Мелірування русявого волосся - краса і розкіш контрастних смуг

У всіх жінок в житті настає моментКоли хочеться змінити колір волосся. І якщо ви не готові до кардинальних змінІдеальним виходом із ситуації стане мелірування. На світле волосся ця процедура проводиться за різними технологіями видаючи на виході фарбування з різним ступенем інтенсивності пасом. Приклади представлені на фото.

Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Історія незвичайного фарбування

Згідно історичній довідціПрабатьком мелірування вважається видатний паризький перукар Жак Діссанж. На геніальну ідею його надихнула сама природа. Він помітив що під променями палючого літнього сонця волосся вигоряють набуваючи цікавий колірПоєднує світлі і темні смуги. Взявши за зразок результати сонячної роботиДіссанж відтворив ефект часткового фарбування в штучних умовах. Він застосував для цієї процедури яскраві фарби і назвав її мелірування (дослівно «змішування»). Першою зважилася на експеримент Бріджит Бардо. А незабаром її приклад наслідував і весь світ.

Така історія але що являє собою мелірування на світлі і русяве волосся сьогодні?

Мелірування - це техніка часткового фарбування волосся коли пігмент наноситься на окремі пасма або кінчики дозволяючи створювати цікаві образи.

Мелірування на світлі або світло-русяве волосся означає фарбування частини пасом на загальному світлому тлі. Технологій відтворення такої процедури безліч і зробити її в домашніх умовах досить складно.

Способи виконання

Увага! При виборі тієї чи іншої технології мелірування спираються на довжину і вихідний колір шевелюри.

За допомогою фольги. Волосся ділять на невеликі прядкиПокривають спеціальним барвником і загортають у фольгу. Даний спосіб застосовується зазвичай до довгого волосся. Крізь шапку. На голову надягають перукарню шапочкуКрізь спеціальні отвори якої витягають пасма для нанесення фарби. Технологія хороша тим що колір виходить чітким і виразнимТак як інші волосся надійно захищаються від випадкового потрапляння фарбувального пігменту. За допомогою гребінця. Фарбувальний склад наноситься на волосся за допомогою особливої гребінця. Кінцевий результат нагадує ефект випалених сонцем пасомМало відрізняючись від натуральних відтінків. Залучення рук. Волосся фарбують за допомогою рукОдягнених в поліетиленові рукавички. Результат в цьому випадку виходить досить цікавим: шевелюра ніби покривається інеєм. Спосіб ідеальний для густих локонів.

Типи мелірування

Мелірування на світле волосся підрозділяється на кілька типів - технік виконання.

Каліфорнійське

Дана технологія покликана максимально наблизити колір волосся до ефектуНіби створеному природою. Пасма повинні виглядати такНемов підпали під вплив розпеченого каліфорнійського сонця. Спосіб відноситься до щадним фарбування охоплює всю довжинуАле коріння залишаються недоторканими. Кольори підбираються природні: горіх коньяк каваМед. Перукарі зазвичай залучають 3-5 відтінків одночасноДосягаючи однорідності і натуральності кольору. Помилуватися ефектом можна на представлених фото.

До речі! Каліфорнійське мелірування створюється не тільки на русяве волосся техніці підвладні будь-які відтінки.

Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Балаяж

Даний метод можна застосовувати на світлі і русяве коротке локони. За допомогою фольги фарбувальний пігмент охоплює тільки кінці обраних пасом. В результаті створюється красивий контрастний перехід відтінків а кінчики набувають природний ефект вигорілих на сонці волосся.

Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Французьке (межімеш)

Мелірування в рамках французької техніки виробляється лише на світлі і русяве волосся. Спосіб нешкідливий для шевелюриТак як перевага віддається барвників без аміаку з присутністю воску. Окремі пасма освітлюються на 2-5 тонів внизНабуваючи розкішний золотистий відтінок. На темній шевелюрі фарбування не дасть бажаного ефекту тому і не рекомендується.

Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Венеціанське

Венеціанська техніка трохи нагадує каліфорнійську. Волосся фарбують без участі фольги в 4-5 схожих натуральних відтінків. Фарбувальний склад наносять пензлем відтворюючи плавні перетікання кольору.

Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Бразильське

Відмінний спосіб поновлення світлих і русявих локонів. Для створення ефектних відблисків окремі прядки спочатку освітлюютьА потім фарбують в різні тони. Після чого всі волосся змішують отримуючи на виході різнобарвнеСлабо виражене мелірування з ледь помітними переливами тонів. Приклади представлені на фото.

Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Зворотне

Цей тип часткового фарбування вважається найбільш підходящим для світло-русявого волосся. В рамках техніки зворотного фарбування окремі світлі прядки роблять темними глибокими насиченими застосовуючи природні тони - мед каштанКава, молочний шоколад. Варіант допомагає поступово піти від світлого кольору.

Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

І це далеко не все техніки мелірування. Ми розглянули лише ті способи, які підходять власницям світлих і русявого волосся.

Особливості світлого мелірування і фотогафии кращих варіантів

Мелірування на світле волосся з'явилося набагато пізніше, ніж на темні. Спочатку відбілювання пасом було створено виключно для брюнеток. Але з розвитком косметичної промисловості і появою засобів з різноманітними відтінками, блондинки також стали використовувати фарбування пасмами. Також народилося багато нових технік і способів виконання світлого мелірування. Як можна змінити колір блондинкам, і які відтінки краще вибрати? Тут є відповіді на ці питання і наведені кращі варіанти з фото.Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Які вибрати відтінки

Різноманіття барвників для волосся і їх кольорів зажене в глухий кут будь-яку жінку. Як не помилитися при виборі? Насправді, пофарбувати світлий волосся простіше, ніж темний. Його візьме практично будь-яка фарба, після не залишається жовтого відтінку, і результат в більшості випадків радує. Які відтінки використовувати для світлого мелірування залежить від бажаного результату.

