Cтрижка бороди

Як тільки ви відростіть таку бороду або вуса як хотіли вам доведеться підтримувати їх форму а самеПеріодично підстригати. Залежно від довжини і стилю бороди цю процедуру необхідно буде проробляти кожен день (для дуже коротких борід) або раз на кілька тижнів (для дуже довгих безформних борід). Більшість борід і вусів потребують стрижці раз в декілька днів або хоча б раз на тиждень.

Для підтримки потрібної форми знадобляться спеціальні інструменти. Це можуть бути електричні тримери або ножиці з гребінцем - в залежності від ваших уподобань і стилю бороди. Так само дуже важливі гарне дзеркало освітлення і бритва для збереження необхідного контуру.

Стрижка бороди ножицями

Якщо ви зупинилися на гребінці і ножицяхЗверніть особливу увагу на вибір ножиць. Вони повинні бути перукарнями: гострими і призначеними для стрижки волосся. Можна придбати гребінець з дрібними зубами для вусів і широкий гребінець для бороди. Але краще знайти гребінця для стрижки волосся або бороди так як вони більш вузькі ніж звичайні гребінці і куди зручніше у використанні при обробці волосся на обличчі.

Для того щоб зробити контури бороди чіткіше а так само для гоління шиї необхідно змочити шкіру і волоссяВ той час як стрижка вусів і бороди повинна проводитися на сухому волоссі. Це пов'язано з тим що мокре волосся виглядають довшими сухих а значить ви можете обрізати більше і в підсумку отримати більш коротку бородуНіж хотілося. Тому для початку треба привести в порядок вуса і бороду і тільки потім підрівняти їх контури особливоЯкщо ви використовуєте звичайну бритву. Єдиний виняток з цього правила - надання форми рослинності на вашому обличчі після 4-х тижневого відрощування. словом якщо ви починаєте з надання необхідного контуру за допомогою верстата перед наступним кроком (стрижкою) бороду потрібно підсушити.

Користуючись методом гребінця і ножиць потрібно розчесати волосся і зрізати на зовнішній стороні гребінця стількиСкільки вважаєте за потрібне. Ще не наб'єте рукуРобіть все акуратно і не поспішаючи. Як кажуть сім разів відміряйОдин раз відріж. Щоб підстригти однаково обидві сторониНеобхідний системний підхід. Почніть з підборіддя і далі рухайтеся до вуха а з іншого боку навпакиВід вуха до підборіддя. Чи не стрибайте з місця на місце. Те ж саме стосується й стрижці вусів: спочатку розчешіть їх потім починаючи з середини ображати в одну сторонуА потім з іншого боку до середини. І дивіться прямо в дзеркало щоб по можливості зберегти баланс між обома сторонами особи.

Стрижка бороди тримерами

Якщо ж ваш вибір припав на електричний тріммер переконайтеся в томуЩо він призначений для стрижки бороди і вусів. Звичайні електричні ножиціЯк правило, занадто широкі для стрижки волосся на обличчі. Залежно від ваших уподобань, ви можете вибрати бездротові, провідні, акумуляторні або моделі на батарейках.

При використанні електричної бритви виберіть насадку (лезо потрібного розміру), оптимальну для стрижки бороди і вусів вашої довжини. Як і при стрижці ножицями, рекомендується почати з найдовшою насадки і поступово зменшувати її, поки не підберете відповідну. Не забувайте про симетричність гоління. Рухайтеся послідовно: почніть від підборіддя у напрямку до вуха з одного боку, і від вуха до підборіддя з іншого. Цей же принцип можна застосувати і до гоління вусів: направляючи гребінець вниз, розчешіть вуса. Потім почніть стригти одну сторону, рухаючись від середини до краю. Повторіть те ж саме з іншого боку, але рухаючись від краю до середини. Щоб домогтися симетричного гоління, як можна частіше прямо дивіться в дзеркало.

Домігшись потрібного результату, ви можете підкоригувати вуса або бороду, використовуючи саму мініатюрну насадку.

Якщо ви вирішили скористатися електричною бритвою, не забудьте попередньо ознайомитися з інструкцією по експлуатації. Щоб бритва прослужила довгі роки, тримайте прилад в чистоті і виконуйте всі зазначені вище рекомендації.

Борода і вуса не тільки роблять чоловіка своєрідним, але можуть використовуватися і для того, щоб приховати дефекти особи або змінити його форму. Ось чому вибір форми бороди і вусів - справа індивідуальна. Природно, що худорлявим особам більше підходять бороди широких силуетів (овальна, трапеціеподобная, квадратна), а для круглого обличчя краще рекомендувати конусоподібну або перевернуту трапеціеподобную.

