Як стригтися за місячним календарем. як підстригти

Місячний календар стрижок на грудень року

Час публікації: 13:38

Місячний календар стрижок на грудень року. Сприятливі дні для стрижки за місячним календарем # 8212; цей час, коли Стрижка принесе щось гарне в вашу Життя . Щастя . здоров'я, багатство, красу. Але є також дні, коли за місячним календарем стригтися не можна, тому що стрижка принесе сварки, хвороби, проблеми і збитки. Потрібно враховувати місячні ритми при виборі дня і часу стрижки, щоб вона принесла вам удачу, а не навпаки. Місячний календар стрижок на грудень року # 8212; сприятливі дні.

Місячний календар стрижок на грудень року сприятливі дні

У 20 місячний день не рекомендується стригтися # 8212; можна залучити в своє життя стрес і напруження.

Сприятливий час для стрижки. Стрижка в 1 місячний день принесе удачу.

Стрижка сьогодні вельми сприятлива. Але важливо враховувати, що волосся буде рости повільно, тому що Місяць зменшується.

Не варто стригтися в 23 місячний день # 8212; можна послабити захист аури і імунітет.

Сьогодні стрижка протипоказана.

У 25 місячний день не рекомендується стригтися # 8212; можна погано вплинути психіку.

Сьогодні стригтися протипоказано.

Стрижку робити можна, але волосся буде повільно рости.

Стрижка в 28 місячний день може привести до сварок з близькими людьми.

Стрижка в 29 місячний день призводить до нещасть і проблем, зменшує рівень захисту людини.

Місячний календар стрижок на грудень року сприятливі дні

Сьогодні стрижка категорично протипоказана. Можна не тільки залучити неприємності, але і відрізати разом з волоссям роки життя.

Сьогодні стригтися не рекомендується, це може привести до сварок з коханою людиною.

Стрижка в 3 місячний день зменшить прибуток і збільшить борги. Також підриває захисні механізми.

Стригтися сьогодні не можна, можна підірвати імунітет.

До 11:05 стригтися не рекомендується. Після 11:05 стрижка досить сприятлива, вона призводить до розвитку духовної сторони людини.

Сьогодні до 11:35 сприятливий час для стрижки, можна відкрити духовні аспекти життя. Після 11:35 стригтися не рекомендується.

Сьогодні стригтися протипоказано. Можна залучити хвороби дихальних шляхів і сварки з людьми.

До 12:26 стригтися не рекомендується. Після 12:26 стрижка буде сприятливою, зміцнить здоров'я.

До 12:50 стрижка зміцнить здоров'я. Після 12:50 стригтися категорично протипоказано.

Сьогодні стригтися не можна # 8212; можна втратити зв'язок з родом.

Місячний календар стрижок на грудень року сприятливі дні

До 13:42 стригтися не рекомендується # 8212; втрачається зв'язок з родом. Після 13:42 стрижка досить сприятлива, підсилює особисту чарівність.

До 14:14 стрижка сприятлива # 8212; підсилює особисту чарівність. Після 14:14 стригтися не можна # 8212; можна наплутати нитки життєвих доріг.

До 14:52 стрижка несприятлива, тому що може заплутати нитки життєвих доріг. Після 14:52 стрижка принесе щастя і здоров'я.

Сьогодні стрижка сприятлива і принесе щастя і фінансове процвітання.

Сьогодні до 16:31 стрижка принесе фінансове процвітання. Але після 16:31 стрижка дуже небажана, може привести до мігрені.

Сьогодні стрижка не рекомендується.

Сьогодні стрижка протипоказана, може погано вплинути на психіку.

Сьогодні несприятливо стригтися, можна залучити крадіжки.

Сьогодні до 20:58 стрижка несприятлива. Після 20:58 стрижка допоможе зістригти проблеми і хвороби.

Сьогодні стрижка досить сприятлива # 8212; можна зістригти проблеми і хвороби.

Стрижка в 20 місячний день протипоказана # 8212; вона може спричинити за собою стреси і проблеми. Підготувала Юлія Гошко, TheBook

Дізнатися, який сьогодні місячний день можна в рубриці Місячний день сьогодні

The Book

Навіщо стригтися за місячним календарем??

Стрижка за місячним календарем

Все більше зустрічається жінок, які перед тим, як записатися на стрижку, звіряються з місячним календарем. І все більше майстрів в перукарнях знають сприятливі дні для стрижки майже напам'ять. Ми повертаємося до мудрості древніх, які вважали, що волосся - це антени, що зв'язують нас з космосом, і бездумне їх укорочення може пошкодити. відняти удачу, негативно позначитися на відносинах, погано позначитися на здоров'ї і енергетиці.

