевидна. Форма особи овальна зі злегка подовженим підборіддям, прямий ніс, губи середньої пухлості. Кольоротип - літо. Надія ідеально підходить для теми даної роботи. Дефектів на шкірі немає.

У даній моделі овальна форма обличчя, деталі особи трохи більше звичайного. Значних недоліків зовнішності немає. Особливості особи: злегка виражені скули, ніс з горбинкою.

Роблячи вибір моделі, я грунтувалася на таких критеріях як:

Спираючись на вище перелічені критерії, я вибрала моделлю

Надію, т. К. Вона підходить за всіма параметрами.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...