Як можна підстригтися на волосся до плечей. як підстригти

Підстригтися чи ні? ;)

Змінився графік роботи, вставати треба раніше.
При цьому, з ранку щоденне тренування і потім в будь-якому випадку потрібно мити голову.
Зараз волосся до лопаток і сохнуть довго.
Якщо підстригтися до плечей, то часу на збори буде йти менше.
До особи обидва варіанти, але з довгими мені подобається більше.
Стан волосся нормальне, стрижки не просить. І так не хочеться.
Підстригтися чи ні, а?
Ось хоч монетку підкидає.

Ось Ви б підстригли волосся, тільки заради того, щоб часу на сушку менше йшло? ))))

Змінився графік роботи, вставати треба раніше.
При цьому, з ранку щоденне тренування і потім в будь-якому випадку потрібно мити голову.
Зараз волосся до лопаток і сохнуть довго.
Якщо підстригтися до плечей, то часу на збори буде йти менше.
До особи обидва варіанти, але з довгими мені подобається більше.
Стан волосся нормальне, стрижки не просить. І так не хочеться.
Підстригтися чи ні, а?
Ось хоч монетку підкидає.

Ось Ви б підстригли волосся, тільки заради того, щоб часу на сушку менше йшло? )))) Все буде добре :)

Багато стрижуться саме з метою економії часу, тим більше що Вам йдуть коротке волосся (якщо я правильно зрозуміла).

Вирішувати вам, але я б не стригла. У мене були розкішні, густі і довге волосся, руді. Просто по дурі відрізала, по частинах, за 3 рази. Довго потім відрощувала, але колишньої довжини вже не досягла. Але все ж пристойна довжина з'явилася знову, а я будучи вже мамою підстриглася і зробила хімію. Син, коли побачив мене, заплакав і попросив більше не стригтися. Так ось, з досвіду. З коротким волоссям ще більше мороки. Зараз я б нізащо не зробила так. Пишу анонімно, щоб не думали. що хвалюся. Зараз у мене залишилася 1/5 частина гриви якій заздрили, а про довжину і говорити нема чого.
Подумайте гарненько, відріжуть вмить, а ростити роки.

Ні, не стала б. Ось у мене майже коротка стрижка, щоденне миття обов'язково тк на роботі з'являтися з несвіжими волоссям низя, з людьми працюю. А довге волосся завжди можна в зачіску зібрати, косички там всякі, хвостики) Код на знижку 10% на перше замовлення iHerb TSH556

Моя родичка недавно стрижку собі і дитині зробила теж щоб часу менше вранці йшло. Вона дуже задоволена, але я б не стала.

Я саме через це підстриглася. Взагалі коротко - а-ля Хакамада. Волосся не зуби, стане з часом легше - відрощу назад.

У мене дуже довге волосся - 90см. Я їх весь час заплітаю в косу. Мені це вже набридло! Підстригтися чи ні?

Nola близько 5 років тому

Я б обрізала, якщо тільки вони не офігенно товщини. У мене волосся на 10 см нижче плечей зараз, це саме те. чоловіки люблять волосся середньої довжини, як показує практика. та й мені наприклад іноді хочеться що то поміняти, не все ж життя бути однаковою (тому я недавно підстриглася на 10 см. Втім, отрежешь - збережеш хороші спогади і знайдеш свободу.

N-Dreamer близько 5 років тому

У мене волосся дещо коротший, але теж довгі (доходять до попереку). За рахунок кучерів, які до речі теж створюють додаткову проблему в догляді, довжина кілька скрадається. Але я так само довгий час ходила з хвостом або косою. Це так само викликало масу жартів і знущань. Протягом всієї юності я МРІЯЛА обстригти своє волосся. Але мені, на щастя, не дозволили :)
Так ось я скажу! Чи не обрізай волосся, а краще спробуй їх трохи розпустити! наприклад заколювати розпущене волосся на потилиці крабом або шпилькою, в цьому випадку вони не будуть лізти в обличчя і будуть красиво розвиватися по спині, ну і нова зачіска. Спочатку звикнеш до себе такої, потім захочеш і розпустити їх повністю. Для догляду за волоссям, щоб вони не плуталися - спробуй використовувати спреї для неслухняних волосся - вони розгладять всю довжину і волосся не будуть сплутуватися і електризуватися.
Скажу тобі секрет! Якщо я розпускаю свою кучеряву, довгу, каштанову гриву - МУЖИКИ не можуть встояти.
Ну якщо вже ти вирішила постригтися, тоді я тобі раджу довжину - 10см нижче лопаток, волосся будуть і досить довгими і набагато коротше, ніж були до цього. Так що при бажанні буде можливість заново отрост волосся до потрібної довжини :) Удачі!