Характерною особливістю Конусоподібну бороди є сильно загострений кінець, а також прямі лінії конуса. Робити їх зігнутими і ламати не можна. Послідовність роботи з таким видом бороди наводиться нижче.

Бороду ретельно вичісують і відтягують вниз, підклавши під неї долоню лівої руки. З правого боку підрізають волосся, починаючи знизу в напрямку кута на щелепно виступі. Ретельно зводять конус бороди # 171; нанівець # 187 ;. При оформленні конуса стежать, щоб його гострий кінець проектувався на середину підборіддя. Потім над щелепою біля вух тушуються волосся і шліфується борода.


При Клинообразно бородах волосся на щоках голять. Якщо щоку не голити, то стрижку починають з оформлення бороди, тобто знімають волосся на шиї і щоках машинкою 1/20. Чим довша борода, тим менше знімають волосся на щоках і шиї. Знімаючи волосся з боків, ножиці тримають кінцями вгору, під кутом до щелепного виступу і вуха. Після гоління збризкують одеколоном, роблять компрес, потім підстригають вуса і тільки лише після цього переходять до оформлення бороди ножицями з гребенем. У бороді з косими краями волосся тушується дуже тонко. Якщо цю операцію виконувати машинкою з ножами 1/20, то одна її сторона повинна щільно прилягати до голеному ділянці обличчя, а інша повинна бути піднята. Такий стан машинки дає плавний перехід в довжині. Коли стрижуть верхню частину бороди, то для додання їй конусоподібної форми під машинку підкладають гребінь. Потім машинкою з ножем 1/20 знімають волосся під нижньою губою, а ножицями над гребенем стрижуть волосся з боків бороди.

Стрижка Овальної бороди виконується за наведеною нижче послідовності. Спочатку машинкою з ножем 1/20 стрижуть волосся на шиї, потім на скронях. Отже застосовують перший прийом роботи ножицями з гребенями, праву частину бороди стрижуть так, щоб волосся звести # 171; нанівець # 187; до скронь. Майстер при цьому варто з правого боку крісла. Потім він переходить на лівий бік і стриже ліву частину бороди. Після цього, стоячи з правого боку крісла, майстер оформляє контури бороди, надаючи їй овальну форму.

# 171; Російська # 187; борода (різновид овальної) найчастіше буває в формі лопатки. При її оформленні стрижуть основу бороди, щоки НЕ голять, а кінці волосся найчастіше залишають у натуральному вигляді. На скронях волосся повинне становити одну лінію з волоссям бороди. Праву частину бороди майстер стриже, стоячи з правого боку, ліву # 8212; з лівої. Бічні частини стрижуть на рівні волосся скронь. Для надання особі більш виразних контурів кінчиками ножиць підстригають вуса, піднімаючи їх гребінцем. Волосся під нижньою губою (# 171; еспаньйолка # 187;) обережно знімають зверху і підрівнюють кінці. Потім бороду оформляють до кінця, розчісують, надаючи їй бажану форму.

Бороди прямокутної форми бувають короткі і довгі. Їх називають # 171; каре # 187 ;. Довгу бороду # 171; каре # 187; стрижуть так само, як і # 171; російську # 187 ;. Різниця в тому, що їй надають прямокутну форму. Спочатку на щоках, ближче до щелеп, волосся знімають машинкою з ножем 1/20, зводячи його # 171; нанівець # 187 ;, потім вуса біля губ відділяють від бороди різкою лінією.

Коротка форма # 171; каре # 187; вимагає більш ретельної обробки. Волосся з обох сторін особи знімають по кривій лінії від мочок вух до вусів; на шиї і вилицях волосся стрижуть машинкою або голять.

У багатьох випадках Форма вусів компенсує непропорційність розмірів носа або приховує інші дефекти особи. Вуса бувають довгі, короткі, укорочені, а також фігурні, вузькі і широкі. При Вибори форми вусів обов'язково враховують риси обличчя і головне # 8212; форму носа.

Довгі, або # 171; українські # 187 ;, вуса мають вузькі кінці, які оформляють за допомогою филирования бритвою. Якщо необхідно зменшити пишність вусів, нижній край волосся обробляють філіровочнимі ножицями.

Для зменшення довжини кінець вуса притримують лівою рукою, розчісують в зворотному напрямку, тобто від кінця до середини, і підстригають до потрібної довжини.

Індивідуальний підхід при оформленні вусів і бороди не дає можливість описати більшість наявних в практиці перукаря способів і прийомів. Але в цьому і немає необхідності, головне # 8212; знати основні принципи і технологію виконання робіт стрижки бороди і вусів.

Стрижка вусів і бороди.

