Як зробити 2 смужки на голові машинкою

Стрижки машинкою з візерунками

Сучасний тимчасової етап підносить нам багато цікавого в тому числі стрижки та їх назви.

Hair Tattoo - це стрижки зі всілякими малюнкамиВізерунками або смужками на голові. За правило прийнято виборювати різні фігури або навіть цілі картини за допомогою машинки але завжди в руках спритного професійного перукаря в хід може піти мало не будь-який перукарський інструмент.

Вистригти або виголити візерунок можна практично по всій голові але більшість клієнтів не настільки радикальні і прикрашають такою технікою стрижки лише свої віскі або потилиці.

Такий малюнок зручно наносити на волосся довжиною 6 мм (одна зі стандартних насадок для машинки). Іноді ця довжина збільшується до 9 мм але тільки в разіЯкщо волосся не дуже густі і не особливо темні. Прикрим недоліком модної стрижки є те що поголений візерунок тримається зовсім недовго - близько двох тижнівІ то в ідеалі. Далі проходить поступове розтушовування кордонів або «замилювання»А вже через 3-4 тижні не залишається і сліду від всього візерунка в цілому. звичайно можна оновити малюнок після закінчення 7-10 днів але якщо ви не встигли то найкраще витримати паузу і почекати 3-4 тижні щоб заново виголити весь малюнок або створити нове зображення.

Якщо згаяти час і схаменутися щоб спробувати відновити візерунок лише через 2-3 тижні після початкової стрижкиТо готовий результат може вийти досить непривабливим. Після закінчення часу старий малюнок досить сильно заросте але рельєф від нього залишаєтьсяА ось «потрапити» по ньому буде непросто. Таке # 171; непопадання # 187; зробить фінальний ефект неякісним а новий малюнок на місці старого поки робити рано адже довжина волосся ще швидше за все не відросте до потрібного рівня.

Можливо вас цікавитьСкільки триває процес створення такого візерунка з волосся? Все залежить від складностіМайстра і інструменту. наприклад щоб виголити візерунок середньої складності що складається з невеликої кількості ліній і переходів виконаних від скронь на потилицю майстру-перукаря знадобиться близько години або навіть більше.

Як виголити малюнок на голові: інструкція

Щоб зробити модну і креативну стрижку з візерунком на головіПерш за все необхідно вибрати ділянку голови і на ньому косметичним олівцем ретельно промальовувати необхідний малюнок. Далі весь візерунок вистригає ножицями. після чого вже коригується машинкою. Після завершення роботи олівець виводиться спеціальним косметичним тоніком а підсумкова картина виходить дуже чіткою рівною і красивою.

Існує безліч різних професійних пристосуваньА візерунок вистригає спеціальною машинкою. Найкраще цю роботу проробляти не простий (аматорської) машинкоюА саме професійною. Є навіть доступні моделі проф або полупроф за прийнятними цінами. Для створення візерунків на волосся існують і спеціальні машинки але цікавий той факт що вони випускаються тільки німецькою фірмою Мозер.

Актуальність таких малюнків з новою силою входить в моду як в чоловічихТак і жіночих стрижках. Це відмінне доповнення до креативної стрижки. а також кращий спосіб підкреслити свою індивідуальність. Якщо колір волосся досить світлий то краще затемнити його.

Стрижки такого плану дуже вітаються представниками swag-культури і не тільки.

Покрокова техніка виконання малюнка

Виділяємо бажану зону під малюнок. Тушевкой (техніка стрижки) або за допомогою машинкиСпочатку укорочуємо волосся. Максимальна довжина повинна скласти не більше 1 см. Найбільш звичайним косметичним олівцем для губ або очейАле контрастного з волоссям кольору, наносимо передбачуваний візерунок на шкіру. Бажано, щоб олівець не був занадто м'яким. Натягуючи шкіру пальцями, кінчиками ножиць ретельно простригають волосся по всіх лініях малюнка. Потрібно це робити, намагаючись не відривати руку, тому для таких цілей краще підбирати ножиці з тонкими кінцями. Після того, як малюнок простріжен, помиємо голову з шампунем, змив повністю малюнок олівцем. Важливо також і доопрацювати візерунок, якщо є пропуски, начисто. За допомогою тонкої гребінця і ножиць простричь під гребінець абсолютно всі ділянки всередині і зовні малюнка, в результаті чого малюнок стає опуклим і створюється враження затемнення заданих ліній малюнка. Щоб ще більше виділити малюнок, потрібно кінчиком бритви пробріть його. Звичайну бритву-машинку обертають тонкої калькою від упаковки бритви, залишивши лише 5-7 мм робочого полотна. Спеціальна бритва для малюнків в таких хитрощів не потребує.

Пам'ятайте, що ціна малюнка повинна відповідати вартості короткої стрижки в кожній перукарні.

Оригінальність і індивідуальність зараз в моді, а хорошу і якісну стрижку можуть зробити не у всіх салонах. Тому іноді можна довіритися і самої себе, а також своїх близьких. Даною техніці бажано навчитися мамам хлопчиків, які будуть рости і постійно прагнути бути кращими серед своїх однолітків. Якщо ви зможете постригти молодого сина так, що це приверне загальну увагу в найкращому сенсі, то у вас буде на одну супер здатність більше. Будьте кращими!

No related posts.

,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...