Захист диплому! Що вдягнутиЯк себе вести? Якщо є викладачі - дуже хочу дізнатися вашу думку

Vilka Профі (847) закритий 8 років тому

Ольга Сеник Гуру (2975) 8 років тому

Думка не так давно захищалася + нині викладача ВНЗ :):
1) одяг зачіска - діловий стиль якщо будете виглядати сексуально - чоловікам може сподобатися а може ніА ось у жінок буде однозначно негативна реакція. Скромність і впевненість в собі - ось наш девіз.
2) ні в якому разі не читайте доповідь з папірця. вивчіть напам'ять. нехай краще фрази будуть простіше
Ніж Ви уткнется в листочок і зачитав красиву мову.
3) при відповіді на питання ні в якому разі НЕ вимовляєте фраз: як я вже говорила
Як всім добре відомо. можливо Ви це говорилиА Вас банально прослухали - прекрасно! годі й вигадувати новий відповідь а вимовити кілька фраз з доповіді. можливо то що Вас запитують - дійсно широко відомий факт - це не означає що запитує його не знає просто треба ж щось запитатиОсь вам і дали можливість блиснути знаннями перед коміссііей.
4) Чи не роздумуйте довго над питаннями
НЕ перепитуйте (я не зрозуміла Ваше питання). навіть якщо ви його випадково зрозумієте неправильно і відповісте не зовсім те що від вас хочуть почути Вас швидше за все не будуть перепитувати або сформулюють питання по-іншому і винні будете не Ви а тойХто невдало сформулював питання.
5) відповідати на зауваження і доводити свою правоту не обов'язково. Можна просто звільнитися фразою я обов'язково врахую це в майбутньому. Швидше за все
нікого не хвилює ця проблемаПросто захотілося показати свою обізнаність вданому питанні.
6) намагайтеся уникати займенника я (це поради псіхоголов). Говоріть безособовими пропозиціями або уптребляйте займенник ми. всім і так зрозуміло
що робили все непостедственно Ви.

Все буде прекрасно!
Хай щастить.

Анюта Майстер (+2362) 8 років тому

Головне знати свій диплом - а впевненість прийде!

Іван паладію Гуру (4806) 8 років тому

Вести треба природно ---- одягатися скромніше і успіх забезпечений!

Madi Майстер (1776) 8 років тому

Одягати діловий костюм волосся зібрати в загальному суворіше виглядати вести себе впевнено як буд то все прекрасно знаєш навіть якщо це не так головне не показувати і все вийде

Євген Гуру (3157) 8 років тому

Не бійся я захищався! І не раз! Страшного нічого немає. Видішь розповідати старайся на довго дуже не розтягуватиГовори короткоПо теміІ чітко. Не бійся щось пропуститьЯкщо що тебе запитають. Чи не закривай собою креслення (якщо технічні сп-ть). І не хвилює не вкоем разі! Кому важко відразу говорити заздалегідь мова заготовляють і вчать. Ні пуху..

Likk911 Майстер (1 595) 8 років тому

Перед захистом-150гр. і все ок!

Lena aleksandrova Знавець (288) 8 років тому

По одягу може це і здасться банальним але білий верхТемний низ завжди викликає позитивні емоції у комісії. (Сама здавала в білій блузці та чорному сарафані). Волосся прибрані-галвноеЩоб не стирчали на всі боки. Тут не підійде зачіска в стилі дискоЦе зрозуміло :)). Перед захистом ще раз переглянути свою промову і заспокоїтися. Надати собі впевнений вигляд і так само впевнено відповідати на питання комісії. Навіть якщо у Вас диплом на відмінноВони все одно будуть задавати питання. На них відповідати треба з приємною посмішкоюБез агресії і паніки. Чи не губітьсяІ все вийде! Успіхів!

L @ nie Мислитель (5961) 8 років тому

Потрібно вести себе впевнено (але не самовпевнено) говорити чітко і лаконічноЯкщо у комісії є питання, відповідати по суті і теж лаконічно. Бажано вкластися у відведений для мовлення час. У нас на захисті перші з виступаючих говорили хвилин по 15-20, в результаті, коли справа дійшла до мене, мені сказали укластися в регламент. Мені перед захистом дали раду, який мені допоміг: головне - щоб ви переконали нас, що ви маєте рацію (це про те, що написано в дипломі), а не ми (тобто комісія) переконали вас. що ви НЕ праві) Бажаю удачі!

Radost Майстер (1374) 8 років тому

Зовнішній вигляд: Привабливо, але не кричущо! Ніяких яскравих нігтів в цей день.
Готуйте свій виступ не більше, ніж на 10 хв, вам не дадуть довго говорити. Початок має відлітати від зубів, т. к від хвилювання Ви нічого не будете міркувати і якщо текст вивчили, будуте говорити на автоматі. Адаптуючись на місці, з часом заспокоїтеся і будете говорити з толком! (Якщо звичайно знаєте свою роботу) На питання відповідайте коротко і чітко, що не лийте воду. Тому що питання задають з Вашої роботи конкретно - і немає ні у кого бажання ВАС завалів.
Не тягніть руками і не перебирайте в руках свою доповідь - ЦЕ видає Ваше хвилювання.
ХАЙ ЩАСТИТЬ.

