Повсякденні зачіски на довге волосся. Укладання своїми руками

Кожна дівчина прагне виглядати чудово в будь-якій ситуації бути доглянутоюКрасивою і елегантною. Для створення повноцінного образу велику роль відіграє зачіска. Повсякденні укладки відрізняються від вечірніх своєї максимальної простотою. Найскладніше робити зачіски на дуже довге волосся але виглядають вони особливо ефектно.

Повсякденні зачіски на довге волосся своїми руками

Недбала укладання. Це дуже популярна і проста зачіскаЯку роблять багато дівчат. Щоб Ваші розпущене волосся виглядали красиво і стильно Вам доведеться докласти до цього трохи зусиль.

Вимийте голову звичайним чином зробіть прямий проділНанесіть трохи пінки або мусу для фіксації і висушіть волосся феном. Якщо у Вас є чубчик підніміть їїВикористовуючи брашінг (кругла гребінець) або витягніть праскою. Щоб локони були прямимиСтискайте їх руками під час сушіння. Це створить ефект пом'ятих волосся що є модним трендом.

Така зачіска допоможе скорегувати особа з широким чолом квадратної форми трикутної форми.

Коса-ободок. Коси - стильний варіант на кожен день. Їх різноманітність і наявність схем в інтернеті дозволять Вам кожен день бути різною. Коса-ободок важко піддається новачкам але якщо потренуватися можна швидко пристосуватися.

Накрутіть волосся за допомогою плойки великого розміруЩоб вийшли великі локони. Виділіть волосся у лобаВідступивши від лінії росту приблизно 5 - 7 см і розчешіть їх вперед. Щоб інші волосся не заважалиЗберіть їх в хвіст. Косу (колосок) починають плести від вуха будь-якого боку і плетуть обручем навколо голови. Коли закінчите плетінняЗафіксуйте його гумкою. Зібрані в хвіст волосся розпустітьРозчешіть і збризніть лаком. Закріпіть кінчик коси невидимкою або гарною шпилькою.

Дана зачіска вигляди ефектно і романтично. Особливо вона підходить для блондинок. Коса-ободок допоможе приховати овальне обличчя і вузький лоб. Дівчатам з трикутною формою обличчя і випирає чолом дану укладку робити не рекомендується т. к. вона додатково збільшує верхню частину голови.

Проста гладкість. багато хто вважаєЩо гладка зачіска не вимагає ніяких зусиль для створення. Це не так адже щоб надати укладанні глянець потрібно виконати велику роботу.

Вимийте голову і повністю висушіть феном з іонізатором. Іонізатор не пошкоджує волосся і зберігає вологуЗавдяки чому пасма будуть гладкими. після сушінняНанесіть на волосся спрей або мус для гладкості. Розділіть їх на бічний проділЛокони у лоба відведіть трохи назад і закріпіть їх невидимками або красивими шпильками. Кінчики волосся можна витягнути праскою і акуратно покласти на плечі.

Така зачіска ідеально підійде для повсякденного способуДля офісу та неформальних зустрічей. Особливо привабливо гладке укладання буде виглядати у дівчат з овальним вузьким круглим обличчям а також у власниць широкого чола.

Щоденні зачіски для довгого волосся

    Хвіст - найпоширеніша повсякденна зачіска. Одним з варіантів повсякденної зачіски може стати хвіст в спортивному стилі. Це ідеальна укладка для тихХто не може довгий час проводити перед дзеркалом. Найбільш ефектно високий хвіст виглядає з густою і прямий чубчиком. Якщо у Вас гладке волоссяЇх можна злегка накрутити на плойку. Накручувати можна заздалегідь або в хвості - як Вам буде зручно. Далі підніміть волосся вгору і закріпіть гумкою. Для більшого ефекту можна вибрати гумку з квіткою або стразами. Не забудьте пригладити вибилися прядки і скропити волосся лаком. Кінський хвіст з косою - це ще одна проста щоденна зачіска. Вам тепер не доведеться вибирати між хвостом і косоюТ. к. ці 2 елементи можна легко поєднувати разом. Розділіть волосся на 2 частиниВідступите від лінії волосся на 7 - 10 см і розчешіть їх вперед. Решта локони закріпіть в хвіст на потилиці. Першу частину пасом заплетене в колосок (внутрішній або зовнішній як Вам більше подобається)Рухаючись вздовж лінії росту волосся. Коли дійдете до вухаПлетіть косу вже окремо від лінії. Це дозволить Вам потім обернути її навколо хвоста. Коли Ви заплете косу розпустіть волоссяПідніміть їх вгору, закріпіть гумкою і оберніть навколо гумки косу. Кінчик закріпіть невидимкою.
    Кулястий хвіст - відмінна зачіска, яка дозволить приховати недоліки волосся. Тільки її часто робити не рекомендується, т. К. Для створення потрібно начісувати пасма, а це шкодить їм. Розчешіть волосся, заберіть їх у високий хвіст і закріпіть гумкою. Трохи начешіте, щоб вийшов обсяг. Використовуючи кілька гумок, закріпіть їх на хвості на певній відстані один від одного. Акуратно підтягніть гумки, щоб не травмувати волосся. Кінчик хвоста залиште гладким. В кінці зафіксуйте зачіску лаком. Низький хвіст - зачіска виглядає елегантно і просто. Гарненько розчешіть волосся, нанесіть на них спеціальний спрей, мус або сироватку для гладкості. Зробіть низький хвіст і закріпіть його гумкою. Зробіть отвір в волоссі вище гумкою і пропустіть через нього хвіст. Стильний пучок. Вимийте і висушіть волосся, надайте їм обсяг, використовуючи мус для укладання. Зберіть локони, залишаючи збоку і знизу кілька вільних пасом. Зробіть звичайний пучок, зафіксувавши його шпильками. Решта пасма недбало включите в нього, закріплюючи невидимками. Щоб зафіксувати пучок, збризніть його лаком.

Довге волосся - прикраса будь-якої дівчини. Щоб не виглядати нудно, необхідно хоча б раз на тиждень робити повсякденні зачіски. Виконуються вони не складно, зате привносять індивідуальність і стильність. Існує велика кількість різноманітних зачісок на кожен день, які Ви можете чергувати, створюючи кожного разу новий образ.

Читайте інші цікаві рубрики

,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...