Більш того, стародавні лікарі давали своїм пацієнтам конкретні рекомендації, наприклад, цей середньовічний рецепт: «Якщо людину мучить хандра і брак сил, треба остригати йому нігті і волосся на зростаючому Місяці в день Марса (вівторок) три тижні поспіль, після чого він почне одужувати... »

Дуже відповідально підходили наші предки і до вибору майстра - перукаря. Вважалося навіть, що чоловік не повинен довіряти стригти волосся нікому, окрім своєї дружини. Навряд чи вони тоді замислювалися про причини. просто керувалися досвідом своїх предків. переданих з покоління в покоління.

Але ми з вами можемо дати цьому раціональне пояснення. Якщо волосся - суть енергетичні канали, значить маніпуляції з ними впливають на нашу енергетику. Жінка-перукар, підстригся чоловіка, якщо він їй сподобався. може навіть несвідомо внести в подсозаніе чоловіки іншу програму. А якщо усвідомлено? ... Пам'ятаєте, я говорила, що чоловік налаштовується на природні енергії через жінку? Я. звичайно, не хочу робити далекосяжних висновків, але чоловічі перукарі у нас. в основному - жінки. Тому частіше проводите руками по волоссю своїх чоловіків, дорогі жінки! Нехай чоловік налаштовується на вашу енергетику, що не на чужу.

А самі вибирайте собі майстри не тільки за ступенем професіоналізму, а й з огляду на вік, темперамент і настрій того, кому ви довірите своє волосся. Втім, ми, жінки набагато болеее чутливі до чужорідної енергетиці. наша інтуїція як правило, завжди підкаже, в чиє крісло краще більше ніколи не сідати.

Проте, парочка рекомендацій:

Якщо звикли керувати своїм життям самі і не хочете впливів ззовні на вашу долю - стрижіться у молодого майстра, або мастреа одного з вами віку. Його енергетика не зможе вплинути на вашу.

А ось якщо просто катастрофічно не щастить у справах, в житті, в любові - спробуйте вибрати майстра старше вас, і дуже бажано, якщо це буде відомий професіонал, навіть якщо вам доведеться неабияк спустошити ваш гаманець. Зате можете перескочити на іншу лінію долі.

Ніколи не стрижіть собі волосся самі. Ви напевно чули про це, але може бути, не приймали всерйоз це застереження. Я вже говорила, що стрижка впливає на біополе, і виконана майстром, до якого ви відчуваєте симпатію, може його вирівняти, в результаті чого ви відчуєте себе набагато краще. Самі ж ви на своє біополе впливу не надасте, а можете тільки ще більше погіршити становище. За етойже причини хворий лікар часто не може допомогти собі, а психолог йде на психотерапевтичний сеанс до свого колеги.

Следюущіе два фактора, про які піде мова - знак Зодіаку, в якому знаходиться Місяць в момент стрижки, і день тижня, сприятливий для стрижки.

-лунний календар стрижки по знакам Зодіаку

Місячний календар стрижки

Важливим фактором, що впливає на ріст волосся, їх структуру і зовнішній вигляд, є знак Зодіаку, через який проходить Місяць в вомент стрижки. На волосся положення Місяця теж впливає, так само, як і на рослини, так само як і на весь наш організм в цілому.

Якщо хочете сприяти росту волосся, йдіть до перукаря на зростаючому Місяці і в серп.

Якщо ж хочете насамперед впливати на корені, зміцнити їх, зробити саме волосся міцніше, запобігти випадання - йдіть стригтися на спадаючу Місяць.

Ніколи не ходіть до перукаря в Молодик, в дні затемнення - Місячного і Сонячного, і в Сатанинські дні: (так називають дні зміни фаз Місяця) 9, 15, 23, 29 місячні дні.

А тепер конкретно по Знакам Зодіаку: Місяць в Овні. Дуже несприятливий день для стрижки, хоча на стан волосся і зачіски не впливає. Справа в тому, що після стрижки в такий день послаблюється імунітет організму і збільшується ймовірність різних захворювань. Місяць у Леві. Стрижка в такі дні робить волосся красивим, пишними і шовковистим. Але знайте, таке положення Місяця на небосхилі вважається несприятливим для стрижки, якщо ваші справи йдуть добре, і сприятливим, якщо ви хочете змінити образ або ритм свого життя. Місяць у Стрільці. Стрижка, виконана в ці дні, стане талісманом для вашої реалізації і визнання в ділових колах. Відмінний період для стрижки, що сприяє сприятливих змін в кар'єрі і відносинам з колегами.

Місяць у Близнюках і Терезах дозволяє робити повітряні зачіски. Після стрижки в такі дні волосся швидко ростуть, але їх структура і стан не змінюється.

У Тельці, Діві, Козерогу - найідеальніший час для відвідування перукаря. Волосся добре ростуть, зміцнюються і покращують свою структуру, менше січеться. Для використання хімічних препаратів (всі види фарбування волосся, химзавивка) найкращими є дні, коли Місяць розташований в Діві.

Оригінал запису і коментарі на LiveInternet. ru

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...