Як постригти каре на подовження. каре

Як стригти каре на подовження: стрижка каре з подовженням

Якщо людина вміє тримати в руках ножиці і хоч трохи володіє перукарським мистецтвом, він без зусиль зможе постригти людини за останнім писком моди. Перед тим, як постригти каре на подовження, варто врахувати, що дана зачіска найбільше підходить тим дівчатам, у яких пряма структура волосся або, по крайней мере, хвиляста. Не бажано носити цю зачіску тим дівчатам, у яких кучеряве і густе волосся. Причина цього криється в тому, що каре цього різновиду завжди має бути акуратно укладене, тільки тоді зачіска буде виглядати належним образному, а укладати густі і кучеряве волосся буде вкрай важко.

Необхідний інвентар для цієї зачіски, який буде потрібно перукаря, наступний: відмінно заточені, гострі ножиці, звичайна перукарня гребінець з дрібними зубчиками, гребінець з «хвостиком», пульверизатор з теплою водою, затискачі для фіксації, шпильки. До того, як стригти каре на подовження, необхідно добре промити голову, використовуючи шампунь і бальзам. Вимите волосся потрібно злегка підсушити рушником і гарненько розчесати. Потім, за допомогою гребінця «з хвостиком» потрібно рівномірно розділити волосся на дві частини. Щоб розподіл волосся було рівним, потрібно починати проводити проріз з чола, а брати, як приблизний контур, слід середину між переніссям. Потім необхідно зробити горизонтальний проділ з кожного боку по лінії вух. Утворені частини потрібно заколоти шпилькою і відокремити їх так, щоб вони не заважали процесу стрижки. Розпущеної можна залишити тільки одну нижню частину.

Нижню частину волосся потрібно ретельно розчесати. Якщо волосся стали сухими, то необхідно їх злегка зволожити, але не мочити. За допомогою простої гребінця, з самого низу пасма, ближче до шиї, варто горизонтально від'єднати маленьку пасмо, в діаметрі близько півсантиметра. Далі повільно провести цю пасмо крізь пальці до низу, намагаючись підрівняти пасмо в своїй руці. Потім потрібно визначитися з бажаною довжиною каре і відрізати знизу стільки волосся, скільки потрібно для досягнення цієї довжини. За тим же принципом варто розділити і відрізати пасмо волосся другий нижній частині. Після чого потрібно знову повернутися до першої, виділити на підлогу або один сантиметр волосся пасмо і порівняти її довжину з довжиною вже відрізаної пасма. Всі наступні частини потрібно різати таким чином, щоб вони збігалися і були в однаковій довжині з першої відрізаною. Важливо знати, що для того щоб волосся цієї зачіски стояли природно і легко вкладалися, стригти кінці потрібно не під прямим кутом, а під кутом на 15 ° у ставленні до попередньої до неї пасма.

Після того як обидві частини пострижені до горизонтального проділу, потрібно переходити до відповідальної стрижці скронь. За аналогічною технологією потрібно відокремити пасмо, яка знаходиться в самому низу. Не варто забувати також про зволоження. Виділену пасмо потрібно відтягнути у напрямку до вертикального проділу. Довжину пасма з скроні потрібно порівняти з довжиною скроневої частини. І тільки добре їх зіставивши, необхідно відрізати кінці цієї пасма. За тим же принципом потрібно розділити і відрізати верхні пасма скроні. Як тільки всі частини волосся будуть пострижені, необхідно обробити кінці і перевірити зачіску. Наскільки б правильно і грамотно були пострижені волосся, ідеальної довжини можна досягти тільки після того, як їх ретельно підрівняти. Не варто забувати також про те, що і скроневі частини волосся повинні бути пострижені під потрібним градусом в співвідношенні з попередньою.

Каре на подовження повинно бути ідеально рівним, саме тому, потрібно розпустити волосся, гарненько їх розчесати і почати порівнювати довжину кожного окремого відрізка. У тих випадках, коли деякі частини, нехай навіть зовсім незначно, але довше, їх необхідно підрівняти. Кожен волосок в каре повинні плавно сидіти на своєму місці, а не виділятися або тим більше, бути коротким. Симетричність зачіски також має дуже велике значення. Для того щоб її перевірити необхідно взяти одну скроневу пасмо з обох сторін, відтягнути їх попереду особи і порівняти, наскільки вони однакові. Важливо, щоб обидві ці частини були однієї довжини, в разі якщо вони чимось відрізняються, їх потрібно акуратно відкоригувати. Також можна перевірити всі інші пасма скроні.

