Як правильно робити укладку на подовжене каре?

Стрижка каре незважаючи на свій поважний вікЗалишається такою ж популярною. Вся справа в її універсальності. Вона підходить майже для всіх типів особи. Дуже ефектно виглядає подовжене каре на основі якого можна зробити кілька варіантів зачісок використовуючи всього лише один прийом - укладання.


Укладання подовженого каре можна зробити за допомогою прасування. БажаноЩоб він був з тефлоновим покриттям пластин, бо нічого не дозволить пересушити волосся. Терморегулятор рекомендується виставити на позицію 160 ° С. Крім прасування знадобиться гребінець і захисний гель для волосся який використовують при гарячої укладанні.

Волосся оброблюваної зони залишають вільно розпущеним на решті - закріплюють шпильками або зачісувати такЩоб вони не заважали виконувати укладання. Випрямляючи волосся за допомогою прасування дотримуються такої техніки: захоплюють пластинами інструменту якомога більше тонкі пасма - це додасть зачісці природність і рухливість.

Не слід довго затримувати праску на одному місці: це може пошкодити волосся. Випрямляючі руху потрібно повторювати 2-3 разиРівномірно пересуваючи інструмент по всій довжині пасма. Особливість укладання подовженого каре за допомогою перукарської праски в тому що на кінці прядки виконують закручує рух і фіксують інструмент в цьому положенні на 2-3 секунди.

З варіантів зачісок на кожен день найбільш зручні для подовженого каре укладання «Експрес» і «Подвійний експрес».

Укладання «Експрес» Знадобляться бігуді гель для укладання фіксуючий лак.

1. Голову миють волосся висушують рушником і наносять на них будь-яке придатне засіб для укладання.

2. Масу волосся поділяють на пасма і кожну з них накручують на бігуді. Не варто підводити їх до шкіри голови досить якщо вони будуть накручені лише наполовину довжини пасма.

3. Якщо часу для природного висихання волосся немає використовують фен.

4. Дають можливість волоссю охолонути і знімають бігуді.

5. Пальці обох рук змочують мусом або гелем і проводять по волоссюВипрямляючи локони. Цією дією можна створити різні малюнки зачіски. В середньому на укладку подовженого каре «Експрес» знадобиться 30-40 хвилин.

Натисніть на стрілку НИЖЧЕ щоб читати далі

Як правильно укладати каре?

Волосся маючи укорочену довжину вимагають дотримання певних правил укладання що допоможе підкреслити ваші гарні очі і форму особи.

Правила укладання каре

Щоб правильно укласти каре будинку для початку зробіть проділПрямий або косий. Потім покладіть чубок і зафіксуйте її лаком. Перед тим як висушити волоссяНанесіть гель або пінку на вологе волосся. Якщо використовувати фенКінчики пасом підкручуйте щіткою. Зробити пасма кучерявими можнаЗакрутивши на бігуді мокре волосся. Коли зніміть бігудіНа пасма нанесіть в невеликій кількості гель або віск. В кінці зробіть косий проділ і зафіксуйте лаком.

Поради стилістів для укладання каре

Стилісти пропонують свої Правила для правильного укладання каре .

    помивши головуПотрібно нанести мус на мокре волосся. Сушити волоссяНахиливши вниз голову. Закінчивши сушку волосся для виділення пасом нанесіть віск гель або просто воду.
    Щоб закрутити всередину кінчики волосся випрямити їх праскоюВигинаючи в протилежну сторону. Для різноманітності можна робити пасма менш закрученими або більше.

Види укладок каре

Існує кілька видів укладання каре - це природна укладання легка з грайливими пасмами укладка з круглою чубчиком проста симетріяУкладка кігтики. Залежно від вашого настрою і майбутньої події ви можете вибрати одну з укладок.

Природна укладка легка

Волосся повинні бути вологими наносимо гель. Волосся потрібно розділити на косий проділ. Беремо великі бігуді і накручуємо на них широкі пасма. Це допоможе створити обсяг. Почніть з пасом від чола. Після того, як волосся висохне, бігуді потрібно зняти, а волосся розчесати. При цьому праскою потрібно розпрямити пасма з боків і чубок, а її кінець закрутити назовні.

Укладання з грайливими пасмами

Візьміть укладальному пінку для створення обсягу, втирайте її в волосся вологе і зробіть косий прилад. Волосся, які знаходяться ближче до шиї, потрібно закрутити круглої широкої щіткою назовні. Потім волосся потрібно пасмо за пасмом всередину укладати, почавши з потилиці. Їх потрібно фіксувати за допомогою теплого повітря. Використовуючи віск, покладіть пальцями кінчики волосся.

