Естель офіційний сайт палітра кольорів. Колір, квіти

Косметика Estel Professional

Косметика Estel Professional

Історія компанії Estel Professional, як і багатьох інших знаменитих брендів, почалася з невеликого орендованого приміщення, в якому за місяць вироблялося кілька тисяч тюбиків з фарбою для волосся. Чотирнадцять років тому компанія стала визнаним лідером у сфері виробництва професійної косметики для догляду за волоссям не тільки в межах Росії, але і в країнах СНД. Це один з найбільших постачальників в Європу, який має власне офіційне представництво Estel Europe. Вся продукція бренду відповідає міжнародним вимогам і стандартам якості.

Косметика Estel Professional: професіоналізм до кінчиків волосся!

Зараз компанія є власником двох заводів, які знаходяться в Санкт-Петербурзі. Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати приблизно 1000 найменувань продукції, які об'єднані в наступні групи:


  Засоби для догляду за тілом та волоссям; Фарби для волосся; Засоби для укладання і стайлінгу; Креми для засмаги; Дитяча косметика; Лінійка засобів для чоловіків; Фарби для брів і вій; Перукарні аксесуари.

На сьогоднішній день практично половина російських салонів краси вибирає косметику Estel Professional. Компанія веде активні наукові дослідження, що забезпечує їй прогресивну позицію на ринку. Такий підхід дозволяє створювати унікальні інноваційні продукти, які професійні стилісти із задоволенням використовують в своїй роботі.

Купити косметику Estel Professional можуть не тільки професіонали

Одним з напряму роботи компанії є проведення навчальних тренінгів для початківців і досвідчених перукарів. Для цього була заснована Школа перукарського мистецтва ESTEL, яка після закінчення навчання видає диплом державного зразка. Існує і Академія ESTEL, яка готує технологів підприємства і допомагає підвищити кваліфікацію професіоналам, знайомить їх з новими продуктами бренду. Навчальні студії ESTEL діють у великих містах Росії і України.

Ще компанія створює авторські салони краси, яким притаманний сервіс найвищого класу, використання найсучасніших розробок, якісне надання послуг і оригінальний дизайн інтер'єру. Тут все продумано до дрібниць і кожна деталь ідеально відображає цінності компанії. Поки такі салони є тільки в Санкт-Петербурзі.

Як купити Estel Professional, не виходячи з дому

Зробити це дуже просто. Відвідайте інтернет магазин Make Up, виберіть потрібні позиції, оформіть покупку і чекайте кур'єра. Оплатити замовлення можна при отриманні. Якщо ж виникнуть труднощі з вибором відповідного товару, досвідчені консультанти завжди готові допомогти. Безкоштовна і дуже оперативна доставка порадує мешканок усіх куточків України.

В інтернет магазині косметики та парфумерії MakeUp косметика estel professional за ціною від 17грн. З доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Львів, Полтава, Вінниця, Миколаїв, Кіровоград, Івано-Франківськ, Рівне, Житомир, Суми.

Безкоштовна доставка по Україні! 100% Оригінальна продукція! Estel Professional

Інструкція по фарбуванню фарбами Estel (технологія фарбування)

Крем-фарба для волосся ESSEX (палітру фарб дивіться у вкладенні)

Рекомендована фахівцями Санкт-Петербурзького філіалу французької Академії перукарського мистецтва «куафер» для професійного застосування в салонах краси і перукарнях.

ESSEX -
- крем-фарба для стійкого фарбування та інтенсивного тонування;
- наявність унікальної молекулярної системи «KEs», що забезпечує чудову стійкість і інтенсивність кольору за рахунок максимальної глибини проникнення;
- оптимальний догляд під час фарбування за допомогою системи Vivant System «VS». Вхідний в систему кератиновий комплекс відновлює структуру і еластичність волосся, екстракти з насіння гуарани і зеленого чаю зволожують і живлять їх по всій довжині. Волосся набуває блиску, доглянутий вигляд і обсяг.