Джерело: особистий досвід

Raaddist близько 5 років тому

Сама не ріж, фігня получіцца, сходи в перукарню і відріж трохи, сантиметрів 6-8, а вище можна трохи прорідити - роблять такими спецножніцамі з зубчиками - хороший майстер скаже сам, скільки треба зрізати, щоб волосся не сіклися і були здоровими і красивими. А набридло - кажуть тільки лохушки сільські.

Чи можна самій собі стригти волосся

Багато хто вважає, що ні в якому разі не можна стригти самого себе, тому що почнуться проблеми, як зі здоров'ям, так і з грошима, любов'ю, щастям. Вірити в це чи ні, справа кожного, однак дана стаття допоможе відповісти, чи можна самій собі стригти волосся, за допомогою прийме, що прийшли до нас з давніх часів.

Фінансові проблеми

Кажуть, що серйозні проблеми з грошима можуть початися, якщо зістригти кардинально волосся, наприклад, обрізати косу, а ось якщо підстригти лише тільки чолочку, то нічого страшного не станеться. Однак заборонено робити це в п'ятницю - фінансовий день, тоді вже точно своїми руками состріжете стабільний заробіток, наприклад, підробіток і гідну зарплату, можуть скоротити кількість робочих днів або ж перевести на іншу посаду з низькою заробітною платою. Тому перш уточніть: в який день тижня краще стригти волосся.

Однак в який би день ви не вирішили провести маніпуляції зі своїми локонами, пам'ятайте про такі правила - ножиці потрібно тричі перехрестити, потім чубок скропити святий водичкою і лише потім приступати до стрижки. Після закінчення - викинути волосся в унітаз.

Проблеми зі здоров'ям

Якщо постійно підстригати волосся самостійно, то можуть початися проблеми зі здоров'ям, як фізичним, так і емоційним, але одного разу підстригтися самому можна, нічого страшного не станеться. Робити це найкраще в середу в зеленій кімнаті, добре, коли у вас така є, наприклад, обклеєна зеленими шпалерами або пофарбована зеленою фарбою, в іншому випадку потрібно постелити щось зелене під ноги або ж закутатися в зелену простирадло. Ви готові до стрижки. Як закінчите - волосся викиньте через ліве плече в відро і скажіть такі слова:

«Волосся кидаю, здоров'я зберігаю»

Якщо ж після стрижки своїми руками відчули занепад сил, то перехрестилася на три сторони і скажіть такі слова:

«Волосся підстригала, енергію не віддавати, ви мені її поверніть!»

Якщо волосся вже викинули, то візьміть ляльку і прикладіть її волосся до голови. Якщо ж свої ще збереглися, то їх прикладіть до тім'ячку. Дуже скоро ви відчуєте прилив енергії.

Коротке життя після стрижки

Існує повір'я, що якщо людина постійно сам собі стриже волосся, то він як би укорочує своє життя. Як кажуть, якщо в щось віриш, то воно обов'язково здійсниться, тому забобонним краще не стригти самого себе. Інші ж можуть просто перед кожною стрижкою тричі перехреститися і випити непочатої води (з-під крана, яким сьогодні ще не користувалися) три глоточка. Цією ж водою скропити волосся.

Незаміжньою не можна самій стригтися

Кажуть, що якщо дівчина буде підстригати сама собі волосся, то ніколи не вийде заміж. І цьому не можна не вірити, якщо орієнтуватися на прикмети наших предків. Справа в тому, що дівчина з стригтися косою вважалася негарною, тому в селі неможливо було знайти того, хто підстриже незаміжню дівчину. Якщо ж вона сама себе підстриже, то взагалі буде вважатися ізгоєм.

Ще була прикмета, що якщо сама собі подстріжешь волосся, то можеш за одне і красу зістригти, ось дівчата і боялися самостійно проводити маніпуляції з шевелюрою, щоб залишатися красивими і бажаними.

Удача піде

Кажуть, що якщо перший раз підстригти самому собі волосся, то можуть виникнути дрібні неприємності, в наступний раз проблеми стануть серйозніше, а потім взагалі переростуть в суцільну чорну смугу. Однак впадати у відчай не варто - важливо не стригти себе під час менструації і після бурхливо проведеного часу.

Знаючи про дані прикмети, кілька разів подумаєш, чи варто стригти самого себе або краще довіритися майстру, як то кажуть «Не довіряй стрижку волосся кому попало, а вже собі і тим більше!» Але вирішувати тільки вам!

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...