Як плести кіску «Водоспад»

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Коса Водоспад - новомодне і привабливо видозміна класичної французької коси. А гарна назва така зачіска знайшла за свою схожість з водоспадом. Така косичка більше йде власницям густого волоссяІ не тільки довгих. Вона здатна дивовижно прикрасити розпущене волоссяБудь то витягнуті праскою або завиті в локони. Пасма волосся акуратно лягають каскадних рядамиНагадуючи при цьому справжній водоспад. Якщо ви вмієте плести французьку косуТоді ви не відчуєте особливих труднощів у створенні такої романтичної косички. Це досить нескладна плетіння що додає вашому образу казковості і ніжності.

Плетіння універсально так як практично не залежить від довжини волосся їх кольоруТовщини і фактури. Але дуже ефектно виглядає коса на завитого волоссі нижче плечей. А ось тонування і мелірування ще більше підкреслять вигини косички і візуально збільшать її обсяг. Таку косу можна плести різними способами. Деяким подобається починати з одного боку і проходить по всьому колу головиЗакінчуючись з іншого боку. Можна також заплітати з обох сторін а потім з'єднати їх в області потилиці вишуканим елегантним аксесуаромНіж створите красивий вечірній образ. При цьому віддавайте перевагу красиві шпильки і вінтажним прикрасамВолодіють ефектом мерехтіння. Але в будь-якому випадку вам не уникнути уваги захоплених поглядів в вашу сторону.

Дізнатися схему плетіння ви можетеЗайшовши на наш унікальний освітній портал в абсолютно будь-який час доби і подивившись видеоурок Як плести кіску Водоспад. Бажаємо успіху і гарного настрою!

Формат: AVI
Відео кодек: XviD
Аудіо кодек: MP3

Хочете урізноманітнити свій зовнішній виглядВ такому випадку рекомендуємо вам почати з зачіску. Завдяки відеоуроку «Як плести кіску« Водоспад » ви зможете легко і просто привнести нотки ніжності

Як плести косу «водоспад» (фото)

З давніх-давен довга коса вважалася головною прикрасою дівчини. часи змінилися в моду увійшли інші зачіски та укладки але традиційні колоски не пішли в небуттяВони лише злегка трансформувалися. наприкладВитончена і стильна коса-водоспад вже не один сезон знаходиться на піку моди. Це плетіння поєднує в собі розпущене локони і елегантну французьку косичку. Звідси і походить її назва - спадаючі хвилями волосся нагадують своїм видом струмені водоспаду стікають вниз і розбиваються об каміння.

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Можливо комусь здастьсяЩо створити подібну зачіску непросто. Давайте на прикладах розглянемоЯк плести косу-водоспад. і переконаємося що зробити її можна своїми руками при наявності мінімальних навичок.

Коса-водоспад: сутність та гідності зачіски

Сутність зачіски полягає в тому що частина волосся вплітається в косуА інша вільно спадає пасмами. Особливу вишуканість в цьому випадку додадуть злегка завиті хвилями локони. Заплести водоспад самостійно нескладно достатньо вміти робити французьку косичку а той хто не володіє подібним навиком швидко зможе освоїти його.

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Зачіску можна назвати універсальною: вона ідеальна для довгих пасом і підходить для волосся середньої довжини однаково актуальна як для світлих локонівТак і для темних. Особливо оригінально плетіння змориться на шевелюрі пофарбованої в два кольори наприклад в техніці омбре або в меліровать забарвленні волосся.

Коса-водоспад стане справжньою прикрасою вечірнього образуЗ нею можна відправитися на романтичну зустріч або на урочистий захід. Також гармонійно вона впишеться і в повсякденний образ але додасть йому нотки безтурботності легкості й оригінальності.

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Варіанти плетіння коси-водоспад

Власницям хвилястих пасом ніяка спеціальна підготовка не потрібна тим жУ кого шевелюра гладка, рекомендується попередньо завити локони за допомогою плойки або прасування, щоб створити «струменя» майбутнього «водоспаду», хоча при бажанні можна залишити волосся і прямими. А далі залишається тільки вибрати відповідний для ситуації і настрою варіант виконання зачіски, адже стилісти придумали їх чимало.

