Заміна стекол в сонцезахисних окулярах. Різне

09.01.2018

Всі лінзи мають захист від ультрафіолету, фільтр UV - 400nm

    Пластик cr-39 (можливо з діоптріями): Від 150 грн. 1 шт. Пластик з поляризацією і антирефлексним покриттям (сіро - зелений, коричневий, сірий): 450 грн. 1 шт. Пластик з полярізвціей (сіро - зелений, коричневий, сірий) (можливо з діоптріями): 500 грн. 1 шт. Полікарбонат: 400 - 500грн. 1 шт. Скло сіро - зелене G15 (колір Ray Ban): 250 - 550грн. 1 шт. Скло коричневе: 500грн. 1 шт. Скло сіре: 500грн. 1 шт. + Вартість установки лінз в оправу: Від 100 грн. за 2 лінзи.

Ми надаємо послугу з тонування лінз.

Колір, ступінь затемнення або градієнт регулюєте ви. У нас є набір різних квітів, які можна комбінувати між собою за вашим бажанням.

Каталог квітів на сайті Kiss My Glass

    Тонування: 150 грн. 2 шт. Тонування градієнт: 200 грн. 2 шт. Додатковий колір: 50 грн. 2 шт. Лінза Corning Exelite: 150 грн. 1 шт. Лінза Essilor Orma: 180 грн. 1 шт. Лінза Rodenstock: 180 грн. 1 шт.

Час виконання: Від 24 - 48 годин

Флекс - з'єднувальний елемент з пружиною між шарніром і заушніков (дужкою).

Практично всі види флексів піддаються ремонту, інші можна тільки замінити.

Вартість (деталь + заміна):

    Ремонт флекса: Від 80 до 150 грн. 1 шт. Заміна флекса: Від 50 грн. до 250 грн. 1 шт. Заміна гарпуна: Від 50 грн. до 150 грн. 1 шт.

Цей вид пайки найнадійніший на сьогоднішній день, але так як температура плавлення срібла досягає 700 *, то фарба на оправі навколо місця пайки в більшості випадків обгорає. Щоб усунути цей недолік ми шліфуємо, шліфуємо місце пайки. Якщо метал якісний і оправа золотого або хромового кольору, то сліди пайки мало помітні. В іншому випадку підфарбовує місце пайки (якщо у нас є потрібний колір фарби).

Вартість: Від 120 до 150 грн. Залежить від складності та місця пайка.

Цей вид зварювання найменш помітний, застосовується при ремонті дорогих оправ або на видних частинах оправи. Після такого ремонту практично не видно, що оправа коли - то ламалася. Але цей вид зварювання, не такий надійний, як пайка сріблом і виконується тільки в тих місцях де навантаження на оправу не дуже велика.

Вартість: Від 200 до 250 грн. Залежить від складності та місця пайка.

Час виконання: Від 2 до 48 годин (В індивідуальних випадках на протязі 2-х годин).

Виконуємо зварювання титанових оправ практично будь-якої складності. Цей вид зварювання досить надійний і непомітний.

Вартість: Від 200 до 250 грн.

Час виконання: Від 24 до 48 годин (В індивідуальних випадках на протязі 2-х годин).

Ми чинимо зламані пластикові оправи. Для кожного виду оправ призначений певний вид ремонту.

Оправи з ацетату целюлози (оригінальні Ray Ban) самі ремонтопрігодним. Їх можливо полагодити так, що ремонт практично непомітний. Так само відновлюємо пластикові оправи, видаляємо потертості, подряпини, шліфуємо і шліфуємо пошкоджені місця.

Оправи з більш низьких якості пластика теж можливо полагодити, але такий ремонт буде видно і не настільки надійний як ремонт оправ з ацетату целюлози.

Оправи виготовлені з гріламіда або пластика низької якості в більшості випадків не піддається ремонту.

В ремонті ми не застосовуємо клей і вам не радимо. Після таких втручань пластик міняємо свої властивості і ставати менш придатний до ремонту.

Вартість: Від 80 до 350 грн.

Час виконання: Від 30 хв. до 72 годин (залежить від складності роботи).

Криві, зігнуті, перекошені або неправильно посаджені на обличчя окуляри викликають дискомфорт. Виправити це можна. Рихтування здійснюється на місці, індивідуально під кожну особу.

Вартість: Від 30 до 60 грн.

Час виконання: Від 10 хв. до 24 годин (про особливо важких випадках).

Не радимо самостійно рихтувати і виправляти окуляри, без професійних інструментів.

Як поміняти скло в сонячних окулярах

Як замінити лінзу самостійно

Можливість міняти лінзи в домашніх умовах передбачена для оправ «авіатор» виробництва Ray Ban. Для цього вам знадобляться нові скла з фірмового магазину та маленька викрутка. Знайдіть з боків оправи болтики і розгвинтити їх. Складіть болтики в яку-небудь ємність, щоб випадково не змахнути їх зі столу. Вийміть пошкоджену лінзу і замініть нової, встановивши її в пази на оправі. Коли встановіть лінзу правильно, закріпіть оправу болтами.

Аналогічно можна замінити скла в будь-яких окулярах з розбірної оправою за умови, що ви знайдете відповідні лінзи в спеціалізованому магазині.

Де замінити скла в окулярах

Якщо ви купили окуляри в фірмовому магазині відомої марки (Ray Ban, Polaroid і т. Д.) Або замовили в салоні оптики, вашу проблему легко вирішать фахівці. У разі, якщо на окулярах складна оправа, заміна лінзи може обійтися дорожче, ніж покупка нового аксесуара.