Можна вважати зачіску завершеною в тому випадку, якщо всі частини рівні між собою в пропорціях. Після закінчення стрижки можна ще раз злегка промити волосся, гарненько їх підсушити і укласти зачіску феном. До речі, після першої укладання, можна ще раз перевірити плавність і рівність вийшла зачіски. Адже в укладеному стані можна помітити те, що не видно на мокрих волоссі. Для того щоб стрижку постійно легко укладати, можна купити спеціальний праску для волосся і просто злегка проходити їм по волоссю перед виходом з дому!

Як стригти каре?

Каре є вельми популярною стрижкою, цим вона зобов'язана тому, що має безліч модних модифікацій, і йде більшості жінок, з будь-яким типом волосся. У цій статті розповімо про те, як стригти каре.

Види каре по довжині стрижки:

  Класичне, довжина волосся трохи нижче мочки вух. Середнє, довжина волосся доходить до рівня підборіддя. Довге, при цій стрижці волосся можуть досягати плечей.

Для стрижки будуть потрібні: хороші ножиці, гребінець з гострим кінцем, затискачі для волосся, розпилювач для змочування волосся.

Інструкція: як стригти каре - боб

Даний варіант стрижки можна використовувати як основу для всіх інших видів каре. Перед початком стрижки, переконайтеся, що волосся чисті, і зволожите їх.

  Для початку необхідно розділити волосся на зони, і закріпити кожну з них затискачем для волосся. Межі зон повинні бути чіткими і рівними. Спершу розділіть волосся на дві частини проділом від середини лоба, до середини шиї. Потім відокремте тім'яну зону від потиличної, зробивши проділ від вуха до вуха через маківку. І останній проділ буде проходити від вуха до вуха на рівні закінчення росту волосся на скронях. Приступаємо до стрижки з нижньої потиличної зони. Для цього робимо контрольну пасмо, яка буде дорівнює бажаної довжині каре, обрізаючи крайню пасмо волосся товщиною близько сантиметра. Зріз повинен бути рівним і горизонтальним. Перед тим як стригти, пасма необхідно ретельно прочісувати. Використовуючи метод градуювання, продовжуємо стригти потиличну зону. Для цього відбираємо паралельні контрольного пасма, відтягує їх на 15-20 ° від шиї і зрізаємо по довжині контрольного пасма. Це забезпечить закручування пасом всередину, що зробить каре більш об'ємним. Далі приступаємо до тім'яної зоні. Так само стрижемо, починаючи знизу, тільки пасма відтягаємо перпендикулярно росту волосся на потиличній частині, довжину, як і раніше, рівняємо по контрольного пасма. На цьому етапі слід перевірити, чи однакова довжина волосся з правого і лівого боку. Далі приступаємо до скроневих бічним зонам. Зрізаємо нижню пасмо, по рівній лінії продовжуючи тим самим нижню контрольну пасмо потиличної зони. Продовжуємо градуювання. По завершенні всіх вищеописаних етапів, розчісували всю стрижку і дивимося її симетричність, виправляємо огріхи, якщо вони є. І приступаємо до чубку, якщо вона потрібна. Для цього відбираємо крайню пасмо в зоні чола і стрижемо чубок необхідної довжини і моделі (косу, рвану, пряму). До чубчик також можна застосувати градуювання або филировку.

Тепер розповімо про особливості стрижки різновидів каре.

Як стригти каре на подовження

Щоб отримати каре з видовженими пасмами в особи, необхідно після того, як закінчили з потиличної зоною стригти пасма тім'яної і скроневої зони по довжині контрольного пасма, натягуючи їх на-віч у напрямку до першого проділу. При цьому, чим менше буде кут між пасмом і проділом, тим яскравіше буде виражено подовження. Або існує інший метод, зробіть продовження контрольного пасма потилиці, так щоб отримати бажаний скіс.

Каре на ніжці: як стригти

При даному виді каре, стрижка нижньої потиличної частини виконується коротше, ніж в класичному, а решта волосся стрижуться з подовженням до підборіддя. Виходить що волосся на потилиці коротше, і довжина їх збільшується з наближенням до обличчя.

Якщо у Вас все ще є питання, подивіться, щоб наочно зрозуміти, як стригти каре - відео.

Крім описаних видів каре, є і дуже креативні стрижки, наприклад, асиметричне каре. Яким буде Ваше каре, залежить тільки від Вашої фантазії, адже Ви тепер знаєте, як стригти каре, і що для цього Вам буде потрібно. Наостанок варто зауважити, що при стрижці волосся, слід пам'ятати, що пасма не варто сильно натягувати, так як через це може не вийти ефекту чітких і рівних ліній, тому що волосся в спокійному стані будуть лягати по-іншому. А при виборі довжини стрижки і чубчика, пам'ятайте, що при висиханні волосся, вони піднімаються, і стрижка буде трохи коротше.

