Гламурні довгі стрижки для кругловидих дівчат

Довге волосся завжди асоціюються з жіночністю. руді русяве каштанові кучеряве волосся завжди будуть в модіЇх завжди можна укласти в стильні зачіски. Однак крім зачісок можна зробити і модні стрижки. Розглянемо варіанти гламурних стрижок для круглого особи.

Особливості стрижок для кругловидих красунь

Як визначитиЯкої форми твоє обличчя # 8212; кругле або не дуже? Для цього є один простий метод. Підійдіть до дзеркалаЗберіть свої довгі шикарне волосся в кінський хвостик і зав'яжіть на потилиці. Тепер потрібно взяти помаду і змалювати особа по контуру # 8212; прямо на дзеркалі. В результаті вийде об'єктивна картина. ОтжеФорма вийшла кругла. Тепер шукаємо варіанти зачісок для луноликих форми.

Завдання стрижки та укладки для круглого особи # 8212; створити видимість овальної форми (витягнутої). наприклад підійдуть стрижки з довгими пасмамиОбрамляють обличчя з боків. Завивка і крупні локони для луноликих дівчат не підійдуть: вони навпакиПідкреслять круглу форму обличчя. Якщо локони від природи в'ютьсяЇх краще випрямляти праскою. Ідеальними стрижками для круглого обличчя будуть:

    Каскад з градуюванням; стрижки драбинкою; стрижки з асиметричними чубчиками.

Важливо! Круглолицим дівчатам слід уникати прямих проборов дрібних кучериків і чіткої симетрії.

Візуально витягати обличчя буде укладання чубчика на бік: вона приховує видатні вилиці. Стрижки сходинками (драбинкою) сприяють корекції круглого обличчя надаючи йому більш витягнуті обриси.

Каскад

Каскад з рваними пасмами добре виглядає на молодих стильних дівчат. Ця укладання надає образу риси сміливостіЗухвалого епатажу. Класичний варіант каскаду без чолочку не підійде для круглого особи: вся округлість на увазі. Якщо бажаєте візуально витягнути форму обличчя обов'язково моделюйте чубок.

Каскад # 8212; ходова улюблена стрижка на будь-які волосся. Варіантів укладання на каскад # 8212; безліч. Якщо зробити начісування і трохи підняти локони на маківціБуде створюватися враження взагалі інший зачіски. Локони можна підкручувати # 8212; як всередину так і назовні: вийде дві різні зачіски!

Як ще можна укласти локони? Пройдіться праскою по пасмам і покладіть їх прямими спадаючими лініями # 8212; відмінний варіант укладання для вечірки або роботи в компанії. Якщо залишити локони прямими візуально кругле личко стане вже.

Чубчика для кругловидих дівчат

Довге волосся з чубчиком # 8212; класична стрижка для дівчат. У чому особливість зачіски з чубчиком для круглого обличчя? Чубчик повинна бути особливою:

довжина # 8212; вище брів або нижче лінії брів; форма # 8212; рвані пасма або косою зачес на бік.

Добре виглядає подовжена косий чубчикПлавно з'єднується з іншими локонами. Чубчик як би переходить в стрижку утворюючи з нею єдине ціле.

Поради

Для створення стильного образу для круглого обличчя варто прислухатися до порад досвідчених стилістів:

Чубчика не повинні бути прямими і закривати брови # 8212; тільки косими або рванимиЗ філірованнимі кінчиками. Завжди залишайте прямі пасма з боків # 8212; це візуально подовжує кругле личко. Ніколи не завивати локони з боків # 8212; тільки на маківці або нижче рівня підборіддя. Робіть високі укладки # 8212; це надає особі витягнуту форму. Не робіть зачіски шапочкою # 8212; вони тільки виділять округлість форми особи. Асиметричні лінії стрижки відволікають від форми особи.

Підводячи підсумок можна сказати що зачіскам на довге волосся повинні бути притаманні такі риси:

    Багатошаровість; різна довжина локонів; піднята верхівка; чубчик на бік; прямі пасма з боків; проділ зигзагом або бічній.

Важливо! Вдало обраний відтінок волосся і стрижка допоможуть створити видимість витягнутого обличчя.

Невдалі зачіски

Луноликих красуням заборонено робити:

    Зачіски з рівними симетричними лініями; завивку кінчиків локонів всередину; зачіску шапочкою; рівну пряму чубок.

Такі зачіски та укладки лише підкреслюють і виділяють округлі формиПривертаючи увагу до обличчя. Невдалий варіант # 8212; довге розпущене волосся і прямий проділ по центру голови. Якщо ви закрутіть кінчики локонів всерединуВони будуть гармонійно виглядати з круглими лініями обличчя # 8212; вийде суцільна окружність.

Сувора рівна чубчик на рівні брів просто вбивча для луноликих дівчат # 8212; вона ще більше підкреслює округлість. Зачесане назад довге волосся без чубчика привертають особливу увагу до луноликих формам навіть якщо ви зробите хвіст на маківці.

Запам'ятайте що кучері будь-якого обсягу з боків голови лише доповнюють округлість формАкцентуючи увагу на колі. Кудрі можна завивати лише на маківці в багаторівневої зачісці типу каскад. Також ви можете моделювати м'які хвилі на локони але нижче рівня особи.

Особливу увагу приділіть фарбування локонів: довге волосся можна колоріровать або меліровать або фарбувати чубок іншим тоном.

Дивимося варіанти зачісок і стрижок для довгих густих волосся:

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...