Як плести косички. покрокові інструкції

Коси # 8212; справжньою окрасою жіночої зачіски. І це не так складноЯк може здатися на перший погляд. Головне # 8212; освоїти технологію а потім експериментувати з розташуванням і поєднанням кіс. Зараз ми розповімо як плести коси.

Плетіння простих кіс в три пасма

Якщо Ви думаєтеЩо прості коси # 8212; це минуле століття то погляньте на ці фотографії.

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

Прості коси краще заплітатиВивільнивши волосся нагорі # 8212; щоб отримати ефект м'якості і легкої недбалості. Крім тогоМожна додати в волосся стрічки в тон сукні або кольорові пасма. Якщо у вас коротке волосся ви можете підібрати пасма в тон і непомітно вплести їх у звичайну косу подовживши її таким чином.

  Зачешіть волосся назад. можливоВам буде зручніше зібрати їх ви пучок на потилиці і скріпити гумкою. Розділіть волосся на три рівні пасма. Ми умовно позначимо їх цифрами 12 і 3.
Третю пасмо помістіть між другою і першою. Тепер першу розташуйте між третьою і другою. Третю знову розміщуємо між другою і першою. Продовжуємо в тому ж порядку рухатися до кінців волосся по черзі перекидаючи то лівуТо праву крайню пасмо в центр. Потрібно залишити зовсім невелика вільна «хвостик». Скріпіть волосся гумкою або шпилькою. Ви сплели класичну косу яка не тільки є чудовою зачіскою сама по собі але і може лягти в основу маси інших зачісок.

Тепер перейдемо до більш складним варіантів плетіння. Якщо у вас досить густе і пишне волоссяПлетіння коси в чотири пасма підкреслить їх красу і здоров'я. Вона вийде досить об'ємною і красивою.

Плетіння коси в чотири пасма

Дуже красива косаЯка надає обсяг зачісці і виглядає дуже ошатно. косички плетіння яких може займати 2 хвилини а іноді більше 20 завжди будуть в моді.

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

  Зачешіть все волосся назад і розділіть на чотири рівні пасма. Умовно пронумеруємо їх справа наліво: 123 і 4. Покладіть першу пасмо поверх другий третю - поверх першоїЧетверту простягніть під першою. Другу пасмо кладемо на третю четверту - на другу першу простягаємо під другий третю кладемо на четверту першу - на третюДругу простягаємо під третин. Рухаємося в тому ж порядкуПоки не досягнемо кінчиків волосся. Скріплюємо волосся гумкою або затиском.

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

Щоб було ще простіше пропонуємо подивитися відеоурок:

Ця техніка плетіння кіс може здатися вам досить складною але насправді головне так би мовити«Зловити хвилю». Спробуйте заплести косу в чотири пасма уважно слідуючи описаним інструкційІ вже на другий раз ви легко повторіть цю процедуру по пам'яті. Замість четвертої коси можна вплести у волосся кольорову стрічку.

Плетіння французької коси

Дуже поширений вид плетіння. Основна складність полягає в тому що необхідно заплести косу примикає до голови з трьох частинДо яких поступово приплітати все нові пасма. природноПасма повинні бути приблизно однаковими по товщині. А їх захоплення бажано проводити якомога акуратніше, інакше на голові з'являться «півні». Однак, якщо Ви освоїте плетіння французької коси самостійно, то зможете оцінити всю зручність і, разом з тим, елегантність даної зачіски. Французька коса добре підходить до суворого поряд ділової жінки, а також до легковажного способу молодої дівчини.

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

  Від початку зони росту волосся візьміть широку пасмо. Розділіть її на три рівні частини. Враховуйте, що товщина коси буде залежати від товщини пасом. Для акуратної тоненькою коси візьміть тонкі пасма і для більш товстої - відповідно пасма побільше.
  Починайте плести як звичайну косичку - праву пасмо переплітають із середньою так, щоб вона стала середньою, потім точно так само роблять з лівої. Звичайна косичка, яка плентається з самого верху голови - це і є початок нашої французької коси
  А далі, притримуючи ліву і середню пасмо основи (основний косички), ми великим пальцем правої руки захоплюємо трохи нижче, з правого боку голови, пасмо волосся і притягуємо її до правої пасма основи. Цю праву пасмо (тепер вона - найбільша, тому що складається з правої пасма основи і ще додатково взятої) ми переплітаємо з середньою пасмом основи - тобто плетемо звичайну косичку далі. Беремо однією рукою все три пасма, як показано на малюнку. Аналогічно робимо приплітаючи нову пасмо з лівого боку голови і переплітаючи її з середньою пасмом. І так, симетрично повторюючи руху, доходимо до кінця зони росту волосся.