Ще більше цікавого

Каре: покрокова інструкція для стрижки своїми руками

Що таке Каре? Класичний вид стрижки, який піддавався найбільш креативним змін. Саме цей вид утворює все більше новинок в моді і тенденції. Щоб здійснити стрижку каре, зовсім не потрібно обов'язково направлятися в салони. Практично завжди таку зачіску можна зробити і своїми власними зусиллями. Головне в цій справі # 8212; впевнена рука і гостро наточені ножиці. Отже, як стригти каре на ніжці і просте каре, описано нижче.

Кожна майбутня успішна, яскрава і ефектна стрижка починається з дуже простого заняття, а саме з миття голови. При цьому можуть використовуватися будь-які зручні для вас кошти: шампуні, маски, кондиціонери або ж звичайні лісові трави. Коли волосся стає досить м'якими, чистими і слухняними, але все ще залишаються трохи мокрими, то можна приступати безпосередньо до самої стрижці.

  Етап 2. тобто наступний

Тепер потрібно дуже уважно підійти до поділу волосся: пасма повинні бути точно розфасовані на сім зон. Дві зони знаходяться зліва і справа на скроневих частинах, одна # 8212; в зоні над чолом, дві # 8212; на маківці (одна # 8212; справа, одна # 8212; зліва), дві # 8212; на потилиці (одна # 8212; зліва, одна # 8212; справа). Частини повинні бути поділені органічно, без переважити в якійсь із них. Починаючи з найвищою передньої частини, яка знаходиться в зоні над чолом, відокремлюємо маленькі прядки по 2-4 см, міцно натягуємо їх у напрямку до підлоги і акуратно відрізаємо. Класичні моделі часто стрижуться з точністю до підборіддя, але взагалі-то це залежить від бажання дівчини. Довжину можна збільшувати і зменшувати.

  Етап 3, продовжуємо йти до мети

Цей тип стрижки не вимагає особливої ​​концентрації на таких деталях, як напрямок волосся і їх точна довжина, адже основа зачіски залишається чіткою: волосся будуть лежати так само, як і при звичайному їх розташуванні. Тому не варто відтягувати пасма в різні боки або намагатися їх якимось чином вирівняти: залиште напрямок зачіски природним.

Наступна частина після надлобной верхньої зони # 8212; потиличні області. Там досить важко самостійно дотягнутися руками, тому потрібно буде або попросити допомоги ззовні, або використовувати допоміжні інструменти, на зразок спеціальної тонкої гребінця. Ретельно прочісуємо пасма і поділяємо їх на частини однакової довжини. Для якісного кінцевого результату обов'язково потрібно переконатися, що волосся залишилися рівними, не заплуталися і легко прочісувати. Після цього пасма потрібно акуратно взяти рукою, і по черзі відтягувати, підстригся шевелюру по периметру голови. Поступово обробляємо таким чином весь шар.

Волосся обов'язково треба правильно відтягувати назад. Тут потрібно, щоб вони пасма розташовувалися перпендикулярно голові і паралельно підлозі. Таке розташування необхідно для отримання точної лінії зрізу.

А ось зараз потрібно взятися за розчісування обох частин від потиличних зон вниз. Після цього потрібно використовувати той же спосіб стрижки практично, що і в кроках попереднього описі, підставляючи волосся під обріз, і рухатися ззаду наперед, приводячи в повторення даний процес з протилежного боку. Після цього, підстригся таким же способом ліві і праві частини, а після знову частина на маківці однаково з лівого і правого боку.

  Етап 5 # 8212; майже у фінішу

У завершальних етапах потрібно взятися за стрижку зони волосся будь-якій частині центрально-передній зони. Відтворити розподіл волосся прямим підбором. Після підстригти так само, як і всі інші частини волосся.

  Етап 6 # 8212; фінішна пряма

При завершенні стрижки волосся бажано висушить. При наявності щипців, які допоможуть вам випрямити волосся, зробити випрямлення і укласти волосся, вони повинні стати ідеально прямими і гладкими. Якщо є належне бажання, кінці від волосся можна просто підстригти назовні або всередину і, знову-таки, при використанні і наявності щипців або круглої щітки, закріпити укладання лаком.

Як стригти каре на подовження? Приблизно так само, тільки пасма потрібно робити з подовженням до підборіддя і коротше до потиличної частини.

У результаті повинна виті не тільки впевнена, елегантна стрижка, але і варіант, який актуальний в будь-який час, при будь-якій погоді і в будь-яких обставинах. Від цього виду каре відбудовуються моделі практично всіх інших стрижок: легке подовження дає подовжене каре, рвані кінці # 8212; градуйоване, а вистрижену потилицю # 8212; каре на ніжці. Популярність каре заснована саме на варіативності цієї зачіски.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...