Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волосся

Сприятливі дні для стрижки волосся в році

Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волосся

Яка людина не мріє про красивих волоссі і шикарною зачісці? Напевно, про це мріє кожен. Тому питання про те, коли стригти волосся, щоб стрижка пішла на користь шевелюрі, стоїть досить гостро. І дуже багато в цій справі довіряють свій вибір Оракулу. Місячний календар дозволяє підібрати найбільш підходящий день для здійснення маніпуляцій з шевелюрою. У даній статті ми розглянемо Оракул і визначимо найбільш вдалі дні.

Зачіска і Місяць

Протягом багатьох років волосся вважалися так і продовжують вважатися зберігачами сили та інформації про людину і його життя. Будь-які зміни з ними - це зміни в житті. Саме тому питання, коли можна стригти волосся так, щоб все йшло тільки добре, досить актуальне в наші дні. Астрологи радять ретельно вивчати місячний календар, щоб і волосся добре росли, і життя йшло своєю чергою.

Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волоссяОракул стрижок - місячний календар, який враховує не тільки фази Місяця і дні, а й положення в знаку Зодіаку. Що стосується фаз місяця, то вони мають величезний вплив на зростання шевелюри. Так, підстригання на зростаючий місяць гарантує швидкий ріст волосся. Фарбування в даний період будуть триматися довше, а зміцнюють маски та інші засоби будуть найбільш ефективними. Якщо ж для вас відвідування перукаря - це не найулюбленіше проведення часу, то віддати перевагу варто убутному місяця. Після стрижки в такий час шевелюра буде рости набагато повільніше. Це ж стосується і депіляції і видалення небажаної рослинності.

Місячний календар

Він приділяє особливу увагу не тільки фазами, але і днях, кожен з яких може мати свої особливості.

    Перший місячний день. Оракул каже, що в деяких випадках стрижка може викликати погіршення здоров'я. Другий. Не найкращий варіант, оскільки можуть з'явитися проблеми на роботі, конфліктні ситуації. Третій. Краще відкласти маніпуляції з шевелюрою, щоб не накликати хвороби. Четвертий. Не найкращий варіант. П'ятий. Відмінний час, коли зміни в зовнішності додадуть впевненості людині. Шостий. Кардинальні зміни загрожують ослабленням імунітету. Сьомий. Краще відкласти відвідування перукаря. Восьмий. Будь-які зміни поліпшать вам настрій і зміцнять здоров'я. Дев'ятий. Місячний календар застерігає від хвороб. Десятий. Місячний календар відносить день до не найкращим. Одинадцятий. Розвиток інтуїції і кмітливості. Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волоссяДванадцятий. Оракул застерігає від травм і нещасть. Тринадцятий. Гарний зовнішній вигляд, щастя і спокій. Чотирнадцятий. Фінансове благополуччя. П'ятнадцятий. Краще відмовитися від підстригання, щоб не загострилися хронічні захворювання, і не з'явилися нові хвороби. Шістнадцятий день. Варто уникати роботи з волоссям, щоб не накликати на себе зраду або зраду. Сімнадцятий. Оракул віщує перешкоди в справах і проблемні ситуації. Вісімнадцятий. Можуть бути проблеми з шевелюрою. Дев'ятнадцятий. Маніпуляції з зачіскою допоможуть продовжити життя. Двадцяте. Погіршення настрою. Двадцять перший. Можна за допомогою стрижки залучити красу і щастя. Двадцять другий. Зростання достатку і поліпшення матеріального стану. Однак разом з грошима можуть прийти і зайві кілограми ваги. Двадцять третій. Відвідавши перукаря в цей день, вам вдасться поліпшити колір обличчя. Двадцять четвертий. Погіршення самопочуття і неприємні відчуття. Двадцять п'ятий. Проблеми із зором, не найкращий варіант для роботи з зачіскою. Двадцять шостий. Радість і щастя. Двадцять сьомий. Зміни з зачіскою допоможуть стати красивіше і щасливішим. Двадцять восьмий. Будь-які дії з шевелюрою зроблять людину привабливішою. Двадцять дев'ятий. Погіршення здоров'я і проблеми з шевелюрою. Тридцятий. Цей день буває не в кожному циклі і стригтися не рекомендується, щоб не привернути проблеми.

