Каскад з чубчиком: стрижка щасливої ​​жінки

Каскад з чубком міцно увійшов в наше життя і мабутьЦя стрижка ще довго буде залишатися популярною. Її вважають за краще молоді та жінки у віці бізнес-леді і студенткиОскільки стрижка дійсно універсальна і підійде всім. Каскад з чубчиком безперечно допомагає жінкам стати щасливішим. Приховуючи недоліки зовнішності своєї новою стрижкою каскад з чубком. Ви стаєте впевненіше на Вашій особі світиться посмішкаА значить Ви щасливіше. Ви притягує до себе любов і повагуТурботу і ніжність. Каскад з чубчиком зробить Вас щасливою це сміливе і впевнене заявуПеревірене досвідом багатьох жінок. Дивіться самі…

Особливості каскаду з чубчиком

Для каскадної стрижки не характерні чіткі лінії. Основне правило - це силуетне оформлення сходинками і багаторівневий контур зачіски. Стрижка не має чітких стандартівІ існують різні її варіації. Однак в будь-якому випадку каскад з чубком (фото) надає волоссю об'ємЛегкість і деяку грайливість. жінки які вважають своє обличчя повним круглим і широкимЗнайдуть найкращий варіант в стрижці каскад з чубком. Чубчик прекрасно підходить тим у кого широкий лоб.

Це не означає що каскад підходить тільки тим у кого повне або широке обличчя або для волоссяПозбавлених обсягу. Стрижка каскад універсальна підходить всімПитання лише в формі каскаду і чубчика. Але про це ми розповімо докладно нижче в нашій статті.

Каскад з чубчиком: варіанти модної стрижки

Сходинки стрижки каскад можуть бути рівними і їх перехід практично непомітний. У цьому випадку говорять про Класичному каскаді . Сходинки можуть бути філірованниміУтворюючи м'які кути. Існує і так званий Рваний каскад . який має яскраво виражену филировку. В останньому випадку майстри можуть використовувати бритвуЩоб вистригати цілі прядки. Буває також Асиметричний каскад . коли в передній частині стрижки залишаються кілька довших прядок. Це також може бути і чубчик вистріженная по діагоналі.

Каскад можна виконувати на різну довжину волосся. Якщо ви не бажаєте розставатися зі своїм розкішним довгим волоссямТо можете зробити Каскад на довге волосся . При цій довжині добре виглядає рваний каскад з чіткими переходами або плавний каскад.

Каскад на середні волосся з чубчиком ідеальний для більшості жінок так як коротке волосся йдуть не всім а щоб мати довгі і доглянутіНеобхідно приділяти їм багато часу. Волосся при такій стрижці виглядають об'ємними. Оскільки кінчики волосся зістригалиТо вони виглядають більш здоровими і густими. Каскад на середні волосся з чубчиком (фото) дуже популярний і серед знаменитостей.

Каскад на коротке волосся ідеальний в укладанні і має екстра-об'єм. Каскад в цьому випадку майстер створює по всій довжині волосся.

Каскад з чубчиком: кому підходить

Стрижка каскад з чубком хороша для всіх хто бажає отримати ефект додаткового обсягу і витрачати мінімум часу на щоденний догляд.

Овального особі підійде абсолютно будь-який варіант каскаду з будь-якими чёлкамі. Кругле обличчя відмінно коригує середній каскад з чубком і стрижка на довге волосся. Для круглого обличчя ідеальна коса чубчикЯка візуально звужує обличчя. При витягнутому особі зупиніть свій вибір на прямий і довгою чубку. Така ж форма чубчика буде добре виглядати і при прямокутному особі. Якщо ж особа трикутне . то вибирайте дугоподібніКосі і асиметричні чубчика. При дрібних рисах обличчя вашим варіантом буде стрижка каскад на середні волосся з чубчиком досить короткою і рваною бажано покладеної набік.

Каскад з чубчиком: укладання стрижки

Стрижка каскад з чубком (фото внизу) не вимагають багато часу на повсякденне укладку проте передбачає масу варіантів на кожен день і на свято.

При короткому волоссі кінчики укладають всередину при важкому підборідді. При вузькому обличчіКраще завити кінці назовні. А для святкового варіанту можна комбінувати ці два види укладання: верхні шари укласти всередину а нижні шари закриття назовні.

Довгий і середній каскад з чубком (фото) ви можете як випрямляти волосся щіткою брашингом так і робити локони за допомогою плойкиПрасування або бігуді. Чубчик можна залишати як прямий, так і завивати її легкими локонами.

Каскад з чубчиком і без чубчика

Чубчик може мати кілька варіантів: косий, рваний, дуже густа, підкреслено довга або пряма. Вибір чубчика буде залежати від типу вашого обличчя. Рвані чубчика ідеально підійдуть молодим і зухвалим. Косі чубчика допомагають подовжити обличчя. Короткі і гладкі французькі чубчика доходять до середини лоба і утворюють м'який контраст зі сходами стрижки. При широкому обличчі чубок краще не стригти, зробити косий проділ або косу чубок.

З любов'ю, Редакція gsl-surveys. ru

,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...