Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

Як сплести вінок на голову зі штучних квітів

Що потрібно для плетіння квіткового вінка?

Освоїти техніку плетіння вінка зі штучних квітів зовсім нескладно. Для початку потрібно підготувати необхідні матеріали такі, як: штучні квіти, флористична дріт, атласні стрічки, тейп-стрічка, силіконовий клей. Ну і звичайно, в роботі не обійтися без термопистолета, кусачок і ножиць.

Основні етапи створення вінка

Перш за все, потрібно зробити каркас для вінка з флористичної дроту. Для щільності з'єднайте три або чотири шматки дроту і обмотайте їх спеціальної тейп-стрічкою. Потім приміряйте каркас на голову, він повинен бути трохи завеликий.

Штучні квіти акуратно зріжте з гілочок кусачками. При цьому у вас повинен залишатися стебло довжиною до 5 сантиметрів. Рекомендується заздалегідь підготувати квіточки, необхідні для плетіння вінка. Просто в процесі краще не відволікатися на зрізання нової партії квітів.

Почніть плетіння з передньої частини вінка. Прикладайте по одній квітці до каркасу і закріплюйте його тейп-стрічкою. Якщо ви хочете щоб квіти надійно трималися в вінку, зміцнюйте їх за допомогою одного великого шматка стрічки, а не кількох маленьких. Поступово заповніть половину каркаса від однієї квітки до іншого. Перша частина вінка готова.

Тепер можна зайнятися плетінням другої половини вироби. Врахуйте, що квіти в другій половині вінка повинні «дивитися» в протилежну сторону. В результаті вийде, що головки квітів двох половинок каркаса будуть розташовуватися один проти одного. Що стосується задньої частини каркаса, то її не слід заповнювати приблизно на 6-7 сантиметрів. Це місце повинно залишитися вільним для того, щоб можна було прикріпити атласні стрічки. Після повного заповнення каркаса необхідно тейпіровать його частину, що залишилася в два шари.

На наступному етапі відріжте по метровому шматку від стрічок різних кольорів. Найкраще використовувати червону, помаранчеву, жовту, зелену, синю і фіолетову стрічки. Звичайно, в ідеальному варіанті потрібно взяти 6 стрічок, ширина кожної з яких складе два з половиною сантиметри. Потім потрібно приклеїти центральну частину кожної стрічки до каркасу. Для цього можна використовувати силіконовий клей. Не забудьте обробити краї стрічки вогнем, щоб вони не обтрепиваются. Вінок із штучних квітів готовий. За таким же принципом можна сплести і вінок з живих квітів. Тільки попередньо квіти доведеться затейпіровать.

Як плести вінок з квітів

Традиція плетіння різноманітних віночків та шапочок з живих квітів має глибоке коріння. Наші предки з дитинства володіли цим мистецтвом і знали про секрети, які зберігали свіжість рослин і форму такого прикраси. Завдяки модним тенденціям, традиція носити квіткові вінки відродилася, і сучасні дівчата із задоволенням її дотримуються. Втілити в життя таку натуральну красу легко. Використовуючи майстер-клас нижче, ви навчитеся, як плести вінок з квітів. Дізнайтеся, які правила потрібно дотримуватися, і які рослини використовувати.

Основні правила плетіння

Для квіткового вінка вибирайте лише молоді бутони, які тільки розпустилися, тоді готовий виріб буде довше залишатися красивим і свіжим. Необхідно зірвати багато квітів, що мають довгі стебла, оскільки під час роботи частина з них може зламатися. Не бійтеся використовувати поєднання тих рослин, які на перший погляд здаються непоєднуваними, у віночку вони можуть виглядати дуже оригінально.

Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

Вибір квітів для вінка залежить від наявності конкретних рослин, ваших смаків і бажань. При настанні літа першими квітами, використовуваними для плетіння, вважаються кульбаби. Крім них переважно використовувати рослини, які мають довгий, гнучкий, надійний і міцний стебло. Зручно застосовувати волошки, ромашки, конюшину та інші польові квіти. Ви можете використовувати листя дерев, різноманітні трави і плоди горобини, калини. Чим різноманітніше і більше зберете букет, тим красивіше буде прикраса.

    Складіть разом три квіткових стебла, починайте плести, як звичайну косичку. Коли перший завиток готовий, посередині вплетені наступний і зробіть другий виток. Такий принцип плетіння потрібно повторювати, поки вінок не досягне потрібного розміру по обхвату голови. Якщо ви робите аксесуар зі штучних квітів, то в кінці ви можете прикрасити його стрічками, вплести різноманітні елементи декору: намистини, бісерні нитки та інші матеріали. Квіточки потрібно укладати один до одного дуже щільно, щоб виріб не розвалилося і виглядало пишним.

Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

Є інший спосіб плетіння:

    Складіть в пучок кілька бутонів з довгими стеблами. В отриману основу вставте нові, обвиваючи стеблами так, щоб кожен новий квітка закріплював стеблинка попереднього. Рослини потрібно прикладати щільно один до одного, що допоможе приховати основу і стирчать короткі кінчики. Коли вінок потрібного розміру буде зроблений, з'єднайте боку в коло міцною ниткою, травичкою, ликом, стрічкою.

Ви можете плести вінок з готовим підставою:

    Підготуйте обруч, на який будуть навивається бутони. До нього ви можете приклеїти штучні рослини. Підстава робіть з декількох різних рослин, дроту, вербових гілок, закріпивши їх в кільце. Головне - використовувати більше бутонів пишних або маленьких, щоб не було видно основи. Традиційно готовий виріб прикрашається по центру різнокольоровими стрічками, які красиво струмують по спині дівчини.

З чого можливо плести вінки

Окрасою слов'янських жінок традиційно вважався вінок. Він представляв собою плетене з гілок, трав, квітів кільце, яке надягалось на голову. Вінок існував навіть в Стародавній Греції, де їм нагороджували героїв, переможців змагань, воїнів. Вироби вішали біля входу, щоб захистити себе від недобрих помислів людей, нечистої сили. Виготовлення вінка - цілий ритуал, яким в більшості випадків займалися дівчата. Раніше цей процес мав на увазі певний час плетіння, форму, розмір, склад.

З кульбаб

26 травня м о 08:50

Як зробити вінок зі штучних квітів своїми руками

Цієї весни популярністю користуються вінки і різні прикраси для волосся з штучними квітами. Такі вінки і прикраси виглядають дуже по-літньому, і часом квіти дуже складно відрізнити від живих. Але і коштують такі стильні аксесуари недешево. А, між іншим, їх можна виготовити самостійно, витративши лише на квіти.

Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

У цій статті ми розповімо, як зробити вінок зі штучних квітів своїми руками. Такий квітка доречно буде виглядати під час різних фотосесій, музичних фестивалів, пікніків та інших заходів, які не вимагають наявності ділового одягу.

Матеріали і інструменти для виготовлення вінка:

    штучні квіти, листя, і гілки ножиці по металу або кусачки дріт в тканинної оплітці для виготовлення стебел (не обов'язково) зелена флористична стрічка

Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

Як зробити стильний вінок зі штучних квітів

В якості основи для вінка можна використовувати дріт в тканинної оплітці. Обійтися без такого дроту можна, взявши за основу гнучку штучну гілочку. В цьому випадку вам залишиться лише додати квітів і листя, щоб зробити вінок більш пишним.

Візьміть штучний букетик і обріжте квіти ножицями або кусачками.

Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

Рада . квіти бажано обрізати з частиною стебла, так їх простіше буде вплітати у вінок.

Візьміть штучну лозу або гнучку гілочку, оберніть її навколо голови, щоб визначити потрібну довжину. Під час виміру між стеблом і головою потрібно закласти два пальці. Так вінок не опиниться маленьким після додавання квітів і листя. Кусачками обріжте лозу до потрібної довжини, залишивши припуски в кілька сантиметрів.

Складіть внахлест краю лози, туго змотати їх зеленої флористичної стрічкою.

Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

Продовжіть обмотувати стрічкою лозу, прикладаючи до неї і обплітаючи підготовлені штучні квіти зі стеблинками.

Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

Намотуйте стрічку, просуваючись вперед і поступово вплітаючи квіти і листочки в ваш вінок. Відстань між квітами і їх черговість можете варіювати на свій розсуд.

Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

Просувайтеся, поки не дійдете до точки, з якої почали намотувати флористичну стрічку. Край стрічки можна просто обрізати. Принадність флористичної стрічки полягає в тому, що її витки злипаються між собою. Якщо ви використовували іншу стрічку, або переживаєте, що флористична стрічка може розплестися, на вільний кінець можете нанести краплю клею.

Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

На створення симпатичного вінка зі штучних квітів у вас повинно піти не більше 20 хвилин. Тепер у вас є милий весняно-літній аксесуар.

Як сплести вінок зі штучних квітів. Колір, квіти

Оригінал статті на англійській мові.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...