Даний місячний календар вважається універсальним, але щоб дізнатися напевно, коли можна стригти волосся, варто дивитися Оракул по місяцях.

Оракул стрижок на рік

Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волосся

Під сприятливими днями ми маємо на увазі яке ідеально підходить час для відвідування перукаря. Що стосується несприятливих, то це не найкращий час, і візит простіше буде відкласти. Середні - час, коли є якісь застереження, але при необхідності можна вдало змінити свій зовнішній вигляд за допомогою маніпуляцій з зачіскою.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете задати його нашому магу або дізнатися відповіді на питання інших користувачів в рубриці Питання - Відповідь.

? Місячний календать стрижки волосся на вересень. Сприятливі дні стрижки волосся у вересні

Місячний календар стрижки волосся склали ще в стародавні часи, за допомогою тривалих і ретельних спостереження впливу фаз Місяця на ріст волосся людини і його здоров'я в цілому.

Астрологи стверджують, що місячний календар стрижки волосся незамінний помічник у всіх справах пов'язаних з волоссям (стрижка волосся, фарбування волосся, хімічна завивка і т. П.).

Астрологи вважають, що Місяць має безпосередній вплив на все живе на Землі.

Відомо, що фази Місяця можуть впливати на циркуляцію рідини в природі. Виходячи з цих міркувань, на спадаючу Місяць садили коренеплоди і бульби. На зростаючу Місяць висаджують рослини, цінність яких знаходиться над землею.

Для вдалої стрижки волосся у вересні необхідно враховувати такі параметри:

    Стан Місяця (найбільш вдалі для росту волосся стрижки в період зростаючої місяця); найбільш вдалою стрижка буде в повний місяць; краще ходити до перукаря в той час, коли Місяць в Знаках Льва, Тельця, Терезів або Діви.

У разі якщо у Вас проблеми з волоссям, то покращити їх стан і зовнішній вигляд допоможе не тільки дорога косметика. домашні маски для волосся і різні вітаміни, а й правильно підібране для всього цього час. В цьому Вам допоможе місячний календар стрижки волосся. Особливо важливо за місячним календарем підібрати день для першої стрижки Вашого малюка. Для того щоб у малюка в майбутньому були прекрасні густі і шовковисте волосся перша його стрижка повинна бути тільки на зростаючому Місяці, а не в молодика.

Якщо ж Ви любите часто міняти зачіски, то Вам просто необхідний місячний календар стрижки волосся На року . адже в цьому випадку бажано щоб волосся росло швидко. У такій ситуації краще всього підібрати за місячним календарем дату, коли зростаюча Місяць знаходиться в першій (I) або в другій (II) чверті.

Буває, що люди на оборот не бажають часто відвідувати перукаря, в цьому випадку теж стане в нагоді місячний календар стрижки волосся на рік, адже з його допомогою можна підібрати день, коли Місяць старіє. Стрижки в такий час дозволить зміцнити Ваше волосся і запобігти їх випадання, але ріст волосся помітно сповільниться. Важливо пам'ятати, що в молодика найкраще відмовитися від стрижок зовсім, так як стрижка в цей час вкорочує життя людини.

Місячний календар хімічної завивки на вересень року

Місячний календар хімічної завивки говорить про те, що завивка волосся успішно проходить при будь-якій фазі місяця в дні Діви. Чи не вдалою завивка буде в дні Рака, Риб, Водолія і Скорпіона. У дні Льва завивка може виявитися занадто сильною, адже в ці дні волосся в'ється самі по собі.

Місячний календар такої процедури на вересень

Місячний календар такої процедури на року говорить про те, що фарбувати волосся найкраще при зростаючому місяці, в цьому випадку фарба буде триматися краще і довше. Якщо ж фарбування волосся припаде на спадаючу Місяць, то фарба змиється набагато швидше.

Місячний календар стрижки волосся на рік: сприятливі дні для стрижки.

Для того щоб Ваше волосся росли швидше і ставали гущі, стригтися необхідно в сприятливі дні для стрижок. Самі Сприятливі дні для стрижки волосся у вересні року легко визначені у договорі місячним календарем. Правильно підібраний сприятливий день дозволить в кілька рас збільшити швидкість росту вашого волосся.

Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волосся

Сприятливі дні для стрижки вересня

Понеділок - відмінний день для стрижок. У цей день з волоссям піде велика кількість негативної енергії і нерозв'язних проблем. Понеділок також вдалий для фарбування волосся.

Вівторок - вдалий день для стрижки, в разі якщо Вам не вистачає життєвих сил і завзяття.

У середу місячний календар стрижки волосся радить зробити стрижку, якщо хочете привнести в своє життя нових людей і нові події.

Четвер - відмінний день, стрижка в цей день зможе принести зміни в стосунках з оточуючими, збільшить Вашу популярність.

П'ятниця як визначає місячний календар стрижки волосся ідеальний день для Вашої краси. Зробивши зачіску в цей день, Ви станете ще прекрасніше!

Субота - сприятливий день для стрижок. У разі стрижки в цей день волосся оздоровлюються, знімаються кармічні борги.

Неділя місячний календар стрижки волосся радить не стригтися зовсім. У цей день можна відрізати свою можливу долю. Краще зробити вихідний для волосся і побалувати себе різними масками для волосся домашнього приготування.

Несприятливі дні у вересні

У разі якщо Вам необхідно уповільнити зростання волосся, Ви також можете скористатися місячним календарем стрижки волосся на року. Даний календар допоможе визначить в які дні краще всього проводити епіляцію за допомогою воску, епілятора і інших засобів. Визначення несприятливих днів стане в нагоді і для сильної половини людства, адже так чоловікам доведеться рідше голитися, що заощадить багато часу.

Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волосся

Місячний календар видалення волосся на

Перед тим як почати видаляти волосся запам'ятайте, що проводити видалення небажаної рослинності не слід на зростаючому Місяці, адже в цьому випадку вони досить швидко відростають. Якщо видалити волосся коли зростаючий місяць перебуває в Діві або Львові, крім того що вони швидко відросте, вони стануть значно товщі. Найбільш сприятливий період для видалення волосся - це спадна Місяць у Козерозі, і інші дні убування крім Льва і Діви.

Коментарі:

Завжди стрижуся за місячним календарем. Мені здається, що так волосся швидше ростуть. Є тут такі ж, як я? Ну, а раптом!

Поділитися посиланням з друзями

Оракул, стрижка волосся за порадами астрологів

Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волосся

Поради Місячного Оракула

Вдала стрижка багато в чому залежить від дотримання астрологічних рекомендацій. Стрижка по Оракулу дозволить вам зміцнити волосся, наситити їх енергією, зробити їх пишніше і густіше. Найбільш вдалим для походу в перукарню вважається час, коли Місяць знаходиться в зодіакальних знаках Землі (Діва, Козеріг, Телець). Ці зодіакальні сузір'я благотворно впливають на волосся навіть при спадної фазі Місяця, запобігаючи їх випадання і сприяючи оздоровленню. Якщо вам необхідно злегка уповільнити зростання волосся, то найкращим варіантом буде стрижка на спадної Місяці.

Давно відомо, що ріст волосся залежить фази і дня Місяця, і щоб посприяти їх зростанню і зміцненню, необхідно стригтися відповідно до конкретних місячними циклами. З давніх-давен вважалося, що обрізання волосся привносить в наше життя зміни. Як же правильно співвіднести день стрижки з сприятливим місячним днем? Тут існує кілька правил.

В першу чергу необхідно визначитися, що ви чекаєте від стрижки? Якщо вам необхідно активізувати ріст волосся, то всі перукарні процедури потрібно проводити, коли Місяць росте. Якщо ж ви хочете просто зміцнити волосся і трохи сповільнити їх зростання - потрібно підстригтися, коли Місяць знаходиться в збитку.

Існують і певні винятки з цих правил. Зокрема, 9, 15, 23 і 29 дні Місяця вважаються сатанинськими днями, тому стригтися в ці дні небажано. Стригтися не можна і при настанні затемнення (місячного або сонячного). Однак вплив затемнень на зростання і зміцнення волосся не так велико, а при збігу затемнення зі сприятливою планетою (наприклад, планетою Любові Венерою) навіть йде на користь, допомагає зміцнити волосся, зробити їх блискучими і густими.

Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волосся

Стрижки по знакам Зодіаку

Місяць в різних зодіакальних знаках по-різному впливає на волосся. Наприклад, Місяць в Овні активізує ріст волосся, проте сильно погіршує їх якість. Тому астрологи не рекомендують стригтися в цей період. Місяць в поєднанні з земними знаками (Тельцем, Козерогом, Дівою) позитивним чином впливає на структуру волосся, запобігає їх перетин і випадання, прискорює їх зростання. Місяць у Близнюках сприяє завивання волосся, вони стають неслухняними. Тому в даний період стригтися можна тільки тим, хто хоче знайти гарні кучеряві локони.

Поєднання Місяця з Терезами й Близнюками сприяє створенню пишних зачісок. Розташування Місяця у Водолії підходить для виконання різних експериментальних стрижок, але для звичайної зачіски абсолютно не бажано, оскільки волосся стають неслухняними. Місяць у водних зодіакальних знаках (Рибах і Раку) уповільнює ріст волосся, якщо вас такий фактор не влаштовує, не робіть зачіску в цей період.

Місяць у Леві нейтрально впливає на волосся, при такому поєднанні зірок рекомендується проводити процедури по фарбуванню волосся, прикрашати зачіски.

Несприятливими вважаються стрижки, виконані в дні Місяця в Стрільці. Волосся після них стають неслухняними і ламкими. Місяць в Скорпіоні ніяк не впливає на структуру волосся, в деяких випадках сприяє збільшенню їх густоти.

Оракул радить для привнесення змін в життя стригтися в дні, коли Місяць знаходиться у Водолії, Близнюках, Стрільці, Овні, Скорпіоні. При цьому варто врахувати, що зміни можуть бути як в кращу, так і в гіршу сторону, тому краще не експериментувати.

Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волосся

Магія перукаря, або кому довірити стрижку?

Дбайливе ставлення до волосся було помічено давно, причому люди довіряють численним забобонам, пов'язаних з цією процедурою. Наприклад, дуже важливо вибрати хорошого майстра-перукаря і постійно відвідувати тільки його. Чи варто говорити, що та людина, яка вас стриже, сприяє зміні вашого біополя. Сила впливу фахівця на ваше життя буде залежати від його віку. Чим старше стиліст - тим сильніше він буде впливати на вашу карму. Життєрадісний перукар допоможе змінити ваше життя на краще. Якщо в житті настає хронічна чорна смуга, то йому необхідно вибрати перукаря з великим досвідом роботи. Звичайно, його послуги обійдуться дорого, проте отриманий результат вас порадує, ви незабаром помітите великі зміни на краще в вашому житті.

Не варто робити стрижку самостійно. Деякі досвідчені перукарі вважають за краще стригтися самостійно, проте це не зовсім правильно, і не допоможе вирішити проблеми з волоссям і зі здоров'ям. Справа в тому, що людина не може самостійно впливати на власне біополе, тому самостійна стрижка не дасть бажаного ефекту.

Ще одна рекомендація по вибору перукаря - необхідно, щоб майстер був однієї статі з клієнтом. В процесі стрижки у людини змінюються кілька біополів (астральне, ефірне, ментальне), і тому він легко піддається впливу майстра.

Щоб зберегти волосся здоровими і пишними до старості, необхідно ретельно стежити за тим, щоб в перукарні обрізані волосини не вкладається в воду.

Яку довжину волосся вибрати? Поради Оракула

Газета оракул офіційний сайт стрижка волосся. Стрижки на волоссяДовжина волосся сильно впливає на душевний і фізичний стан людини. Довге волосся володіють великою енергією, наділяють людський організм силою. Однак є і негативна сторона довгого волосся - вони сповільнюють всі події, що відбуваються в житті людини. Волосся короткої довжини наділяють людини потужною енергетикою, сприяють прискоренню всіх обмінних процесів в організмі, а також прискорюють реагування на що відбуваються навколо події. Таким чином, якщо ви хочете злегка уповільнити прихід удачі у ваше життя, то можна відрощувати волосся.

Коротка стрижка дозволить за короткий час досягти бажаних цілей.

Астрологами давно помічено, що жінки, які мають великий успіх у кар'єрі та бізнесі, стрижуться коротко. Але при цьому їх особисте життя залишається в тіні, часто не складається. Цілком ймовірно, що коротка стрижка продукує чоловічу енергію, в результаті чого жінка будує успішну кар'єру, але в особистому житті у неї - крах.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...