Класичний водоспад

Добре розчісуємо локони, щоб не залишалося ніяких вузликів, які завадять майбутній роботі, і робимо проділ посередині. Плетіння може починатися з будь-якого боку, розглянемо варіант зліва. Виділяємо прядку біля лівої скроні, ділимо її на три частини і починаємо заплітати звичайну косу. Досягнувши лінії вуха, прядку, яка виявилася внизу, залишаємо, а замість неї беремо нову з нижньої частини шевелюри. Так у нас вийшла перша «цівка» водоспаду. До верхньої пасма також приєднуємо нову із загальної маси волосся, перекладаємо її до середини. Продовжуємо плетіння вздовж потилиці, дотримуючись цього принципу: нижні пасма відпускаються, а до верхніх додаються нові прядки і стають складовою частиною коси. Волосся при цьому сильно не стягуємо, плетіння має бути більш-менш вільним. Кінець кіски закріплюємо тонкої гумкою, шпилькою, невидимками або яскравою шпилькою.

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Діагональна коса-водоспад

Всі пасма зачісуємо тому, проділ при цьому не робимо. Плетіння можна починати з будь-якого боку, захоплюємо пасмо, розташовану над вухом, і ділимо її на три частини. Заплітаємо косу за тим же принципом, що і при класичному варіанті, тільки рухатися потрібно по діагоналі до протилежної сторони голови. Плетіння можна закінчувати, коли коса перейде на іншу сторону голови і опуститься нижче рівня вуха. Кінчик коси фіксуємо шпилькою, невидимкою або гумкою.

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Коса-водоспад зі скручування

Таке плетіння виглядає незвично, воно прийде образу ще більше ніжності і жіночності.

Розчісуємо локони і робимо центральний або бічний проділ. Виділяємо невелику частину волосся з будь-якого боку голови і ділимо її на два пасма. Звертаємо кожне пасмо жгутиком. Заводимо верхню прядку під нижню. Тепер захоплюємо ще одну нову прядку зверху і кладемо її між двома початковими, а їх скручуємо між собою. Цю третю прядку вільно відпускаємо вниз, вона буде представляти «струмінь» водоспаду. Продовжуємо плетіння за тим же принципом, захоплюючи щораз нову прядку зверху і пропускаючи її між двома джгутиками. Косу можна плести паралельно лінії потилиці або по діагоналі, рухаючись до протилежної сторони голови. Фіксуємо кінець плетіння шпильками або гумкою.

Ці варіанти коси-водоспад є найбільш простими, освоївши їх, можна перейти до плетіння складніше і оригінальніше.

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Подвійний водоспад

Ближче до верхівки голови заплітаємо косу-водоспад по відомій вже схемою, йти вона повинна від одного краю до іншого паралельно лінії плечей. Закінчуємо це плетіння звичайної косою і фіксуємо тонкої гумкою. З тієї ж боку, де починається перше плетіння, робимо ще одну таку ж косу. Вплітаємо в неї прядки, випущені з верхньої коси. Друге плетіння ведемо симетрично першому. Нижню косу-водоспад також закінчуємо звичайної кіскою. На заключному етапі з'єднуємо дві коси в одну.

За таким же принципом можна зробити не дві коси-водоспад, а чотири-п'ять тоненьких або більше.

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Зигзагоподібна коса з стрічкою

Такий вид коси-водоспад стане особливим прикрасою для довгих локонів, оформивши їх в оригінальну зачіску. Для створення плетіння знадобиться вузька стрічка для волосся, за кольором вона може бути близька до тону шевелюри, а можна, навпаки, зіграти на контрасті.

Виділивши перед початком плетіння три прядки, прикріплюємо до центральної підготовлену стрічку. Починаємо плести косу-водоспад по діагоналі, стрічку при цьому пропускаємо наверх з правого прядкою і заводимо вниз з лівого. Дійшовши до протилежного боку, повертаємо в зворотному напрямку і також плетемо діагональну косу. Довівши роботу до середини голови, знову повертаємо в зворотному напрямку. В кінці стрічку зав'язуємо бантиком на кісці.

