Мелірування в домашніх умовах самої себе. мелірування

Як самостійно зробити мелірування?

Вирішили виконати мелірування волосся? Для цього немає необхідності бігти в дорогі салони краси. Таке фарбування можна виконати самостійно. не виходячи з будинку.

Але Як самостійно зробити мелірування . Насправді, ця процедура не складна, головне завдання виконувати всі наші рекомендації по інструкції, щоб не нашкодити своєму волоссю і здоров'ю. Всі необхідні кошти бажано купувати в косметичних магазинах. Але впоратися одній в такій ситуації не так просто, тому бажано попросити когось із рідних чи близьких подруг про допомогу.

Як самостійно зробити мелірування волосся?

Як правильно підготуватися до мелірування?

Переді тим, Як самостійно зробити мелірування волосся . необхідно обговорити етап підготовки до процедури. Слід знати, що перед фарбуванням волосся повинне бути сухі і не миті. Коси розчесати і розділити на тонкі пасма, які краще закріпити шпильками, щоб вони не бовталися і не заважали роботі. Починати мелірування рекомендують з потилиці голови, потім переходити до центру голови і рухатися до лобової частини, а потім на бічні сторони голови.

Для мелірування необхідно підготувати такі матеріали:

    Освітлюючі засіб # 8212; блондорант. 9% або 12% окислювач, його потрібно вибирати відповідно до структурою, кольором волосся. Не рекомендується виконувати фарбування, якщо перед цим виконували хімічну завивку, є ризик залишитися лисим. Для світлих, тонких і слабких, а також фарбованого волосся окислювача досить і 3%. Ємність пластикова, скляна і інша, але тільки не металева. Щітку або спеціальний пензлик для нанесення фарби або інший предмет на вибір. Гребінець. Листи фольги, що перевищують довжину волосся. Для цих цілей використовується перукарня фольга. Силіконову шапочку і гачок. Вони знадобитися в тому випадку, якщо мілірованіе буде виконуватися на коротке волосся і сам процес називається мелірування пір'їнками.

Як приготувати складу для мелірування волосся?

Тепер приступимо до приготування складу для мелірування волосся. Для цього розводимо освітлювач і окислювач в таких пропорціях: блондоранта 1 ложка, а окислювача 2 ложки. Перед тим, як готувати склад, необхідно визначитися з його кількістю: наприклад, для волосся до плечей досить ложки освітлювача. Фарбування відбувається до 45 хвилин з тієї хвилини, як був закінчений процес нанесення складу, і все залежить від того, як волосся піддаються цій процедурі.

Як зробити популярні види мелірування волосся?

Як самостійно зробити мелірування пір'ячко

Один з нескладних способів мелірування на волосся з мінімальною або середньою довжиною # 8212; пір'ячко. Принцип фарбування складається з наступних дій:

На голову одягається силіконова шапочка або гумовий ковпачок, і навіть звичайний пакет, але перед цим в шапочці або в тому, ви що вирішили одягнути на голову, необхідно зробити багато дрібних отворів. Потім протягуєте пасма гачком або гребінцем з довжиною тонкою ручкою. Коли все пасма витягнуті наносите склад пензликом і залишаєте до півгодини в залежності від того, який тон необхідно отримати. Витримавши склад необхідний час. не знімаючи з голови шапочку, промиваєте пасма водою. Потім знімаєте те, що одягнено на голову і волосся промиваєте ще раз з шампунем, в кінці наносите бальзам, залишаєте до 5 хвилин і обполіскуєте локони.
Як самостійно зробити мелірування з фольгою?

Волосся нижче плечей рекомендують меліровать з використанням фольги. Давайте поговоримо про те, Як самостійно зробити мелірування таким чином.

