Як вести себе на дискотеці. Різне

09.01.2018

Обговорення

Минуло вже більше року, як я перший раз танцював на хастл-дискотеці. З тих пір я намагаюся регулярно їх відвідувати. Це маса позитивних емоцій і гарних вражень. На жаль, іноді бувають і не дуже вдалі досліди. Для того, щоб таких моментів стало менше, мені захотілося написати про те, як варто поводитися на дискотеці. Сподіваюся це буде корисно початківцям.

Отже, з чого починається танець? Звичайно з запрошення партнерки (або партнера) # 33;

Так вийшло, що на своїй першій дискотеці я нікого не знав, крім своєї партнерки. Мені довелося довго збиратися з духом, щоб запросити кого-небудь, тому що я дуже боюся негативної реакції до, під час або після танцю. Як виявилося, даремно. Всі були начінашкамі, всі пам'ятають, що це таке, тому не будуть кричати, лаятися або відмовляти без дійсно поважної причини.

Незалежно від свого рівня варто пам'ятати, що танець повинен приносити радість і задоволення, тому запрошувати потрібно ввічливо і з посмішкою. Запрошуючи, я посміхаюся, простягаю руку і кажу Дозвольте запросити # 33; Фраза може бути будь-який, але посмішка і простягнута рука - це обов'язкові для мене речі. Так я показую партнерці, що я відкритий і вважаю танець з нею задоволенням. До слова, запрошувати можуть не тільки партнери, але і партнерки (# 33;). Мене кілька разів запрошували, кожне запрошення мене тішило самим фактом, незалежно від рівня партнерки. Так що дівчатам не варто боятися запрошувати хлопців;) Ви ж теж хочете танцювати? Тоді вперед # 33;

Із запрошенням розібралися. Далі кілька коментарів про самому танці.

Вибір місця танцювання - це турбота партнера. Ви знаєте, що ви зазвичай танцюєте, скільки приблизно місця це займає. З огляду на це варто вибирати підходяще місце на танцполі. Йдучи до обраного місця я тримаю партнерку за руку і стежу за тим, щоб ніхто її випадково не зачепив. Довести до місця дівчину цілою і неушкодженою - це теж турбота партнера. За це вона подарує вам масу задоволення в танці.

Хастл - це парний танець. Танцює пара, а не просто два окремих людини разом. На мій смак хорошого приємного танцю не вийде без емоційної близькості. Тому, танцюючи з партнером, дивіться йому в очі і посміхайтеся. Навіть похмурий партнер посміхнеться вам у відповідь. Іноді деякі начінашкі дивляться куди завгодно, в підлогу, на мою груди (що там цікавого), повз мене, тільки не в очі. Для мене такий танець перетворюється просто в відпрацювання рухів. Це мене засмучує, цим я і так займаюся на тренуваннях і сампо. На дискотеку я прийшов танцювати.

Партнерам на замітку. На дискотеці зазвичай доводиться танцювати досить тісно. Тому, так як ви ведете, то стежте за тим, щоб не зіткнутися з іншими парами. Зіткнення зазвичай буває просто неприємно, але в деяких випадках ще й дуже боляче. Пожалійте себе і інших, стежте за парами, які танцюють поруч з вами.

Після закінчення танцю обов'язково подякуйте партнера / партнерку за танець. Навіть якщо в цей раз ви отримали менше задоволення, ніж розраховували, наступного разу може виявитися набагато краще, не варто залишати про себе погане враження, це тільки зашкодить.

Напевно це все, що я можу сказати зараз, спасибі за увагу.

PS Дівчата, я радий танцювати з усіма вами # 33;

Як вести себе дівчині в клубі або дискотеці правильно?

Як вести себе дівчині в клубі або дискотеці правильно?

До дискотеці всім дівчатам необхідно час підготуватися. У клубі легко знайти друзів, добре провести час і відпочити. Є кілька правил, яких слід дотримуватися дівчатами в клубі або на дискотеці, щоб не втратити статус в очах інших людей.

Як вести себе на дискотеці?