Інуся Учень (188) 8 років тому

Женька! Ну ти і так розумна дівчинка. в будь-якому одязі. захистишся - і не переживай. думай про те, що це не найголовніша подія в твоєму житті. Хай щастить.

Чи можна на захист диплома піти в звичайному одязі?

На захист можна. А на вручення диплома можна і причепуритися.


А в чому полягає вручення диплома? Адже начебто там просто підходиш, десь розписуєшся і забираєш диплом, або не так? якщо так, то нафіга вбиратися? я б точно в звичайному одязі прийшла? або вручення диплома це щось інше? може дурне питання, але нам поки в інституті нічого не говорили на цю тему

5. Генріетта_ні то нельзя_ні це | 19.05.2010, 15:55:05 [911258944]

На вручення все вбираються, так як зазвичай відразу після цього банкет.
але щоб ви не наділи, зверху все одно буде мантія)

А ви поговорите з тими, хто з вами здає, так і дізнаєтеся як треба


Не думаю, що це особливо допоможе. Так як перед госамі теж були розмови і начебто багато висловилися на тему того, що варто офіційно виглядати. А в результаті ми здавали групою в 25 чоловік, ошатно виглядали людина 8, всі інші прийшли в звичайному повсякденному одязі (в основному джинси і кофта звичайні).

13. Гість | 19.05.2010, 16:48:34 [2653063908]

Питання в тому, як Ви ставитеся самі до цього дня: якщо це свято, то одягайте сукню, костюм, etc. А так. хоч в портах))
Я одягала красиву сукню, і на вручення - ну там, як сказали вище, відразу банкет. А мій захист МЧ знімав на відео, хотілося виглядати, я на червоний диплом йшла))) до сих пір приємно слухати і дивитися

14. Гість | 19.05.2010, 17:02:58 [3000996856]

Як викладач скажу - не потрібно приходити на офіційні заходи в вуличних джинсах, розношені кофтах або майках по пуп, як деякі здогадуються робити. Будь-якої одязі своє місце, і на захист диплома потрібно відповідати захисту.
Офіційно і нарядно - різні речі, можна одягнутися скромно і гідно, але не обов'язково одягати себе в ошатні і квітчасті рюші на захистах і іспитах.
І, від себе зауважу, багато препод (як і всі інші люди) судять про людину і за вмінням одягатися відповідно ситуації.
Занижених оцінок тільки по тому, що людина прийшла в джинсах, майці з стирчав пузом або висульками на голові і в вухах, пам'ятаю принаймні, дві штуки. Звичайно, офіційно ці оцнкі обгрунтували по-іншому.

15. Автор | 19.05.2010, 17:04:52 [2516732104]

Питання в тому, як Ви ставитеся самі до цього дня: якщо це свято, то одягайте сукню, костюм, etc. А так. хоч в портах))


для мене це не свято і взагалі нічого не означає цей день

41. Гість | 20.05.2010, 23:03:21 [1517041266]

Автор, не треба джинси. Препод можуть розцінити як неповагу до себе і захисту. Наша заступник декана говорила, що шалено втомилися викладачі від наших міні, леопардів, голих животів, дредів, джинсів рваних за останньою модою і т. Д. І їм особливо приємно, коли студенти приходять в традиційному вигляді - костюм у юнаків, спідниця і біла блузка у дівчат.

42. Вау гречка | 21.05.2010, 9:55:30 [1790521644]

Я навіть не пам'ятаю, в чому була, але у мене був проектор, я показувала слайди і розповідала всяку цікаву фігню. думаю, мій одяг ніхто і не помітив.

43. Наталя | 25.05.2010, 19:14:05 [1723980979]

А я не можу визначиться з кольором сукні - сталеве або темно синє? Прям не знаю якого кольору матеріал купити. Тканина - атлас. Може хто нитка порадить?

Користувач сайту Woman. ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані їм за допомогою сервісу Woman. ru.
Користувач сайту Woman. ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі і гідності.
Користувач сайту Woman. ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman. ru.
Всі матеріали сайту Woman. ru, незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman. ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції.

Матеріали, розміщені в розділі Секс не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18+)

При відвідуванні сайту woman. ru ви приймаєте Правила користування сайтом Woman. ru. в т. ч. і в частині що стосується куки-файлів.

Мережеве видання Woman. ru (Свідоцтво ЗМІ ЕЛ № ФС 77 - 65950, видано Роскомнадзором 10 червня року).

Що одягнути на захист диплома в МГУ

Не звертаючи увагу на назву статті, відразу варто сказати, що присвячена вона не тільки нашим милим студенткам, для яких це питання не менш актуальне, ніж для студентів. Багатьом здається, що питання того, що одягнути на захист дипломного проекту, не такий важливий, але при цьому забувається всім відома приказка: Зустрічають по одягу. Для випадку з презентацією диплома вона особливо актуальна.

