Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

Зачіска з виголеним скронею: дивно або екстравагантно

Рано чи пізно кожна дівчина вирішується на експеримент зі своїм волоссям. І сьогодні однією з наймодніших зачісок як серед зірок першої величини, так і звичайних дівчат є поголений скроню.

Мода чи епатаж?

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночіСпочатку подібна зачіска асоціювалася з різноманітними субкультурами, але з часом вона стала ультрамодного, так що сьогодні ви можете сміливо експериментувати подібним чином над своєю зовнішністю, що не переживаючи, що вас зарахують до течії готовий або панків. Цікаво знати, що подібна зачіска з виголеним скронею носить назву Скріллекс.

Отже, як ви вже зрозуміли подібні стрижки відмінно підходять тим дівчатам, які шукають нові оригінальні, а іноді і екстравагантні, образи.

Крім того, ви можете виділитися з натовпу за допомогою цікавого забарвлення локонів.

До речі, не варто думати, що якщо вам хочеться зробити стрижку з виголеним скронею, то решту волосся обов'язково повинні бути короткими. Зовсім ні.

Приклад подібної укладання з довгими локонами можна побачити на сьогоднішніх фотографіях актриси Розаріо Доусон. А ось приклад співачки Ріанни ясно вказує на той факт, що Скріллекс можна зробити як на довгі локони, так і для короткої стрижки. І обидві образи будуть виглядати приголомшливо. Потрібно просто правильно підібрати укладку, і захоплену увагу з боку всіх оточуючих вам гарантовано.

Але перш ніж так кардинально змінювати образ, вам все ж варто уважно вивчити питання про те, кому такі стрижки підходять ідеально.

Жіночі зачіски з виголеним скронею: кому вони підходять?

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночіВ першу чергу варто розуміти, що жіноча краса полягає не тільки в довгому волоссі, довгих нігтях і рожевій сукні. Бути красивою - це значить створити гармонійний образ. Саме з цієї причини потрібно розуміти, що не можна міняти тільки стрижку.

Всі елементи вашого образу повинні поєднуватися між собою. Що стосується особливостей зовнішності, то фахівці вважають, що краще за все подібні жіночі стрижки виглядають на володарка високих скул і правильних рис обличчя.

Також слід знати, що цю стрижку можна комбінувати не тільки з короткими, але і з довгим волоссям. Головне, правильно створити образ, щоб в цілому зачіска виглядала красиво і оригінально.

Маленький рада: якщо ви сумніваєтеся, чи варто вам так кардинально міняти свій образ, то можете просто зібрати всі локони з одного боку, а іншу сторону ретельно зачешіте. Завдяки такій зачісці-імітації виголеного скроні можна визначитися подобатися вам такий стиль чи ні.

Обов'язково гарненько подумайте, перш ніж так кардинально змінюватися. Адже якщо волосся вже збриті, то прикрити це ніяк не можна і вам доведеться чекати, поки вони не відросте. Так, і пам'ятайте, що до подібної стрижки вам потрібно буде звикнути. Але якщо ви твердо вирішили, що таке укладання додасть вашому образу саме ту родзинку, якої вам не вистачає, то будьте впевнені, ви завжди будете виглядати модно.

Зачіски з виголеним скронею для дівчат: кого наслідувати

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночіЯк би ми з вами не стверджували, що будь-який образ можна придумати самостійно, найчастіше дівчата приміряють на себе екстравагантні нововведення знаменитостей. Скріллекс сьогодні найчастіше можна побачити на голові у голлівудських зірок. І більше всіх любить шокувати публіку подібними образами ніхто інший, як співачка Ріанна.

За останні кілька років вона з'являлася на публіці як з довгими, так і з коротким волоссям, але основною родзинкою образу завжди був Скріллекс.

І незважаючи на те, що Скріллекс мав би виглядати найбільш органічно з одягом в стилі мілітарі, Ріанна довела, що подібна зачіска з виголеним скронею може поєднуватися і з довгим вечірнім платті.

Головне, зробити правильну укладку! А ось співачка Майлі Сайрус стверджує, що подібна кардинальна зміна іміджу може змінити ваше життя на краще. Можливо, саме з цієї причини вона останнім часом не розлучається з цим образом.

