Зачіски для круглого обличчя жіночі. жіночі

Жіночі стрижки для круглого особи

Зовнішність будь-якої людини унікальна і неповторна. І це прекрасно, тільки задумайтеся, як було б нудно і нецікаво жити в такому світі, де все люди мають однаковий колір очей, волосся і форму особи.

Свою зовнішність треба любити, навіть якщо Ви вважаєте себе недостатньо красивою. Не буває некрасивих дівчат, бувають такі, які не можуть підібрати собі відповідний стиль і образ. Наприклад, багато хто вважає негарним кругле обличчя, але це скоріше особливість, ніж недолік. І до цієї особливості потрібно просто підібрати правильну зачіску. Професійні перукарі і стилісти довгий час займалися підбором зачісок для круглої форми обличчя, полегшивши життя мільйонам жінок!

Розберемося, які зачіски будуть ідеально виглядати на круглому обличчі, приховуючи недоліки і підкреслюючи достоїнства.

Як визначити круглу форму обличчя?

Перш за все, Вам необхідно переконатися, що Ви дійсно є володаркою круглої форми обличчя. Це можна з'ясувати декількома способами. Приберіть волосся з чола, подивіться на своє обличчя в дзеркало, потім візьміть фломастер і обведіть в дзеркалі своє відображення по контуру. Другий спосіб: поверх своєї фотографії обвести контур обличчя. Після чого виміряйте відстань від одного вуха до іншого, а також відстань від верхівки від підборіддя. Якщо Ваше обличчя вийшло практично однакове по ширині і по висоті одночасно, то у Вас кругла форма обличчя. При цьому довжина і ширина не повинні мати абсолютно однакові розміри. Серед ознак круглого особи найбільш характерними вважаються м'який круглястий підборіддя, вилиці й щоки практично однієї ширини і об'ємна лінія волосся на лобі. Складно знайти представницю або представника абсолютно круглого особи, так як все ж більшість людей мають змішані особи з переважаючими характеристиками. Але якщо Ваше обличчя відповідає більшості ознак, то Вам слід зупиняти свій вибір на зачісках для круглої форми обличчя. Ваша основна задача при виборі зачіски - це звузити і подовжити форми особи, зробивши їх візуально більш овальними.

Які стрижки підходять круглого обличчя?

    Дуже добре виглядають на круглому обличчі Короткі чубчика . доходять до середини чола. Але при такій чубчик Вам потрібно прикрити вуха волоссям. Якщо Ви категорично відмовляєтеся носити короткий чубчик, то можна обійтися і без неї. Зробіть проділ, який найкраще робити не прямим, а косим. Візуально роблять обличчя вужчим короткі стрижки. При цьому їх контури повинні йти з розширенням від вух і вгору. Верхівку слід робити більш піднесеною, і навіть з об'ємом. Однак Надто коротких стрижок слід уникати . так як вони зможуть надати прямо протилежний ефект на круглому обличчі. Якщо Ви противниця коротких стрижок, то можна зробити стрижку довжиною до плечей. Наприклад, Каре з відкритим чолом непогано витягує обличчя. Підійдуть до круглої форми обличчя і довге пряме волосся, так як візуально роблять обличчя довше. А ось, що не слід робити власницям круглого обличчя, так це - завивку. Вона може зробити Ваше обличчя ще більш широким і округлим. Якщо у Вас від природи пишне волосся, то намагайтеся приборкати їх за допомогою різних косметичних засобів - лаків, гелів і мусів. Ще дуже важливо при круглому обличчі Чи не зачісувати волосся назад . так як це лише підкреслює округлість особи.

Короткі стрижки для круглого особи

Ідеально підходять для жінок з круглим обличчям стрижки нижче або вище підборіддя, але при цьому вище плечей. Якщо Ви хочете зробити максимально коротку стрижку для круглого особи, то відмінно підійде Стрижка Пікс . так як вона робиться з коротких тонких шарів, які розділяють об'ємність волосся. Така стрижка - один з кращих варіантів для круглого особи. Вона виглядає так, як ніби жінка тільки що встала з ліжка, її волосся виглядає злегка неохайно і недбало, але при цьому привабливо.

Довжина - це не єдина річ, на яку варто звернути увагу, дуже важлива і форма. Плоска форма на верху зачіски надає особі ще більшу округлість.

Прекрасно демонструє відмінне поєднання круглого особи і короткої зачіски актриса КемеронДіаз. Її Зачіска боб виглядає на ній дуже мило і стильно, незважаючи на те, що боб зазвичай не виглядає при круглому обличчі. Вся справа в тому, що її падаюча набік чубчик, яка переходить в бічні пасма, а також пряме волосся не додають ширини з боків особи.

Середні стрижки для круглого особи

Для волосся середньої довжини найбільш підходящими вважаються боб-каре і каскад.

Боб-каре для круглої форми обличчя краще робити з подовженими передніми пасмами. Завдяки ним особа виглядає набагато вужчою. При цьому підборіддя залишається відкритим, і тому буде візуально здаватися, що у Вас цілком вузьке обличчя. Гарним доповненням до бобу-каре стане вузька чубчик. Знаменита актриса Дрю Беррімор багато років носила просту стрижку каре, маючи обличчя круглої форми. Ця зачіска робила її обличчя вужчим, завдяки волоссю, піднесеним біля коріння, і чубчик набік.

Каскад . Така стрижка в кілька шарів виглядає просто чудово. Каскад можна робити рваним або з невеликою різницею в довжині волосся. Каскад дозволяє виконати асиметричну косу чубок, або коротку пряму, але не дуже густу.

Модні стрижки для круглого особи

Щоб зробити собі модну зачіску для круглого обличчя, слід дотримуватися деяких рекомендацій.

    Зачіски для круглого обличчя слід робити об'ємними. Можна пустити кілька пасом близько щік. Бажано носити при круглій формі обличчя косу чубок, так як вона згладжує і витягує обличчя. Якщо довжина волосся дозволяє, краще носити довге розпущене волосся, вони наближають форму особи до овального.

В цьому році в стрижках для круглого особи робиться акцент на природних, але в той же час геометрично складних формах. Як завжди на піку популярності знаходяться ретро-зачіски, з яких круглолицим дамам варто вибирати зачіски з начосом на потилиці або з довгими обрамляють обличчя локонами.

Спеціально для LadySpecial. ru - Нателла

Читайте інші цікаві рубрики

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...