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

Тепер ви можете вибрати - продовжувати плести звичайну косичку або просто закріпити гумкою те, що вже є - в будь-якому випадку, ви заплели французьку косу. А решта довжина волосся - справа вашого смаку і фантазії. До речі, якщо ви хочете, щоб ваше волосся виглядали пишніше - можна зробити начісування до коріння волосся. Щоб такий начісування не псував загальний вигляд зачіски - просто злегка причешіть їх зверху.
Освітній центр # 171; Сідеріус # 187; надає кращі курси плетіння косичок в Мінську.
Якщо Ви хочете навчитися плести більш складні коси, записуйтеся на курс # 171; Весільні та вечірні зачіски # 187; в освітньому центрі # 171; Сідеріус # 187 ;. В рамках цього курсу Ви вивчіть різні варіанти плетіння і навчитеся створювати справжні шедеври з волосся! Детальніше про курс можна прочитати ТУТ.

Французька коса навпаки

Франція # 8212; це країна, яка по праву вважається родоначальницею моди. Саме тут виникла така проста і, в той же час, унікальна зачіска, як французька коса навпаки. Безперечною перевагою цієї коси є той факт, що вона відмінно виглядає як на молодих дівчат, так і на дорослих дам, надаючи всьому образу легкість, жіночність і незвичайну елегантність. Коса навиворіт дуже схожа з класичною французькою косою, однак замість того, щоб бути # 171; захованої # 187; в шевелюрі, вона ніби піднімається над нею.

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

Тепер давайте більш детально розглянемо, як плести французьку косу навпаки.

Отже, нам знадобляться такі підручні засоби:

дві гумки з гладкою поверхнею; гребінець (краще масажна щітка); прикраси (за бажанням можна використовувати всілякі стрічки, бантики, шпильки та інше).

Плетіння французької коси навпаки: покрокова інструкція

1. Акуратно і ретельно розчешіть волосся. Важливо, щоб вони бувальщина якомога більше гладкими. Вирішіть, з якою саме частини голови ви почнете плести, і як саме буде розташовуватися ваша косичка # 8212; по середині або збоку.

2. Візьміть одну пасмо волосся з чола, боків і з верхівки, і розділіть її На три рівні частини, як це показано на зображенні:

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

3. Дві пасма візьміть в ліву руку, як це показано на малюнку, а третю # 8212; в праву. Занесіть праву пасмо під середню, захопивши її лівою рукою. Важливо, щоб в процесі плетіння ви туго оправляли прядки між собою:

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

4. Тепер лівою рукою простягніть першу пасмо під середньої. Не забувайте, що плетіння має бути якомога більш тугим:

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

Таким чином, ви плетете звичайну косу, але пропускаєте локони немає над плетінням, а під ним. В результаті вийде, що переплетені між собою пасма # 171; дивляться # 187; вниз.

5. Продовжуйте плести косу, поступово додаючи в кожну пасмо волосся то з правого, то з лівої половини голови. Додавати волосся потрібно до того, як помістити пасмо під плетіння:

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

Маленький рада . для того щоб вся зачіска мала акуратний зовнішній вигляд, зробіть перші два плетіння без додавання волосся до пасмам.

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

6. У міру плетіння ви можете надавати французької косі додатковий обсяг. Для цього, тримаючи косу в лівій руці, пальцями правої руки трохи витягніть заплетені локони. Робити це потрібно дуже акуратно, інакше ви ризикуєте розпустити всю зачіску:

Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косу

7. Після закінчення плетіння зав'яжіть вийшла косу гумкою.

Порада: якщо ваше волосся дуже неслухняні, рекомендується зафіксувати зачіску лаком для волосся з сильною фіксацією.

Можна не плести косу до самого кінця, а зафіксувати її за допомогою гумки або стрічки на потилиці, залишивши вільний хвостик. Однак це буде красиво виглядати лише в тому випадку, якщо ваше волосся достатньої довжини.