Укладання з круглою чубчиком

Для створення такої укладки волосся повинне бути вологими. Візьміть віск або мус і нанесіть на волосся. Зробивши проділ, починайте знизу накручувати волосся, що знаходяться з боків, на бігуді. Потім волосся висохне, бігуді знімаємо, а волосся розчісували щіткою. Не забудьте закласти за вухо пасмо волосся і скропити лаком.

Укладання Проста симетрія

Вам знадобиться крем для випрямлення. Потім випрямляйте праскою волосся, починаючи з чубчика. Волосся при цьому потрібно трохи відтягувати. Далі візьміть гребінець з зубчиками частими і розчешіть на прямий проділ волосся. В кінці причешіть чубок. Якщо хочете, щоб чубчик трималася, зафіксуйте її лаком, тільки в самому кінці.

Укладання Коготки

Наносимо пінку на мокре волосся і робимо косою прилад. Волосся, що росте у шиї ззаду, потрібно завити на щітку круглу, закрутивши назовні. А ось волосся у верхівки закручують всередину. Щоб надати пасмам волосся форму кігтиків, візьміть віск і укладайте пальцями кінчики волосся.

Аксесуари для укладання каре

Присутність аксесуарів урізноманітнює ваші укладання каре. Підберіть аксесуари під колір ваших нарядів. Для вечірнього прийому ви можете з двох сторін випустити пасма волосся, закрутивши їх локонами. Решту волосся зберіть в пучок, і зафіксуйте все лаком. Будь-яка укладання каре може бути зроблена за допомогою аксесуарів.

Маючи таку зачіску, як каре, ви повинні кожен день правильно укладати її, щоб вона залишалася завжди бездоганною і красивою. І вона буде завжди підкреслювати вашу красу і молодість.

Читайте інші цікаві рубрики

Як правильно робити укладку на подовжене каре

Укладання подовженого каре можна зробити за допомогою прасування. Бажано, щоб він був з тефлоновим покриттям пластин, бо нічого не дозволить пересушити волосся. Терморегулятор рекомендується виставити на позицію 160 ° С. Крім прасування знадобиться гребінець і захисний гель для волосся, який використовують при гарячої укладанні.

Волосся оброблюваної зони залишають вільно розпущеним, на інших - закріплюють шпильками або зачісувати так, щоб вони не заважали виконувати укладання. Випрямляючи волосся за допомогою прасування, дотримуються такої техніки: захоплюють пластинами інструменту якомога більше тонкі пасма - це додасть зачісці природність і рухливість.

Дивіться в сюжеті про те, які бувають гаджети для волосся:

Не слід довго затримувати праску на одному місці: це може пошкодити волосся. Випрямляючі руху потрібно повторювати 2-3 рази, рівномірно пересуваючи інструмент по всій довжині пасма. Особливість укладання подовженого каре за допомогою перукарської праски в тому, що на кінці прядки виконують закручує рух і фіксують інструмент в цьому положенні на 2-3 секунди.

З варіантів зачісок на кожен день найбільш зручні для подовженого каре укладання «Експрес» і «Подвійний експрес».

Укладання «Експрес»

Знадобляться бігуді, гель для укладання, що фіксує лак.

1. Голову миють, волосся висушують рушником і наносять на них будь-яке придатне засіб для укладання.

2. Масу волосся поділяють на пасма і кожну з них накручують на бігуді. Не варто підводити їх до шкіри голови, досить, якщо вони будуть накручені лише наполовину довжини пасма.

3. Якщо часу для природного висихання волосся немає, використовують фен.

4. Дають можливість волоссю охолонути і знімають бігуді.

5. Пальці обох рук змочують мусом або гелем і проводять по волоссю, випрямляючи локони. Цією дією можна створити різні малюнки зачіски. В середньому на укладку подовженого каре «Експрес» знадобиться 30-40 хвилин.

Укладання «Подвійний експрес»

Буде потрібно значно менше часу: не більше 10 хвилин. Для її виконання не потрібні бігуді, достатнього гелю або мусу.

1. Волосся миють, висушують рушником, нахиляють голову вперед так, щоб волосся вільно звисали.

2. Наносять на руки гель або мус і збивають локони, організовуючи з маси волосся мальовничий безлад.

3. Піднімають голову, що фіксує засобу дають можливість висохнути.

4. Після чого пальцями і гребінцем з рідкими зубами формують потрібний малюнок зачіски.

Укладання з використанням вертикальних бігуді-коклюшек

Ефектну укладку подовженого каре можна зробити, використовуючи вертикальні бігуді-коклюшки.

1. Їх накручують на вологе волосся на всю довжину пасом, дають час висохнути.

2. Знімають бігуді вкрай обережно, намагаючись зберегти форму локонів.

3. Пальці рук занурюють в гель або мус і проводять по волоссю, фіксуючи зачіску.

4. Розбирають пасма на косий проділ, за допомогою гелю і плойки укладають чубок.

5. Розпилюють над головою фіксуючий лак.

Матеріали по темі

,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...