Короткі стрижки з виголеним скронею

Якщо у вас короткі локони, то поголений скроню виглядає найбільш органічно. Та й якщо зачіска вам не сподобалася, то чекати того моменту, коли довжину локонів можна буде зрівняти доведеться набагато менше, ніж при середній довжині. До речі, в даному образі можна використовувати і косу чубок. Але при цьому варто пам'ятати, що з боку виголеного скроні вона повинна бути коротше.

Також в цьому випадку ви можете спробувати зробити зачіску з двома поголеними скронями. Цей вид стрижки робить ваш образ ще більш екстравагантним.

Увага! Не підходить такий спосіб власницям витягнутих рис обличчя, оскільки в цьому випадку овал візуально стане ще довше, що може значно зіпсувати ваш візуальний образ. Саме тому для дівчат з подібним типом зовнішності більше підійде зачіска, коли поголений один скроню.

Зачіски з ефектом виголеного скроні

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночіЯкщо ви все-таки не зважилися на подібну зачіску, то можете створити імітацію виголеного скроні. Для цього вам потрібно всього лише ретельно зачесати волосся з одного боку тому. При цьому не забудьте використовувати достатню кількість засобу для укладання локонів.

А якщо ми знову ж звернемося до прикладу голлівудських зірок, то побачити як буде виглядати подібна імпровізація на прикладі таких зірок, як Міла Йовович або Лів Тайлер. Подібний ефект був досягнутий Мілою Йовович за допомогою заплетене кісок на рівні скроні. А ось Лів Тайлер для таких цілей найчастіше використовує гель для укладання.

Зачіска з ефектом виголеного скроні хороша і тим, що вам не потрібно жертвувати своїми довгими красивими локонами. Так що сьогодні ви можете виглядати екстравагантно і сучасно, а завтра ваш образ стане романтичним і ніжним.

Як бачите, укладання з виголеним скронею, яка носить назву Скріллекс, є досить популярною в наші дні.

Але перш ніж так кардинально міняти зовнішність обов'язково все гарненько обміркуйте.

Волосся, звичайно, обов'язково відросте, але якщо образ буде невдалим, то виглядати так вам доведеться досить довго.

Жіноча стрижка з поголеними скронями

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

Робити щоденні укладання, можливо, переглянути власний гардероб і аксесуари. З поголеними скронями гармонійно виглядають масивні сережки і

Краще за темою: жіноча стрижка з поголеними скронями

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

Ще зовсім недавно, дівчата й уявити не могли, що колись стане популярною жіноча стрижка з поголеними скронями. Цю послугу перукарі надавали в

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

У підсумку жіноча стрижка з виголеним скронею стала ультрамодного зачіскою, перейшовши з розряду панк-

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

З більш сміливими і провокативними зачісками і зупинила свій вибір на одному з яскравих варіантів. Вона віддала перевагу стрижці з поголеними скронями.

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

Виголені скроні. Однак стилісти попереджають, що жіночі екстремальні стрижки на коротке волосся з

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

Ще більш смілива інтерпретація зачіски з поголеними скронями була продемонстрована Малин Акерман. Довгий час вона

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

Креативну жіночу стрижку можна зробити самостійно в домашніх умовах. Для цього досить підготувати необхідні інструменти: електричну машинку

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

Чоловічі стильні і сучасні зачіски з поголеними скронями це фактично модельні стрижки. Як і жіночі, чоловічі стрижки підбирають за формою обличчя.

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

Виконуючи стрижку з чубком, пам'ятайте, що необхідно залишити досить пасом на маківці, які згодом ви будете укладати в об'ємну і

Жіноча стрижка з поголеними скронями. жіночі

Історія виголених скронь тісно пов'язана з походженням ірокеза. Існувало однойменне зачісці плем'я ірокезів, де для позначення неволі збривали

Ось це точно сподобається:

Модний тренд для дівчат # 8212; стрижка з виголеним скронею

Романтичні локони і пучки, прикрашені з боку милим бантиком, як виявилося, подобаються не всім дівчатам. Деякі вважають за краще більше зухвалі варіанти зачісок. Для них і були розроблені стилістами стрижки з виголеним скронею. Для дівчат переважно Виголювання тільки з одного боку. Такі жіночі стрижки можна умовно розділити на два види # 8212; з укороченими скронями і під нуль.