Французька коса навпаки: відео

Кому підійде французька коса

Ця зачіска підійде до будь-якої форми обличчя, для неї не обов'язкова наявність чубчика. Найкраще французька коса навпаки виглядає із суворим діловим костюмом або легким і романтичним платтям. В якості аксесуару чудово підійдуть довгі сережки і витончені тонкі намиста, так як ця зачіска повністю відкриває вашу шию.

Таким чином, якщо ви можете похвалитися довгим волоссям і любите зачіски з плетінням кісок, то французька коса навпаки # 8212; це відмінне рішення для створення нового образу. Це нескладне і, в той же час, незвичайне плетіння сподобається абсолютно всім представницям прекрасної половини людства. Виконавши це незвичайне плетіння, ви не тільки внесете в свій традиційний образ нові нотки, але підкреслите індивідуальність свого стилю.

Читайте також:

  Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косуОб'ємні косички Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косуФранцузька коса з 4 пасом Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косуЗізі косички Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косуПлетіння косички колосок Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косуКосички в школу

Самостійне плетіння косичок - покрокове плетіння складних кіс

November 6,

Любителькам складних кіс пропонуємо ознайомитися з незвичайними варіантами зачісок, в основі яких лежить плетіння косичок. Покрокове плетіння допоможе швидко розібратися з нюансами цього захоплюючого хобі і подарує радість творчості майстрині. Кілька досить незвичайних кіс і їх варіації будуть корисні кожному домашньому перукаря.

Відокремлюємо за допомогою гребінця круглу зону на маківці - це схоже на маленьку тюбетейку. Зав'язуємо туго хвіст. Волосся з цієї зони будемо використовувати, коли почнемо плетіння косичок. Покрокове плетіння складається з наступних етапів: поділяємо тім'яну частину волосся прямим проділом, формуємо колосок спочатку з лівої сторони. Уважно подивіться на фото. На ньому добре видно, що для плетіння колоска з одного боку ми використовуємо вільні пасма, а з протилежного правого боку беремо з хвоста. Потрібно декілька разів пройти цей досить складний елемент, щоб відчути, якими по товщині повинні бути пасма, щоб волосся вистачило на всю плетену розетку. Повторіть все це і для іншого колоска, працюйте в дзеркальному відображенні. Постарайтеся домогтися повної симетрії. Після того як закінчите плетіння косичок (покрокове плетіння описано вище), з'єднайте все волосся або в загальну косу, або в хвіст. Ця зачіска дуже святкове і багато мам люблять робити її своїм маленьким дочкам на свята. Вона прекрасно виглядає з бантами і квітами.

Ця зачіска виглядає як шедевр перукарського мистецтва. Секрет її досконалості в тому, що для такого плетіння використовується чотири пасма, при тому дуже тонкі.

Розділіть все волосся вертикальним проділом на дві частини. Працювати будемо по черзі спочатку з однією стороною, а потім в дзеркальному відображенні з іншою частиною. Плетіть колосок, перекрещивая дуже дрібні прядки, як показано на фото. Повинен утворюватися валик. Пасма акуратно витягніть, починаючи від початку плетіння до кінця. Продовжуйте плетіння коси з чотирьох прядок. Коли закінчите, розпушити косичку, щоб надати їй об'ємний вигляд. Закріпіть кінець гумкою. Повторіть всі операції аналогічно для іншої сторони. В кінці обидві коси підвертаються, з'єднуючись в загальний низький вузол. За рахунок плетіння зачіска виглядає дуже незвично - створюється враження, що вона виконана відомим стилістом.

Складне плетіння косичок

Покрокова інструкція може не знадобитися досвідченим майстриням - досить поглянути на фотографію моделі і стає зрозуміло, що ці дві коси плетуться на основі класичної технології. Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косуЄдина відмінність, за рахунок якого виходить ажурне полотно, - це дві додаткові тонкі прядки, які вільно з'єднуються з косою через один крок плетіння основний коси. На кожному витку такі прядки звільняються із загальної маси волосся, а через крок - приєднуються до коси (до цього моменту вже дві інші бічні пасма звільнені). Таке чергування і викликає ефект мережива. Як плести коси покрокова інструкція. Як плести косуЩе один варіант такої мереживний коси - подвійне плетіння косичок (покрокове плетіння також можна замінити інтуїтивним уявленням). Додаткові бічні пасма з першої коси випущені і з'єднані з другої косою під час її формування, і виглядають вони в підсумку, як одна широка коса.

,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...