Отже, як справити враження на членів приймальної комісії за допомогою свого вбрання? Ми не говоримо про те, що ви повинні шокувати нещасних професорів, які за час своєї роботи побачили всякі образи сучасних студентів. І в більшості випадків ці образи не завжди відповідають гордому статусу студентів. Але тим не менше, про захист дипломного проекту поговорити все ж варто, так як образ для цього заходу грає важливу роль.

Як вибрати одяг для захисту диплома в МГУ

Ваш образ повинен бути не просто суворим і стриманим. Він в першу чергу повинен бути для вас звичним і зручним. Природно, якщо ви звикли одягатися в широкі спортивки з лампасами, то потрібно хоч на один єдиний день захисту забути про них. Зручний одяг дозволяє почувати себе впевнено, але в той же час не варто забувати при виборі про пристойність.

В цілому у дипломного наряду два завдання. По-перше, справити враження на комісію, а по-друге, надання впевненості в собі. Дівчата напевно зрозуміють, що коли одягаєш неймовірно зручне плаття, яке добре сидить, то тим самим відчуваєш себе дуже комфортно, вільно і впевнено.

Діловий стиль для дівчат ні в якому разі не повинен бути вульгарним. Всі ми бачили начебто ділові сукні або спідниці, але при цьому вони були далеко не пристойною довжини. Так ось, забудьте про те, щоб вибирати спідницю, яка набагато вище колін. Також не варто вибирати блузки з широким відкритим декольте. Як не крути, але на захист дипломного проекту такий зовнішній вигляд не допустимо. Ви ж не можете на сто відсотків бути впевненою в тому, що члени комісії оцінять настільки розкутий образ. Напевно цього не станеться, оскільки викладачі все ж прихильні до консерватизму.

Не плутати нудьгу і консерватизм

Нерідко ділової наряд, який ви вибираєте для захисту диплома, може просто опинитися нудним. Ви можете всіляко намагатися виглядати охайно, строго, офіційно. Але при цьому до нудьги вам залишаться лічені кроки. Складеться враження, що ви просто сіра мишка. Цього теж краще уникнути. Якщо діяти за принципом однієї з крилатих фраз знаменитого фільму про Шурика: Іспит для мене завжди свято, професор, то найкраще вкласти в свій образ якусь іскорку, яка як раз і передасть відблиск урочистості. Члени комісії повинні вловити той факт, що ви готувалися до захисту, вибирали офіційно-святкове вбрання, а не просто повз проходили.

Отже, ми визначилися, що наряд повинен бути офіційним, діловим, суворим, але в той же час мати якусь родзинку, яка відображатиме урочистість. Але не варто забувати і про охайності. Ні в якому разі не слід допускати м'ятою або недбало одягненою одягу. Наприклад, якщо ви вибираєте сувору, але в той же час дуже вузьку блузку, потрібно простежити, щоб гудзики застібалися строго по фігурі. Якщо вони будуть злегка натягнуті, то наряд повністю втратить свою витонченість.

Вибираємо колір

Ніяких яскравих червоних або фіолетових тонів. Забудьте про це. Тільки суворі нейтральні кольори. оскільки захисту дипломів проходять в теплу пору року, а саме, навесні, то можна вибрати щось світле, літній, але не надто святковий або навпаки повсякденне. Якщо зупинитися на класиці, то білий верх, чорний низ - ідеальний варіант. Доповнити його чимось незвичайним - простіше простого. Це можуть бути і прикраси, і легкий шовковий шарфик, або жилет. У будь-якому випадку, щоб довго не думати, більшість дівчат - студенток вибирають цей варіант.

Що стосується взуття, то тут знову дівчатам набагато важче вибрати відповідні туфлі, ніж чоловікам. Для чоловіків ідеально підходять строгі черевики або мокасини. Але в образі жінки найголовніше - не переборщити. Оскільки саме туфлі повністю доповнюють образ, то вони повинні бути підібрані просто ідеально. якщо ми говоримо про строгому костюмі, то такі ж туфлі на невеликому каблуці стануть гідною альтернативою босоніжок на високому каблуці, перебувати довго в яких ви просто не зможете.

Тепер саме час зупинитися на зачісці. Оскільки ви майбутній фахівець якоїсь певної науки, то ви повинні вибрати стриману зачіску, яка транслює ваш діловий стиль в одязі. Акуратно забрані локони стануть гармоніювати з одягом, що дасть саме той ефект, який повинен був бути досягнутий.

Отже, підібрати для себе вбрання на такий урочистий випадок, як захист диплома, зовсім не складно. Але якщо ви звикли виглядати зовсім по-іншому, і такий образ, який був тут описаний, вам зовсім не підходить, то спробуйте знайти якусь альтернативу. Але в будь-якому випадку, зовнішній вигляд повинен займати одне з ключових місць у вашій підготовці до диплому.

Вам буде цікаво

    Що зробити, щоб диплом МГУ став кращим Як привернути увагу комісії на захисті диплома в МГУ Готуємося до захисту диплома МГУ Як правильно підготувати презентацію до дипломного проекту Правила вдалого захисту диплома або курсової, готуємося до захисту
,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...