Стрижка машинкою в домашніх умовах. Стрижки на волосся

Стрижка машинкою

Стрижка машинкою

Стрижка машинкою в домашніх умовах. Стрижки на волосся

Машинка є незамінним інструментом, як для досвідченого перукаря, так і для любителя. Вона не просто полегшує процес стрижки, а й допомагає створити неповторний образ.

На сьогоднішній день, завдяки Цей пристрій, створюються всілякі зачіски: чоловічі класичні, жіночі креативні і дитячі.

Стрижка машинкою в домашніх умовах

Стрижка машинкою на дому має ряд вагомих переваг перед стрижкою в перукарні:

Стрижка машинкою в домашніх умовах. Стрижки на волосся

Стрижка машинкою в домашніх умовах

Економія часу. Не потрібно витрачати його на поїздку в перукарський салон і очікування своєї черги. Значна економія грошей. На перший погляд здається, що купити набір для стрижки вийде дорожче, ніж відвідати перукарню. Але це не так. Порахуйте всі свої «походи в салон» за 3-5 років і порівняйте цю суму з середньою вартістю машинки. До речі, 3-5 років - це гарантований термін хорошої роботи середньостатистичної машинки. Здійснення бажаного. Цей пункт більше відноситься нестандартним зачісок. Досить часто стиліст не розуміє, чого клієнт бажає. Та й клієнтові важко пояснити задуманий креатив. Тому краще дати в руки машинку рідній людині, яка розуміє вас і ваші бажання.

Техніка стрижки машинкою

Існує певна техніка стрижки машинкою. Навчитися їй легко, головне напрацювати досвід і «набити» руку.

Для початку перевірте хід машинки. Можна зробити це на своїй руці, щоб повністю його відчути. Включати машинку для цього не потрібно. Ви повинні розуміти, як працювати цим інструментом (натискаючи, піднімаючи і т. П.).

Вибирайте 12 мм насадку. Це найзручніша довжина, якщо потрібно коротка зачіска. Потім можна поміняти насадку на 9 або 6 мм і підстригти так, як бажає клієнт. Наприклад, з переходами довжини.

Починати стригти бажано з чола. Хоча деякі перукарі починають і з верхівки. Якщо це класична чоловіча стрижка під насадку, то від чола до маківки посеред голови повинна пройти перша смуга, потім кілька смуг зліва і справа. Так вам буде легше орієнтуватися і створити рівну стрижку.

Якщо ж зачіска оригінальна (наприклад, потрібно виголити скроні на довгому волоссі), візьміть пасмо в руку, долонею відокремте непотрібну довжину і пройдіться машинкою по пасма. Потім поставте долоню трохи вище і повторіть. Після цього можете стригти вже по самій голові.

Набори для стрижки

Стрижка точно пройде вдало, якщо придбати професійний набір для стрижки. Зазвичай в нього входять:

Стрижка машинкою в домашніх умовах. Стрижки на волосся

Набори для стрижки машинкою

Як стригти машинкою в домашніх умовах чоловічі стрижки? Стрижка машинкою

Стрижка машинкою в домашніх умовах. Стрижки на волосся

Як стригти, стрижка машинкою в домашніх умовах чоловічі стрижки? Через те, що машинки для стрижки волосся стали настільки легко доступні і не дуже складні в експлуатації, то стрижки з її допомогою в домашніх умовах почастішали. Зараз на прилавках магазина можна побачити просто величезна кількість всіляких моделей, різної якості і різної функціональності пристрою для стрижки. Такий широкий асортимент не може не радувати. Ціновий діапазон і виробники теж різні і можна вільно вибрати на свій смак. Але все такі машинки призначені тільки для однієї мети - стрижка волосся, придумувати їм інше застосування не має сенсу, та й іноді небезпечна не зовсім хорошими наслідками. Завдяки їм будинку можна зробити таку ж хорошу, стильну зачіску, як і в салоні, різницю іноді побачити практично неможливо. Особливих талантів або обов'язкових курсів перукаря не знадобиться.

Все волосся можна підстригти так щоб вони були однієї довжини, робиться це за допомогою спеціальною насадкою, визначеного розміру, так що тут немає нічого складного, проводити машинку потрібно проти росту волосся, це дуже важливо. А ось віскі і область шиї обробляються вже без насадки, розгорнути машинку потрібно в бік зростання волосся. Це найпростіша і нескладна стрижка. Для того щоб перейти до більш складним і красивим стрижок, які стосуються класифікації «модельної», потрібно встановити на леза ту насадку, яка буде відповідати бажаної довжині. Тримати машинку потрібно лезом вгору, тоді процес роботи буде проходити безперешкодно. Починати потрібно з шиї саме там починається ріст волосся. Стрижеться саме, таким чином, аж до потиличної частини, потім необхідно змінити насадку і вже тільки після цього починати стригти до верхівки, далі назад ставимо попередню насадку відповідної довжини і подстригаем волосся на скронях. Знову міняємо повертаємо попередню насадку і стрижемо вже від скронь, поступово направляючи машинку до верхівки.

Після цього нашою метою ставати тім'я прямуємо ми, до нього ведучи машинку проти росту волосся. Якщо стригти тільки по напрямку росту волосся, то вони будуть рости набагато швидше, так що якщо ви вирішили позбутися від нездорових волосся щоб потім відпустити їх, то стригти слід саме таким чином. При стрижці іноді використовують гребінець і зістригають волосся поверх неї, так зручніше, але особливої ​​різниці немає, хто як звик. Стрижку потрібно починати з заднього боку, це важливо запам'ятати.

Нове в журналі

Стрижка машинкою в домашніх умовах. Стрижки на волосся

Фільми які вже можна подивитися на рік

1. Стартрек: Нескінченність Картина, режисером якої виступив Джастін Лін, розповість глядачам про пригоди зоряного корабля, що отримав назву «Ентерпрайз». Під час місії корабель був атакований прибульцями. Заради порятунку екіпаж корабля.

Рекомендуємо

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...