Борода і вуса не тільки роблять чоловіка своєрідним, але можуть використовуватися і для того, щоб приховати дефекти особи або змінити його форму. Ось чому вибір форми бороди і вусів - справа індивідуальна. Природно, що худорлявим особам більше підходять бороди широких силуетів (овальна, трапецеподібний, квадратна), а для круглого обличчя краще рекомендувати конусоподібну або перевернуту трапецеподібний.

Характерною особливістю Конусоподібну бороди є сильно загострений кінець, а також прямі лінії конуса. Робити їх зігнутими і ламати не можна. Послідовність роботи з таким видом бороди наводиться нижче.

Бороду ретельно вичісують і відтягують вниз, підклавши під неї долоню лівої руки. З правого боку підрізають волосся, починаючи знизу в напрямку кута на щелепно виступі. Ретельно зводять конус бороди «нанівець». При оформленні конуса стежать, щоб його гострий кінець проектувався на середину підборіддя. Потім над щелепою біля вух тушуються волосся і шліфується борода.


При Клинообразно бородах волосся на щоках голять. Якщо щоку не голити, то стрижку починають з оформлення бороди, тобто знімають волосся на шиї і щоках машинкою 1/20. Чим довша борода, тим менше знімають волосся на щоках і шиї. Знімаючи волосся з боків, ножиці тримають кінцями вгору, під кутом до щелепного виступу і вуха. Після гоління збризкують одеколоном, роблять компрес, потім підстригають вуса і тільки лише після цього переходять до оформлення бороди ножицями з гребенем. У бороді з косими краями волосся тушується дуже тонко. Якщо цю операцію виконувати машинкою з ножами 1/20, то одна її сторона повинна щільно прилягати до голеному ділянці обличчя, а інша повинна бути піднята. Такий стан машинки дає плавний перехід в довжині. Коли стрижуть верхню частину бороди, то для додання їй конусоподібної форми під машинку підкладають гребінь. Потім машинкою з ножем 1/20 знімають волосся під нижньою губою, а ножицями над гребенем стрижуть волосся з боків бороди.

Стрижка Овальної бороди виконується за наведеною нижче послідовності. Спочатку машинкою з ножем 1/20 стрижуть волосся на шиї, потім на скронях. Отже застосовують перший прийом роботи ножицями з гребенями, праву частину бороди стрижуть так, щоб волосся звести «нанівець» до скронь. Майстер при цьому варто з правого боку крісла. Потім він переходить на лівий бік і стриже ліву частину бороди. Після цього, стоячи з правого боку крісла, майстер оформляє контури бороди, надаючи їй овальну форму.

«Російська» борода (різновид овальної) найчастіше буває в формі лопатки. При її оформленні стрижуть основу бороди, щоки НЕ голять, а кінці волосся найчастіше залишають у натуральному вигляді. На скронях волосся повинне становити одну лінію з волоссям бороди. Праву частину бороди майстер стриже, стоячи з правого боку, ліву - з лівого. Бічні частини стрижуть на рівні волосся скронь. Для надання особі більш виразних контурів кінчиками ножиць підстригають вуса, піднімаючи їх гребінцем. Волосся під нижньою губою ( «еспаньйолка») обережно знімають зверху і підрівнюють кінці. Потім бороду оформляють до кінця, розчісують, надаючи їй бажану форму.

Бороди прямокутної форми бувають короткі і довгі. Їх називають «каре». Довгу бороду «каре» стрижуть так само, як і «російську». Різниця в тому, що їй надають прямокутну форму. Спочатку на щоках, ближче до щелеп, волосся знімають машинкою з ножем 1/20, зводячи його «нанівець», потім вуса біля губ відділяють від бороди різкою лінією.

Коротка форма «каре» вимагає більш ретельної обробки. Волосся з обох сторін особи знімають по кривій лінії від мочок вух до вусів; на шиї і вилицях волосся стрижуть машинкою або голять.

У багатьох випадках Форма вусів компенсує непропорційність розмірів носа або приховує інші дефекти особи. Вуса бувають довгі, короткі, укорочені, а також фігурні, вузькі і широкі. При виборі форми вусів обов'язково враховують риси обличчя і головне - форму носа.

Довгі, або «українські», вуса мають вузькі кінці, які оформляють за допомогою филирования бритвою. Якщо необхідно зменшити пишність вусів, нижній край волосся обробляють філіровочнимі ножицями.

Для зменшення довжини кінець вуса притримують лівою рукою, розчісують в зворотному напрямку, тобто від кінця до середини, і підстригають до потрібної довжини.

Індивідуальний підхід при оформленні вусів і бороди не дає можливість описати більшість наявних в практиці перукаря способів і прийомів. Але в цьому і немає необхідності, головне - знати основні принципи і технологію виконання робіт стрижки бороди і вусів.

Відео Стрижка вусів і бороди

,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...