Зачіски для маленьких дівчаток з довгого волосся

Маленька - а така модниця! Дівчатка вже в дитячому саду починають уявляти і хвалитися один перед одним новими нарядами і красивими зачісками. Все-таки жіноче кокетство - явище генетичне!

Волосок - що пушок

Дитячі волосся як і у дорослихМають ту ж будову і відрізняються тільки товщиною. Відповідно і вимагають більш дбайливого ставлення. Загальні рекомендації по догляду за волоссям дівчинки - більше чистоти і свободиМенше стресів і тугих гумок. Фахівці дотримуються тієї думки що маленькій модниці не слід робити зачіски навіть найпростіші до чотирьох-п'яти років: занадто туге плетиво кісок і гумки для волосся перешкоджають нормальному насиченню шкіри голови і волосяних фолікул киснем внаслідок чого волосся тьмяніють січеться і навіть випадають.

ВтімТут теж можна знайти вихід з положення. Найпростіший - використовувати шпильки замість гумок для волосся. Також вибирається спосіб плетіння кісПри якому волосся сильно не затискаються. До того ж посічені кінці можна регулярно підстригати варіювати довжину кучерів і оберігати їх від сонця.

Струснути кучериками

Зачіски для маленьких дівчаток просто вражають своєю різноманітністю! Малятам йде абсолютно все починаючи від простих хвостиків і закінчуючи авангардними спорудами на головіБули б волосся. І їх довжина не буває перешкодою для креативної матусі прагне перетворити свою донечку в справжню принцесу.

Найпростішою зачіскою можна назвати хвости. Якщо один виглядає занадто сумно і з нього швидко вибиваються неслухняні пасмаМожна збільшити кількість хвостиків до максимально комфортного. На коротких тонких волоссі прекумедно виглядають «пальмочка»Споруджені в хаотичному порядку або «вишикувалися» на одній лінії. Довгі кінці хвостів можна заплітати в коси перехрещувати між собою «Облагороджувати» тонкими косичками стрічками нитками бісеру крабами шпильками і іншими хитрощами перукарського мистецтва.

Як зачіски для маленької дівчинки часто рекомендують розкішну російську косу. Однак не всіх природа обдаровує густою шевелюроюТому ті ж коси можна обігравати на свій смак. наприклад коси заплітають не з трьох а з більшої кількості пасом і злегка розтягуютьСтворюючи ефект густоти і пишності. Тонкі коси переплітають між собоюВиходить щось на зразок каната. Коси утолщают стрічками. Коси заплітають з попередньо скрученого волосся. словом що тільки з ними не роблять щоб «мишачі хвостики» перетворити в гордість слов'янської дівчини-красуні.

До речіМаленьку принцесу дуже підійде і грецька коса. Її можна заплітати від однієї скроні до іншого біля чола або на потилиці півколом навскосиЗигзагоподібно. Тут фантазія мами абсолютно нічим не стримується.

Ще однією знахідкою для маленьких дівчаток буде зачіска з джгутів. Такі виглядають незвично і дуже ошатно. Непогано робити джгутики на ранок прикрашаючи їх штучними квітамиШпильками і шпильками зі стразами. Однак для повсякденної зачіски вони мабутьНедовговічні. А ось пучки малятам краще не робити: як правило їх закріплюють шпильками а спритні непосиди можуть запросто розгубити їх і зачіска перетвориться в ніщо.

Колосок-колосок, ти від бабусі прийшов

Стійка зачіска для маленьких дівчаток - коса-колосок. Трохи складно, але дуже красиво, коли вона сплетена знизу: техніка виконання та сама, що і в традиційній, тільки пасма не накладаються одна на одну, а підвертаються вниз, туди ж «ховають» і пасма, які забирають з боків по ходу плетіння. Така коса має опуклу форму, як би лежить на голові, немов виліплена. Нею можна зробити ободок навколо голови - дуже ефектна зачіска, а головне показує, які вмілі у матусі ручки.

Ще одна гарна, навіть трохи забавна, злегка забута зачіска прийшла з радянської епохи. Колись дівчаткам заплітали коси «бубликами», або їх ще називали бубликами. Виявляється, плести їх дуже просто. Потрібно зробити два хвостики високо по боках, заплести кожен в косу, кінці зав'язати бантиками або стрічками, підвернути вгору і обв'язати стрічкою або бантом гумку біля основи коси. Вийде грайливий кружечок з коси. Що важливо, це буде свіжо і якраз підійде маленькій модниці.

Як іншій інтерпретації можна ті ж кіски, заплетені з двох хвостів, перехрестити на потилиці і зав'язати кінці з протилежного боку - теж, до речі, зачіска радянських школярок. Модні і епатажні дреди можуть складатися з 140-200 кісок, все залежить від густоти волосся і їх товщини.

А ось цікаво обіграти хвостики можна на манер японських школярок. Для початку слід заплести два хвоста з боків, краще вище. Потім кінці треба підвернути вгору, ніби як скласти хвостики навпіл, і «примотати» стрічкою у гумці. Можна робити «обмотку», поки не залишаться невеликі кінці, тільки щоб закріпити вузлик, а можна зав'язати бантик.

Ще один варіант з хвостом. Перш за все потрібно розчесати волосся, пригладити їх гелем або мусом для укладання (що-небудь із серії дитячої косметики), щоб пасма не вибивалися із зачіски, і зав'язати низький хвостик трохи збоку, на невеликій відстані позаду від мочки вуха. Досить тонку пасмо заплести в косичку і обмотати нею гумку (яку краще підібрати в тон кольору волосся), так би мовити, заховати. Косичку слід закріпити шпилькою або тонкої гумкою. Спадаючий кінець хвоста можна раз або два перехопити гумкою, стрічкою або сплести ще кілька тонких додаткових кісок.

За старих часів коса вважалася символом честі у слов'янських дівчат. Обрізали її тільки після весілля. Також дівчину могли позбавити коси за втрату невинності або з помсти, наприклад, обманутий хлопець, якого улюблена проміняла на іншого.

Заплітати коси улюбленої доньки - це таке щастя! Здається, ніби весь світ милується тільки цим чарівним дійством, моментом єднання двох найближчих «дівчат».

,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...