Як підстригти кінці довгого волосся. На довге волосся

Як рівно підрізати волосся

Як самостійно підстригти чубчик

Для цього вам знадобляться гострі ножиці, дзеркало значних розмірів, гребінець і шпильки типу крокодилів. При бажанні можна приготувати і пульверизатор, якщо вам до вподоби стригти вологе волосся.

Найпростіше - постригти чубок, вона добре видна. При змочуванні пасом не забудьте, що після висихання волосся стане трохи коротше. Дуже добре розчешіть чубок, поверніть ножиці паралельно підлозі і відрізайте, починаючи з центру, а потім переходячи до країв.

Як рівно зістригти кінці довгого волосся

Прямі, довгі і не дуже густе волосся можна підстригти, розділивши їх на прямий проділ, попередньо змочивши і розчесавши. Стрижіть спочатку одну половину, перекинувши на груди, потім другу. Тільки подстригайте не зразу, а поступово.


Якщо волосся густе і пишне, такий метод стрижки не підійде. Ретельно розчешіть їх і зберіть за допомогою гумки в високий хвіст. Хвіст потрібно перекинути на обличчя і знову розчесати, можна зволожити. Зберіть кінці і обхопіть лівою рукою трохи вище потенційного зрізу. Обрізуйте поступово, знову розчешіть і знову зберіть, перевіряючи на предмет волосків, що стирчать.


Кудрі зажадають більше зусиль, терпіння і вправності. Делите їх на прямий проділ, зволожуйте і розчісуйте. Збоку виділіть вузьку пасмо, а решта волосся заколіть. Тримаючи ножиці строго горизонтально, обріжте трохи кінчики і переконайтеся в рівності зрізу. Потім перейдіть до іншого пасмо і, приміряючи по рівню першої, подровняйте.

Зайві пасма прибирайте під шпильки. Таким чином, пасмо за пасмом зрівняти все волосся, потім розчешіть. У вашому випадку, дрібні огріхи сховаються за великими завитками.

Якщо вам потрібно зістригти лише посічені кінчики волосся, скористайтеся наступною підказкою. Відокремлюючи по локону, скручуйте пасма в джгутик. Стирчати з нього будуть лише посічені волоски, які і потрібно зрізати. Так слід вчинити з пасмом по всій довжині.

Якщо ви побоюєтеся за можливі незначні огріхи, що виникають в ході роботи, придбайте філіровочние ножиці, якими неважко профілювати кінці, тоді зачіска буде виглядати акуратною.

Як бачите, постригти волосся самостійно не настільки складне завдання, вірніше, коли потрібно підрівняти кінці на довгому волоссі. Дівчатам з короткими стрижками така процедура не підійде, тому все ж доведеться відвідати перукарню.

Як підстригти кінчики?

Якими б густими і розкішними були ваші волосся, посічені кінці здатні зіпсувати будь-яке враження. Щоб цього уникнути, не рідше ніж раз на місяць їх потрібно стригти. Робити це найкраще в салоні. Однак, якщо з якоїсь причини ви не можете собі зараз дозволити похід до перукаря, ми вам розповімо, як підстригти кінчики волосся в домашніх умовах.

Завдання це не складна, якщо у вас є помічники. Але щоб самій підстригти кінчики волосся, слід діяти дуже акуратно і не поспішати. Отже, вам будуть потрібні:

    Ножиці для стрижки волосся. Або звичайні, але гострі ножиці Дзеркало Гребінь з рідкісними зубчиками Затискачі і гумки для волосся Пульверизатор

Як правильно підстригти кінчики

Волосся найлегше стригти, коли вони вологі. Тому візьміть пульверизатор, злегка збризніть на пасма і добре їх розчешіть. Вибираючи довжину, пам'ятайте, що висохши, волосся стане трохи коротше.

Якщо ваші волосся не дуже густі, але прямі і довгі, підстригти їх можна наступним способом. Для цього волосся потрібно розчесати, скропити водою і розділити на прямий проділ (незалежно від того, на який проділ ви носите стрижку). Половину волосся перекиньте на груди і розчешіть знову. Акуратно подстригайте кінчики, контролюючи свої дії в дзеркалі. Намагайтеся зрізати не більше сантиметра. Інакше лінію волосся буде важко вирівняти. Якщо ваше волосся хвилясте і густі, то спосіб, описаний вище, вам не підійде.

Кінчики пишних волосся обрізають по-іншому. Для цього потрібно розчесати їх, змочити водою, і зібрати на маківці в високий хвіст за допомогою гумки. Перекиньте хвіст на обличчя і добре розчешіть його ще раз. Якщо буде потрібно, можна ще раз зволожити пасма. Пальцями лівої руки збираєте кінчики волосся трохи вище лінії передбачуваного відрізу. Різати волосся можна в кілька прийомів. Ножиці тримайте рівно і обов'язково паралельно підлозі. Після того, як ви зрізали все, що хотіли, відпустіть волосся, розчешіть хвіст знову і знову зберіть пальцями кінчики. Це потрібно для того, щоб перевірити, чи не вибиваються чи окремі волоски із загальної маси. Якщо такі є, зріжте їх акуратно ножицями. Зніміть гумку. У вас вийде плавний, природний каскад.

Для кучерявого волосся використовуємо трохи інший спосіб. Так само поділяємо волосся на прямий проділ, розчісували і зволожує. Основну масу волосся заколюємо, відокремлюючи від неї збоку вузьку пасмо. Тримайте ножиці рівно і обріжте кінці на один сантиметр. Перевірте, щоб зріз був акуратним, а окремі волоски не стирчали. Після чого відокремлюємо від загальної маси волосся наступну пасмо. Орієнтуючись по довжині попередньої пасма, акуратно зрізаємо кінці нової. Таким чином, обробляємо всі волосся. Ті волосся, які вже обрізані, краще заколоти, щоб вони вам не заважали. Після того, як ви закінчили стрижку, розчешіть волосся. Навіть якщо ви і допустили якісь незначні похибки, завитки приховають всі нерівності.

Як підстригти кінчики волосся ми з'ясували. Сподіваємося, що у вас все вийде!

Ще більше цікавого

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...