Процес складається з виконання послідовних дій:

Фольгу ріжуть на смужки близько десяти сантиметрів завширшки, а довжина повинна перекривати довжину волосся. Волосся треба розділити на сім однакових пасом і закріпити шпильками або затискачами. Починаючи з потилиці, одну з семи пасом ділите на більш тонкі пасма. Потім підкладаєте під тонку пасмо фольгу і від коренів фарбуєте знебарвлюється складом. Забарвлену пасмо накриваєте половинкою фольги, і краю її трохи підвертаєте для того, щоб фарба не витікала на інші волосся. Пасмо виходить упакована в конвертик. В такому дусі, обробляєте всі інші пасма. Завдяки такій технології, пофарбовані не змішуються з незабарвленими волоссям. Кількість знебарвленого пасом обумовлено вашим бажанням. Час витримування складу на волоссі залежить від кольору волосся. Їли необхідно отримати хороший контраст в кольорі, то потримати необхідно довше. Але не ризикуйте, цією процедурою можна зіпсувати якість волосся, структура їх буде порушена і доведеться волосся зрізати. В кінці процедури волосся промиваються під проточною водою, в кінці на кінчики наноситься бальзам, потім волосся споліскують і загортають махровим рушником. Не поспішайте відразу просушити феном.

Тепер ви знаєте, Як самостійно зробити мелірування волосся в домашніх умовах . Якщо з першого разу не вдалося отримати позитивного результату спробуйте ще і виконавши кілька разів ви легко зможете отримати ефектне мелірування в домашніх умовах. До речі, думаємо, що вам буде цікаво Відео як самостійно зробити мелірування волосся .

Якщо ви хочете трохи освіжити або змінити свій образ, але при цьому, не дуже-то кардинально змінюватися, то вам допоможе мелірування. Ця косметична процедура являє собою забарвлення або освітлення в кілька тонів окремих пасм волосся. Оскільки послуга дуже популярна, то пропонується усіма сучасними перукарнями та салонами краси. В цей же час освіжити колір зачіски можна самостійно, але при цьому слід знати деякі нюанси. У даній статті сайту www. kak-sdelat. su ви дізнаєтеся, як правильно зробити гарне мелірування волосся в домашніх умовах самої. Розглянуті методики фарбування вже тривалий час не втрачають популярності. Втім, зустрічаються і видозміни в способах нанесення або колірних рішеннях, також бувають і не зовсім традиційні і досить оригінальні поєднання.

Які Інструменти знадобляться:

Для довгого волосся - фольга, для коротких целофановий пакет або шапочка з отворами.

Пензлик для нанесення складу.

Затискачі і гребінця для поділу волосся.

Тонкий рушник, щоб укрити плечі і шию і уникнути попадання фарбника на шкіру.

Мелірування волосся під шапочку

Спосіб підходить для волосся короткої довжини. Для його втілення потрібно використовувати спеціальну шапочку, що має отвори для пасом. Вона може бути куплена в готовому вигляді. Також її можна зробити самій. Розрізняють декілька видів: за розмірами отворів і близькості їх знаходження. Найоптимальнішим вважається варіант, коли відстань між двома забарвлюється локонами дорівнює приблизно 1 см, отвори розташовані в шаховому порядку. Якщо не вдалося придбати підготовлену шапочку, її не важко зробити самостійно. Береться звичайний ковпак для плавання або простий поліетиленовий пакет, в ньому розмічаються і прорізаються дірочки.

Переходимо безпосередньо до процесу. Фарбу необхідно нанести на волосся, які попередньо дістаються тонкої гребінцем через отвори. Далі прядки з нанесеним складом бажано обернути фольгою, і зверху покрити голову рушником. Таким чином, досягається найкраща інтенсивність в дії фарби.

Якщо вам потрібно добитися освітлення всього на один тон, досить потримати освітлюючі речовина десять - п'ятнадцять хвилин, для більш сильного фарбування потрібно почекати близько 40 хвилин. Не варто залишати фарбу на пасмах довше, оскільки з'являється загроза пошкодження структури волосся: їх легко можна перепалити, що призведе до подальшого випадання, ламкості і перетину решт.

Після закінчення визначеного проміжку часу, склад потрібно змити з волосся. Шапочку при цьому знімати не слід. На останньому етапі необхідно ще раз ретельно промити все волосся шампунем з кондиціонером до отримання прозорої води. Через день-два бажано тонувати локони, в такому випадку ефект мелірування стане більш помітним і протримається довше.

Мелірування на фольгу

Зробити мелірування на фольгу не складно. Крім того, методика не вимагає особливої ​​майстерності. Заздалегідь потрібно визначити кількість пасом під фарбування, а також підготувати необхідну кількість смужок з фольги під довжину волосся.