Для природного фарбування підходять:

Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волоссяМелірування на світлому волоссі фото. Світле волоссяЯкщо хочеться чогось яскравого, то можна зробити червоне мелірування. На фото можна побачити приклади такого цікавого варіанту. Також можна використовувати темний русявий колір, каштановий і всі відтінки рудого. Сміливі молоді дівчата можуть використовувати яскраву бузок, бордо, рожеві і навіть блакитні барви. Але щоб не виглядати занадто зухвало, краще додавати кілька яскравих пасом, а повне фарбування зробити більш спокійними кольорами. Взагалі, у світлого мелірування величезна кількість варіацій, тому кожна жінка зможе знайти підходящий саме для неї.

Обережніше треба бути білявим особам із занадто темними відтінками, наприклад, каштаном, чорним, шоколадом. На білому тлі будуть дуже добре помітні всі огріхи, тому не варто робити процедуру будинку і краще звернутися до майстрів.

Класична техніка

Найпростіший варіант світлого мелірування робиться в класичній техніці одним кольором. Також це фарбування називають простим вертикальним. Пофарбувати пасмами можна через фольгу або шапочку, якщо волосся коротке і їх довжина не перевищує 15 см. Спочатку використовувався освітлювач, але сьогодні мелірування на світле волосся роблять будь-якими відтінками: русявим, темними, яскравими. Нижче на фото приклад класичного фарбування.Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Класичний варіант вертикального фарбування можна зробити дрібними або великими пасмами. При використанні техніки з фольгою іноді працюють кількома відтінками одночасно. Такий підхід створює переливи локонів, створює ефект густих і об'ємних волосся. Підходить для будь-яких стрижок.

Каліфорнійська техніка

Каліфорнійське мелірування на світле волосся відрізняється від класичного. Фарбування відбувається на повітрі, без використання фольги або плівок. Застосовується ручне фарбування пензлем, при цьому використовуються щадні барвники. Вони не здатні зафарбувати будь-які огріхи або сивину, але зате після процедури локони набувають чудове сяйво, переливаються на сонці і виглядають динамічними. На фото можна подивитися приклад каліфорнійського фарбування.Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Каліфорнійська техніка ідеально підходить світловолосим дівчатам, які хочуть виглядати природно і натурально. Також плюсом техніки є те, що після фарбування корекцію можна не робити тривалий час. А якщо захочеться оновити колір, то досить нанести кілька нових мазків пензлем. Але незважаючи на уявну простоту, не кожному під силу правильно визначити розташування відблисків і сонячних поцілунків.

Бразильська техніка

Бразильське фарбування також називають карамельним мелірування. Воно створювалося для темно-русявого волосся, але сьогодні виконується на абсолютно будь-яких відтінках цього кольору, в тому числі і найсвітліших. Суть техніки така ж, як і у каліфорнійського варіанти - це створення сонячних відблисків, переливів. Але тут вже використовуються звичайні барвники, а не щадні. Тому цей варіант підходить, щоб зафарбувати або просто замаскувати сивину. На тлі переливів срібло в волоссі не так помітно. Нижче на фото приклад бразильської техніки.Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волоссяМелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Часто в бразильській техніці освітлення поєднують з тонуванням, яке надає волоссю більш живий і натуральний вигляд. Мінусом можна вважати те, що не всі салони і майстри знайомі з цією технікою, так як вона з'явилася не так давно. Тому після процедури можна отримати зовсім інший результат, за яким прийшли. Також може налякати вартість цього варіанту. Незважаючи на його уявну простоту, ціни на фарбування чомусь залишаються захмарними.

Французька техніка

Мелірування на світлий волосся у французькій техніці з'явилося завдяки популярному косметичного бренду Лореаль. Саме ця компанія перша висунула на світовий ринок свою інноваційну фарбу, після якої волосся не псуються. Але і змінити колір вона може лише на кілька відтінків. Також не вийде зафарбувати сивину або інше, не дуже вдале мелірування. Але зате техніка дозволяє отримати природні, живі відтінки. Також після неї не потрібно робити часту корекцію, достатньо одного разу на 3 місяці. Нижче на фото можна ознайомитися з варіантом французького фарбування.Мелірування на світлому волоссі фото. Світле волоссяМелірування на світлому волоссі фото. Світле волосся

Природне поєднання русявого і світлого кольору підходить абсолютно всім дівчатам. Пофарбувати французькою технікою можна навіть пошкоджене волосся. Після процедури вони набувають блиск, еластичність, виглядають більш здоровими. Але це за умови використання якісних засобів. Також французьке мелірування на світле волосся дуже легко зафарбувати, так як немає сильного контрасту між кольорами.

Варіантів мелірування для світловолосих осіб дуже багато. Крім перерахованих вище способів, можна спробувати зробити бликовое фарбування або модне омбре, яке буває з плавними або різкими переходами. Головне, перед тим як зважитися на зміну, потрібно правильно підібрати колір і знайти хорошого майстра.

Рекомендується до прочитання:

,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...