Недорогі окуляри, куплені на ринку, рідко підлягають ремонту. Як правило, такі моделі відрізняє неразборная оправа або нестандартна форма лінзи. Крім того, пропоновані в оптиках лінзи коштують недешево, навіть якщо скла не поляризовані. У цьому випадку варто визнати, що окуляри врятувати не вдасться.

Як доглядати за окулярами

Лінзи з оргскла і інших матеріалів досить швидко покриваються сіткою подряпин. Через це погіршується не тільки зовнішній вигляд очок, а й видимість в них. Щоб не довелося міняти скла, потрібно правильно піклуватися про своє аксесуар.

Для протирання лінз від шкірного жиру, вуличного пилу і інших слідів потрібен спеціальний миючий спрей і серветка з мікрофібри. Купити їх можна в оптиці або магазині для фотографів. Серветку слід тримати в чистоті і зберігати в футлярі разом з окулярами. У продажу також є одноразові вологі серветки, які підходять для очищення стекол. Їх легко тримати під рукою, якщо вам має бути довга поїздка. Серветки просочені спиртовим розчином, який видаляє забруднення і не залишає розлучень на лінзах.

Періодично окуляри потрібно мити в теплій воді з щадним засобом, наприклад, шампунем або гелем для душу. Місця з'єднання лінз і оправи можна очищати ватними паличками. Після миття окуляри необхідно витерти насухо шматком з мікрофібри, щоб не залишити розлучень.

Зберігати окуляри слід в футлярі або чохлі. Якщо ви часто носите окуляри в сумці, вибирайте жорсткий футляр з хорошою застібкою. Його також слід тримати в чистоті.

Заміна лінз в окулярах

Оптична інтернет-майстерня прозріння, ПП Україна, Київ

Швидко, якісно і дешево заміню лінзи в окулярах, які за час використання розбилися, потерли, з'явилися відколи, потрібні інші діоптрії лінз та ін. А оправа якісна, подобається чи дорога (то ж стосується і сонцезахисних окулярів).


Розцінки по заміні лінз у Вашій оправі: робота від 50 грн + вартість лінз (сонцезахисні, для зору (в т. Ч. Астигматичні, витончені, біфокальні, прогресивні), Антикомп'ютерні (антиблик), фотохромні (хамелеони), водійські (антифари).


Всі лінзи на 20-30% дешевше, ніж в самій бюджетній київської оптиці (знижка 20% на лінзи європейських виробників ZEISS, RODENSTOCK, IZO, ESSILOR, японські HOYA, NIKON, SEIKO, до 30% на корейські DAGAS, CLEX, PUPIL, OPTEC ).

Мінімальні ЦІНИ НА лінзи (Корея зі знижкою):


? звичайне скло 90грн / пара; пластик 100грн / пара;

? глаукомной скло 180грн / пара;


? скло з покриттям (антиблик) 170грн / пара;


? пластик витончений з покриттям (антиблик, EMI, UV):


? ? потоншення 1.56 200грн / пара (2шт);


? ? потоншення 1.61 360грн / пара;


? ? потоншення 1.67 (асферіка) 560грн / пара;


? ? потоншення 1.74 (асферіка) 1360грн / пара;

Астігматіков буде дорожче (від 240грн / пара).

? Полікарбонат індекс 1.59 від 360грн / пара.


? Фотохроми (хамелеони):
? ? скло від 170грн / пара (Китай) до 400грн / пара (Польща);
? ? пластик (індекс 1.56 з покриттям) від 430грн / пара Корея;

? ? економ-клас 750грн / шт Польща Izo Sunsensors, 855грн / шт Франція Essilor Orma Acclimates Trio;
? ? люкскласс: Франція Essilor Orma Transitions VII Crizal Forte UV 1300грн / шт; Rodenstock Perfalit 1.54 CM IQ SPP2 1235грн / шт; ZEISS SV 1.5 LotuTec PhotoFusion Німеччина 1250 грн / шт;
? ? пластик IZO XTRActive AR10-IDEAL Max Польща, який затемнюється за лобовим склом автомобіля до 50% - 1300 грн / шт;

? Водійські лінзи від 130грн / пара.

? Cолнцезащітние лінзи (пластик) від 250грн / пара, з поляризацією від 440грн / пара.

? Сонцезахисні лінзи (скло) від 140грн / пара (Китай) до 700грн / пара (Німеччина).


? Біфокальні лінзи від 200грн / пара.


Ціни зі знижкою на інші лінзи і інших виробників уточнюйте по телефону або ел. поштою.

ОБОВ'ЯЗКОВО Передзвоніть мені ПЕРЕД ВІЗИТОМ.

Є безкоштовний виїзд майстра до клієнта по Києву.


Перебуваю в Києві на Борщагівці (оптична майстерня прозріння, вул. Якуба Коласа 6, парадне 7) в Святошинському районі. Звертайтеся щодня з 8.00 до 22.00.

Заміна стекол в сонцезахисних окулярах. РізнеВсі лінзи мають захист від ультрафіолету, фільтр UV - 400nm Пластик cr-39 (можливо з діоптріями): Від 150 грн. 1 шт. Пластик з поляризацією і антирефлексним покриттям (сіро - зелений, коричневий, сірий): 450 грн.
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...