Голі віскі довгий час були надбанням панк-культури. Ніхто і не планував робити замах на їх стиль і традиції. Але мода не стоїть на місці. Зірки завжди є законодавцями нових трендів, вони постійно експериментують із зовнішністю, адже їм потрібно дивувати публіку. Ідея виборювати волосся в бічних зонах також спочатку зародився серед зірок, після чого пішла в маси. Першою, хто зважився на таку оригінальну і бунтарську стрижку, стала співачка Ріанна, після неї багато знаменитостей зробили схожі екзотичну зачіски. Ріанна настільки часто змінює свій образ, що її не перестають обговорювати в модних блогах і телешоу. Лаври зі співачкою вирішила розділити ще одна молода виконавиця # 8212; Майлі Сайрус, в її зачісці поголені обидва скроні.

Сьогодні стрижки з поголеними скронями відносять до розряду ультрамодних. Своєрідний вид привертає увагу оточуючих, за що і люблять цю зачіску дівчини. Кому ця жіноча стрижка йде більш # 8212; блондинкам або брюнеткам, складно відповісти.

Багато жінок успішно поєднують поголені бічні зони з дуже довгим волоссям. Виглядає така зачіска дуже стильно і яскраво. Ця жіноча стрижка підійде тим, у кого обличчя має овальну форму.

Так як один скроню буде відкритий, з цього боку буде видно риси обличчя і якщо тут є недоліки # 8212; широкі вилиці, повні щоки, через особливості стрижки це стане помітним.

Багато критики відносять подібні жіночі стрижки до стилю мілітарі. Зачіска з виголеним скронею ідеально вписується в брутальний спосіб і військовий стиль. Шанувальники мілітарі воліють носити цю зачіску з подовженою чубчиком. Чудово такий стиль поєднується і з довгим волоссям. Головне створити з решти волосся об'ємну укладку.

Сучасні стрижки з поголеними скронями не мають табу на довжину волосся. Кожен має право вибрати той варіант довжини, який йому підходить і подобається. Велика частина знаменитостей воліють виборювати тонку смужку волосся навколо вуха. Деякі ж сміливо залишаю лисою половину голови. Кожен сам вирішує, яку ділянку волосяного покриву збрити. Наприклад, співачка Ріанна залишає середню довжину пасом, з яких вона робить високі і об'ємні укладання. Довгі пасма можна заплітати в африканські косички.

На показах модних дизайнером часто можна побачити моделей з подібними стрижками. Тут дефілюють дівчата з самими неординарними і сміливими варіантами стрижки з голим скронею. Стилісти все рідше використовують високі укладки, приділяючи більше уваги обсягом.

Дівчата, у яких на голові поголений один скроню, мають можливість створювати всілякі зачіски з решти волосся. Стилісти вважають, що при довгих пасмах на скроні потрібно залишати волосся не коротше 1 см. Якщо ж у дівчини середня або коротка довжина волосся, можна експериментувати з гладковибрітий стрижками в скроневій зоні. При короткій довжині підходять високі укладки, які виглядають дуже модно і сучасно. Чудово виглядають з такою укладанням довгі сережки в стилі мілітарі. Колорування є одним з варіантів урізноманітнити зачіску з виголеним скронею.

Зараз актуально не просто фарбування волосся в скроневій області в різні кольори, а й створення принтів і всіляких малюнків. Неймовірно популярним є леопардовий принт. Поголений скроню також добре поєднується з мелірованими волоссям.

Жіноча зачіска з поголеними скронями має на увазі поєднання з прямими пасмами. Романтичні локони НЕ будуть вписуватися в брутальний зухвалий образ. Локони # 8212; доля # 171; хороших дівчаток # 187 ;, тому локони тут будуть не зовсім доречні.

Будь-яка жіноча зачіска повинна поєднуватися за стилем з одягом, яку ви носите. Інакше ваш образ буде виглядати безглуздо.

Подібні стрижки підходять для молодих дівчат. Літнім жінкам не варто розглядати такі женскіепріческі. Шкіра голови, волосся, шия завжди повинні бути доглянутими. Інакше ефект від вашої нової стрижки буде негативним. Відкрите вухо прикрашайте оригінальними сережками.

Якщо виборювати віскі не хочеться, але є бажання зробити щось схоже, можна заплести тугі кіски на одному з скронь. Для такої зачіски знадобиться мус і гребінець. Волосся потрібно добре розчесати і нанести на них засіб для укладання. Заплести косички по скроневій зоні, захоплюючи все пасма. При створенні кісок волосся потрібно максимально притискати до шкіри голови.

Експерименти із зовнішністю можуть дозволити собі найсміливіші дівчата. Якщо ви одна з таких # 8212; ця епатажнаяженская стрижка для вас.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...