За допомогою гребінця з гострим краєм зачіска ділиться на частини, з усією копиці методом «проштопиванія» виділяються ті локони, які будуть схильні до освітленню. На лист фольги наноситься фарба, пасмо акуратно вкладається і зверху обробляється ще раз. Фольгу попередньо потрібно скласти удвічі і при необхідності закріпити затиском. Починають руху пензлем, як правило, з області чола і ведуть до потилиці, потім від проділу переходять вниз спочатку справа, а потім зліва.

Час фарбування волосся обчислюється так само, як при мелірованії через шапочку, тобто 10-15 хвилин для забарвлення на 1 тон і близько 40 хвилин для інтенсивного кольору. По закінченню процесу, фольгу акуратно знімають, пасма ретельно промивають від складу.

Тонувати волосся можна через день-два. Спосіб на фольгу застосовують, коли потрібно пропрацювати досить великі локони - так простіше регулювати розмір і відстань між пасмами. Мінус методу полягає в тому, що фарбування від самого кореня стає вельми скрутним.


Ось ви тепер і знаєте, як правильно робити мелірування волосся на фольгу і через шапочку в домашніх умовах. Загальним моментом при догляді за фарбованим волоссям є нанесення спеціальних засобів, які будуть підтримувати належний стан і привабливий вигляд зачіски. Маски і бальзами, що містять особливі компоненти, допоможуть закріпити результат і відновити пошкоджені мелірування волосся.

Схожі новини

Як зробити мелірування будинку

Яке мелірування вибрати?

Мелірування «під зебру», коли на темному волоссі робляться платинові пір'я, давно пішло в минуле. Зараз стилісти ратують за природність і роблять тонування або колорування пасом. Такий спосіб дозволяє візуально зробити волосся більш пишними, переливаються, блискучими. Щоб домогтися максимального ефекту, при фарбуванні використовують кілька відтінків - від темного до світлого. Будинки повторити таку процедуру досить складно, а ось затонировать пасма в один-два кольори можна і самостійно.
Домашні експерименти з мелірування краще починати з фарбування пасом в один колір.

Мелірування вдома - з чого почати

Найголовніше в красивому мелірованії - правильний вибір відтінків. Брюнеток зроблять ефектними темно-каштанове або синяво-чорні пасма. Шатенок - мідні, кольору махаон, червонуваті. Русявим підійдуть холодні тони з додаванням фіолетового відтінку. Блондинку «пожвавлять» платинові або світлі палеві прядки. Руде волосся досить яскраві і без мелірування. Але якщо є бажання зробити колір більш насиченим, можна провести фарбування червоним або бронзовим кольором.
Фарби для мелірування краще підбирати на один-два тони темніше або світліше природного кольору волосся.

Як робити мелірування будинку

Без спеціальної перукарської освіти можна легко впоратися з мелірування в один-два кольори. У поєднанні з природним відтінком волосся вийде досить фактурна зачіска. Мелірування можна робити двома способами. Перший - найпростіший - за допомогою спеціальної шапочки. Її потрібно надіти на сухе волосся і акуратно за допомогою гачка витягувати пасма через отвори. Це дуже зручно, так як кількість і товщину пасом можна регулювати самостійно.

Далі проводиться фарбування. Спочатку наноситься більш світлий колір, потім - темний. Можна покривати барвником прядки в один ряд або чергувати кольору в шаховому порядку. Головне постаратися, щоб прядки не стикалися, інакше відтінки перемішається. Тому вже пофарбовані локони потрібно акуратно укладати на шапочку, з одного боку від ряду отворів - один колір, з іншого боку - другий. Фарба тримається на волоссі вказане в інструкції час. Потім її потрібно змити теплою водою, зняти шапочку і нанести бальзам.

Другий спосіб домашнього мелірування - за допомогою фольги. Тут знадобиться помічник, тому що відокремлювати пасма в потиличній і тім'яній зонах самостійно дуже незручно. Починається фарбування з верхньої частини голови. За допомогою гачка відокремлюються тонкі прядки так, щоб вийшов локон шириною три-п'ять сантиметрів. За нього підкладається фольга і наноситься фарбувальний склад. Така процедура повторюється по всій голові. Відтінки мелірування можна чергувати або зробити більше темних або світлих пасм. Все залежить від побажань. Через певний час смужки фольги знімаються, фарба змивається і наноситься бальзам.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...