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Наведені схеми доводять, що заплести косу-водоспад зовсім не складно, достатньо кількох тренувань, і техніка освоєна. В результаті ми отримуємо чудову зачіску, легку і ажурну, ніжну і елегантну.

Як плести косу «водоспад»: відео

В даному відео показується повний цикл плетіння коси «водоспад».

Як плести косу «водоспад» - відео не потрібно, тільки бажання навчитися

Коса - одна з найбільш нарядних і жіночних зачісок, які коли-небудь були придумані майстрами перукарської справи. На жаль, щоранку відвідувати салон або запрошувати фахівця додому можливість є далеко не у кожної. Як плести косу «водоспад», відео покаже детальніше, ніж інструкція. Але і дотримуючись покрокових рекомендацій, можна освоїти цю модну техніку плетіння волосся.

Що таке коса-водоспад

Назви дуже багатьох зачісок, які увійшли в моду не так давно, іноді звучать загадково і незрозуміло. Особливо для бабусь і мам старшого покоління, до яких звернулася з проханням повернулася зі школи юна модниця заплести їй «риб'ячий хвіст» або «каскад».

«Каскад» - це і є той самий «водоспад». Спорудити його зовсім нескладно. Зате виглядає таке укладання дуже романтично і витончено.

Що собою являє така коса? Це різновид вільного плетіння, пасма забирають від одного вуха і поступово спускаються по діагоналі до протилежного. Міцно стягувати волосся не потрібно, так як нижня частина шевелюри залишається вільною. В цьому і полягає особлива принадність зачіски - начебто і розпущене по плечах волосся, а начебто гарне плетіння навколо голови. Тим більше що освоїти плетіння коси «водоспад» самої себе легко - ще один великий плюс.

А ось ще один варіант зачіски на основі кіс: Як плести колосок.

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Покрокове плетіння

Щоб все вийшло, потрібно в першу чергу мати можливість добре бачити, що ви робите, що ви робите зі своїм волоссям. Для цього знадобиться велике дзеркало і освітлення. Природно, волосся повинні бути вимиті і ретельно зачесане, щоб легше було відокремлювати рівні пасма. А тепер, озброївшись гребенем і краплею терпіння, приступайте:

Спочатку відділяється пасмо над правим вухом і ділиться на три рівні частини. Якщо є досить довга чубчик, її теж можна приєднати. Плетіть звичайну косу, як можна більш рівно і акуратно вирівнюючи прядки. Переплели пасма три рази - зліва від середини верхівки додайте ще одну пасмо. А тепер увага: праву пасмо потрібно відпустити, щоб вона залишилася вільно звисати. І тільки після цього продовжувати плетіння. Щоб отримати ідеальну косу «водоспад», схема плетіння далі повинна повторюватися без похибок: три рази переплітаються пасма, ліворуч додається нова, справа одна відпускається. І таким чином, поки не дійдете до потиличної частини голови під лівим вухом. Закріпіть хвостик шпилькою або гумкою, збризніть всю зачіску фіксуючим спреєм.

За бажанням можна заплести залишилися пасма за схемою «риб'ячий хвіст». Але красиво буде і так. Більш строго виглядає «каскад», коли вплітаються зовсім тоненькі прядки волосся. Велике плетіння виглядає злегка фривольно і грайливо, зате дуже сексуально. Якщо вистачає терпіння і навичок, можна також заплести косичку-водоспад в два ряди.

Як плести косу водоспад відео. Як плести косу

Як зробити зачіску красивіше

Найвдаліше такий вид укладання виходить з хвилястого волосся довжиною до плечей. Якщо у вас прямі, гладке волосся, можете їх злегка підкрутити на великі бігуді - тоді зачіска буде виглядати об'ємнішим і багатше. Дуже красиво виглядає в такий косі мелірування або кольорові пасма.

Прикрасьте зачіску шпильками зі стразами або шпилькою з квіткою - захоплені погляди перехожих забезпечені! В принципі, коса-водоспад, в залежності від оформлення, доречно буде виглядати як на ділових переговорах, так і на вечірці або урочистому прийомі. Все залежить від того, який стиль і аксесуари будуть обрані.

,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...