1. Не питайте господаря дискотеки, кого ще запросили на неї.
2. Піднесіть невеликий подарунок-сюрприз тому, хто влаштував дискотеку і запросив вас.
3. По закінченню дискотеки обов'язково подякуйте господаря, скажіть, що вам дуже сподобалося, навіть якщо сподобалося не все. Ви можете не говорити цього в обличчя, а відправити невелику листівку або написати електронного листа.
4. Якщо вам пропонують їжу на дискотеці, не варто відмовлятися і говорити, що ви сидите на дієті. Пробуйте все, дякуйте за смачну їжу, проявляйте свої манери.
5. Намагайтеся не спізнюватися, щоб не привернути до себе увагу.
6. Не відповідайте на телефонні дзвінки, якщо ви вже знаходитеся на дискотеці, це вважатимуть за поганий тон. Відкладіть усі справи на потім - розважайтеся і відпочивайте.
7. Ні в якому разі не підправляти свій макіяж у всіх на очах, вийдіть в ванну кімнату і займіться макіяжем.
8. Спробуйте говорити всім хоча б невеликі компліменти, це буде приємно оточуючим і господареві, і, можливо, вас запросять ще. Не ставте в незручне становище співрозмовника нетактовним питанням.
9. Сідаючи за стіл, зробіть це красиво, але не дуже перебільшуйте. Якщо ви наділи міні-спідницю, чи не закидайте ногу на ногу, залучаючи особливу увагу чоловіків.
10. Намагайтеся частіше посміхатися, тримайтеся відкрито і невимушено. Це все помітять і будуть до вас ставитися з повагою.
Якщо розмова або весь захід вам набридло, то пошліться на щось термінове і їдьте додому. Якщо вже ви можете потерпіти, то при тривалому розмові запропонуйте співрозмовникові випити чогось, щоб на час відвернути його від нудного розмови.

Діліться цієї цікавою інформацією з друзями в соціальних мережах!

Як вести себе в нічному клубі

У молоді безліч розваг, але дискотеку, мабуть, чи не замінити нічим. Деякі люди, перший раз опинившись в нічному клубі, губляться, не можуть підібрати для себе оптимальну модель поведінки. Незнайомі особи, гуркотить музика, що світиться танцпол і непередавана атмосфера... Що робити, щоб розслабитися і добре розважитися в такій обстановці?

Що потрібно робити, щоб не загубитися в модній тусовці?

Постарайтеся поводитися легко, невимушено, а головне природно, особливо, якщо ви опинилися на танцполі на самоті. Основна ваша мета - відпочинок, постарайтеся займатися тільки їм. У місцевому барі замовте собі який-небудь смачний розслаблюючий коктейль. Напій не обов'язково повинен бути алкогольним, підійде і апельсиновий фреш, запашна кава, що бадьорить чай або безалкогольний мохіто.

Виберіть собі комфортне місце і озирніться, цілком можливо в залі виявляться ваші друзі або знайомі, а якщо вам пощастить, то ви помітите симпатичних нудьгуючих осіб протилежної статі. Якщо ваше мета не просто довести до досконалості танцювальну майстерність, а й познайомитися, то це саме той слушна нагода. Атмосфера нічного клубу в своєму розпорядженні до флірту і новим знайомствам. Підійдіть до людини, який вам сподобався, і запропонуйте пригостити його напоєм або просто потанцювати. Постарайтеся зав'язати розмову, теми можуть бути будь-якими, поговоріть про улюбленому ді-джея, виконавця, захоплення і т. Д.

Як тільки ви адаптуєте до обстановки, слід відходити на танцпол. Не переживайте, якщо ви не вмієте танцювати, постарайтеся почути ритм і придумайте прості рухи під нього. Підгляньте за танцями оточуючих людей, і ви зрозумієте, що особливого уміння від вас не потрібно. Танець має приносити задоволення вам в першу чергу, віддавайтеся музиці і не хвилюйтеся про те, як ваші рухи тіла виглядають з боку.

У багатьох популярних клубах існують зони сhillout, приміщення, створені спеціально для відпочинку. Як правило, в кімнаті багато м'яких диванів, крісел і звучить приємна тиха музика. Якщо ви втомитеся від гуркоту басів на основному танцполі, прямуйте туди. З собою можна взяти склянку з освіжаючим напоєм. Можливо, вам вдасться познайомитися з приємним співрозмовником, і тоді вечір завершиться на славу.

Не забувайте про те, що кожна людина створює настрій самостійно. Будьте доброзичливі, відкриті до нових знайомств, тільки тоді ви відволічетеся від повсякденних справ, відмінно проведете час на дискотеці і обзаведетеся новими товаришами.

Як вести себе на дискотеці. РізнеОбговорення Минуло вже більше року, як я перший раз танцював на хастл-дискотеці. З тих пір я намагаюся регулярно їх відвідувати. Це маса позитивних емоцій і гарних вражень.
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...