Як підстригти себе самої драбинкою. як підстригти

Як постригти волосся самостійно? Чому не можна стригти собі волосся?

Іноді створюються ситуації, коли стрижка необхідно тут і зараз, і немає можливості відвідати салон. Що робити в таких випадках? Зробити стрижку самої, своїми руками, причому дотримуючись певних порад. Домогтися відмінних результатів не так складно.

Багато жінок в домашніх умовах підстригають собі чуба і домоглися в цьому певних успіхів. Досвід цей закладається з дитинства. Багато дівчаток мали засвоїти ази перукарської справи, ще в ранньому віці, коли прокидається перше усвідомлення того, що жінка повинна бути прекрасна.

Як підстригти волосся самостійно: підготовка

Коли ми приходимо в салон, 1-е що нам роблять, це миють голову, ну або хоча б зволожують волосся. Це умова необхідна для того, щоб стрижка проходила легше, і локони ділилися на пасма легше.

У перукарні є спеціальні інструменти, ножиці для стрижок. У разі проведення процедури власними силами, також необхідна наявність спеціальних ножиць, звичайні не підійдуть, тим більше манікюрні, чим грішать деякі дівчата. Чим погані звичайні ножиці? Вони рідко можуть похвалитися оптимальною гостротою. Саме від цього показника залежить позитивний ефект.

Варто пам'ятати, що домогтися модельної стрижки навряд чи вийде. Максимум, на що здатна непрофесійна процедура в домашніх умови - підрівняти волосся. Крім того, варто враховувати тип волосся, якщо вони прямі-один з найлегших варіантів, 2-ий варіант, коли локони в'ються, в такому випадку необхідно проведення додаткових заходів.

Що необхідно пам'ятати при стрижці кучерявого волосся? У разі якщо пасма сильно в'ються, то підстригати необхідно меншу довжину, ніж та, яка була задумана спочатку. Пояснити це важлива умова можна особливістю волосся, кучеряве локони стискаються.

Для стрижки кучерявого і кучерявих волосся, необхідно сформувати прямий проділ, розділивши весь обсяг на 2 половини. Після відокремити кілька пасом і по черзі їх підстригати, при цьому витягаючи пальцями.

Як правильно стригти волосся: техніка

Підготовчі заходи закінчені, необхідно приступати до найголовнішого. Один з найбільш важливих питань, які хвилюють кожну жінку - як домогтися рівної стрижки?

    Для цього існує певна хитрість, для виконання якої знадобиться лінійка. Необхідно визначитися, яку довжину волосся необхідно зрізати, виміряти лінійкою. Відокремлюючи пасмо волосся, необхідно відміряти необхідну довжину і зрізати зайву частину. При цьому необхідно звертати увагу на ножиці, які повинні бути розташовані перпендикулярно. У разі якщо волосся жорсткі і товсті, необхідно захопити тонкі пасма, в іншому випадку, є ризик підстригти волосся не рівномірно. Після проведеної стрижки, необхідно переконається в тому, що локони мають однакову довжину. Для перевірки, необхідно витягати 2 прядки і, порівнюючи довжину, направляти їх до очей, носа, підборіддя і до лінії щелепи. У разі якщо були помічені нерівності, необхідно підрівняти пасма. Для стрижки чубчика, якщо вона буде виконуватися вперше, необхідно розділити волосся по центру. За допомогою гребінця з кожного боку необхідно відокремити рівну кількість волосся і зачесати їх вперед. Притримуючи пасма середнім і вказівним пальцем, необхідно акуратно зістригти зайві локони по суворої прямої лінії. Для того щоб підстригти кінчики волосся, при чому не докладаючи особливий зусиль, можна виконати наступні дії. Спочатку необхідно зволожити пасма, розчесати і зібрати в хвіст на потилиці. Іншу гумку необхідно закріпити на кінці хвоста, причому її прикріплення повинно бути якоїсь кордоном, по яку необхідно зістригти волосся. Для того щоб вони не сіклися, виконувати стрижку найкраще машинкою, просто провівши по межі, яка позначає гумка.

Чому не можна стригти собі волосся?

Знайдуться люди, які будуть Вас відмовляти, давати поради з приводу самостійної стрижки волосся. Найбільш поширеним звинуваченням будуть забобони, що розповідають про те, що стригти самій собі волосся категорично не можна. Ці заборони пов'язані не з заздрістю, а з наявністю деяких міфів і легенд, які доводять, що стригти волосся самостійно погано.

У багатьох народів світу існують повір'я, які розповідають про те, що в волоссі зосереджена сила, і обрізати їх - значить вбивати її, причому власними руками.

Так, стародавні слов'яни говорили про те, що в волоссі зосереджена життєва міць людини. З цих причин меленьким дітки не стригли волосся, а перші стрижки - обряд пострижений - здійснювався по досягненню дитиною тільки 3 - 5 років.

Варто згадати легенду про Самсона, у якого могутня сила була прихована в довгому волоссі. Після того, як Самсону уві сні обстригли волосся, він став вразливий перед ворогами і на час втратив силу, до тих пір, поки волосся його знову НЕ відросли. З волоссям пов'язані і багато православні обряди, наприклад хрещення і посвячення в черниці.

У житті жінок, волосся завжди грали не найостанніше значення. Довгі красиві і блискучі локони говорили про відмінне здоров'я, силу і красу. Саме по волоссю і вибирали собі дружин. Вважалося, що у жінок в них зосереджена мудрість, магічна і навіть чаклунська сила.

Аналізуючи все вищесказане, повір'я про те, що волосся не можна стригти бере своє коріння в міфах, легендах. Все це не більше ніж забобони, тим більше що виконана стрижка, по тим же самим повір'ям - це вступ в нове життя. Мало хто може посперечатися з тим, що після стрижки волосся, укладання, завивки або фарбування - відчувається прилив сил, надій, поліпшується настрій.

Але все ж, може бути, є ще пояснення того, чому не можна стригти волосся самостійно? Єдиним логічним поясненням є невміння, і ймовірність отримати неякісний результат після стрижки. У підсумку, доведеться понервувати, витратити час, гроші на відвідування салону краси, які планувалося зекономити.

Перед тим як підстригати волосся самостійно необхідно добре подумати, а чи варто? Оцінити всі можливі наслідки. Не варто поспішати, нехай стрижка буде виконуватися навіть протягом години! Найголовніше результат! Найкраще заздалегідь продумати, що може стати в нагоді, і тільки тоді приступати до самого дійства. Варто пам'ятати, що добитися професійних результатів, швидше за все, не вийде. Це не спосіб поліпшити зачіску, а екстрена міра.

Читайте інші цікаві рубрики

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...