Зачіски для маленьких дівчаток з довгого волосся

Маленька - а така модниця! Дівчатка вже в дитячому саду починають уявляти і хвалитися один перед одним новими нарядами і красивими зачісками. Все-таки жіноче кокетство - явище генетичне!

Волосок - що пушок

Дитячі волосся як і у дорослихМають ту ж будову і відрізняються тільки товщиною. Відповідно і вимагають більш дбайливого ставлення. Загальні рекомендації по догляду за волоссям дівчинки - більше чистоти і свободиМенше стресів і тугих гумок. Фахівці дотримуються тієї думки що маленькій модниці не слід робити зачіски навіть найпростіші до чотирьох-п'яти років: занадто туге плетиво кісок і гумки для волосся перешкоджають нормальному насиченню шкіри голови і волосяних фолікул киснем внаслідок чого волосся тьмяніють січеться і навіть випадають.

ВтімТут теж можна знайти вихід з положення. Найпростіший - використовувати шпильки замість гумок для волосся. Також вибирається спосіб плетіння кісПри якому волосся сильно не затискаються. До того ж посічені кінці можна регулярно підстригати варіювати довжину кучерів і оберігати їх від сонця.

Струснути кучериками

Зачіски для маленьких дівчаток просто вражають своєю різноманітністю! Малятам йде абсолютно все починаючи від простих хвостиків і закінчуючи авангардними спорудами на головіБули б волосся. І їх довжина не буває перешкодою для креативної матусі прагне перетворити свою донечку в справжню принцесу.

Найпростішою зачіскою можна назвати хвости. Якщо один виглядає занадто сумно і з нього швидко вибиваються неслухняні пасмаМожна збільшити кількість хвостиків до максимально комфортного. На коротких тонких волоссі прекумедно виглядають «пальмочка»Споруджені в хаотичному порядку або «вишикувалися» на одній лінії. Довгі кінці хвостів можна заплітати в коси перехрещувати між собою «Облагороджувати» тонкими косичками стрічками нитками бісеру крабами шпильками і іншими хитрощами перукарського мистецтва.

Як зачіски для маленької дівчинки часто рекомендують розкішну російську косу. Однак не всіх природа обдаровує густою шевелюроюТому ті ж коси можна обігравати на свій смак. наприклад коси заплітають не з трьох а з більшої кількості пасом і злегка розтягуютьСтворюючи ефект густоти і пишності. Тонкі коси переплітають між собоюВиходить щось на зразок каната. Коси утолщают стрічками. Коси заплітають з попередньо скрученого волосся. словом що тільки з ними не роблять щоб «мишачі хвостики» перетворити в гордість слов'янської дівчини-красуні.

До речіМаленьку принцесу дуже підійде і грецька коса. Її можна заплітати від однієї скроні до іншого біля чола або на потилиці півколом навскосиЗигзагоподібно. Тут фантазія мами абсолютно нічим не стримується.

Ще однією знахідкою для маленьких дівчаток буде зачіска з джгутів. Такі виглядають незвично і дуже ошатно. Непогано робити джгутики на ранок прикрашаючи їх штучними квітамиШпильками і шпильками зі стразами. Однак для повсякденної зачіски вони мабутьНедовговічні. А ось пучки малятам краще не робити: як правило їх закріплюють шпильками а спритні непосиди можуть запросто розгубити їх і зачіска перетвориться в ніщо.

Колосок-колосок, ти від бабусі прийшов

Стійка зачіска для маленьких дівчаток - коса-колосок. Трохи складно, але дуже красиво, коли вона сплетена знизу: техніка виконання та сама, що і в традиційній, тільки пасма не накладаються одна на одну, а підвертаються вниз, туди ж «ховають» і пасма, які забирають з боків по ходу плетіння. Така коса має опуклу форму, як би лежить на голові, немов виліплена. Нею можна зробити ободок навколо голови - дуже ефектна зачіска, а головне показує, які вмілі у матусі ручки.

Ще одна гарна, навіть трохи забавна, злегка забута зачіска прийшла з радянської епохи. Колись дівчаткам заплітали коси «бубликами», або їх ще називали бубликами. Виявляється, плести їх дуже просто. Потрібно зробити два хвостики високо по боках, заплести кожен в косу, кінці зав'язати бантиками або стрічками, підвернути вгору і обв'язати стрічкою або бантом гумку біля основи коси. Вийде грайливий кружечок з коси. Що важливо, це буде свіжо і якраз підійде маленькій модниці.

Як іншій інтерпретації можна ті ж кіски, заплетені з двох хвостів, перехрестити на потилиці і зав'язати кінці з протилежного боку - теж, до речі, зачіска радянських школярок. Модні і епатажні дреди можуть складатися з 140-200 кісок, все залежить