Колірна палітра ESSEX
- 76 тонів (Основна палітра)
- 7 тони S-OS (Спеціальна осветляющая серія)
- 6 тонів (EXSTRA RED)
- 8 тонів Correct (Коректори)
- 3 тони Lumen (Кольорове мелірування)
- 3 тони Lumen Contrast (Контрастне мелірування і тонування)
- 4 тони Fashion (Креативні тони)

Цифрове позначення тонів в палітрі
Х / хх - перша цифра - глибина тону
х / ХX - друга цифра - колірний нюанс
х / хХ - третя цифра - додатковий колірний нюанс

Стійке фарбування
Рекомендована витрата крем-фарби для волосся середньої густоти і довжиною до 15 см - 60 г (туба). Всі відтінки зі ступенем інтенсивності тону з 1 по 10 змішуються в співвідношенні: 1 частина крем-фарби ESSEX + 1 частина оксігента ESSEX.
Час дії - 35 хвилин з моменту останнього нанесення.
Вибір оксігента:
• фарбування тон в тон, або темніше на 1-2 тони ----------------------- 3% оксигент
• стандартне фарбування з висвітленням до 1 тони по довжині з висвітленням до 2 тонів в прикореневій частині ----------------------- 6% оксигент
• фарбування з висвітленням до 2 тонів по довжині з висвітленням до 3 тонів в прикореневій частині ----------------------- 9% оксигент
• фарбування з висвітленням до 3 тонів по довжині з висвітленням до 4 тонів в прикореневій частині ---- ------------------ 12% оксигент

Схема нанесення.
Стійке фарбування волосся тон в тон, на тон темніше або на тон світліше
Волосся попередньо не мити. Суміш нанести на корені волосся і потім по всій довжині. Рекомендований оксигент - 3% -6%. Час впливу 35 хвилин.

Вторинне фарбування
Нанести суміш на відросло коріння волосся на 30 хвилин. Потім злегка зволожити волосся водою і рівномірно розподілити крем-фарбу по всій довжині. Додатковий час впливу 5-10 хвилин.

Фарбування з висвітленням (на 2-3 тони)
Відступивши від коренів волосся 2 см, нанести суміш по всій довжині. Потім нанести суміш на решту 2 см (біля кореня). Час впливу 35 хвилин. Рекомендований оксигент - 6% -9%.

Інтенсивне тонування
Фарбування волосся тон в тон або темніше. Крем-фарба змішується з активатором ESSEX в пропорції 1: 2. Час впливу 15-20 хвилин.

Схема нанесення.
Суміш нанести на чисте вологе волосся, не оброблені бальзамом, на коріння і довжину одночасно.

Фарбування сивого волосся
Крем-фарба забезпечує 100% покриття сивого волосся.
7/00 і 8/00 - додаткові тони для фарбування волосся з сивиною понад 50% в натуральний ряд. Змішуються з оксігентом 9% в пропорції 1: 1.
При фарбуванні сивого волосся в модний нюанс (з 1 / ХХ по 7 / ХХ):
• 50% -70% сивого волосся - Х / 0 (30г) + Х / ХХ (30г) + оксигент 6% (60 г)
• 70 -100% сивого волосся - Х / 0 (40г) + Х / ХХ (20г) + оксигент 6% (60 г)
При фарбуванні сивого волосся в світлий нюанс (з 7 / ХХ по 9 / ХХ):
• 70-100% сивого волосся - Х / ХХ (60г) + оксигент 9% (30 г)
При необхідності застосовуйте коректори.

Спеціальна осветляющая серія / S-OS /
S-OS / 100 (нейтральний), S-OS / 101 (попелястий), S-OS / 107 (піщаний), S-OS / (перламутровий),
S-OS / 161 (полярний ), S-OS / 134 (савана), S-OS / 117 (скандинавський)
Осветляющая на 4 тони крем-фарба з одночасною нейтралізацією.
Рекомендоване співвідношення: 1 частина S-OS + 2 частини 12% оксігента. Час впливу 45-50 хвилин з моменту останнього нанесення. Фарбують натуральну базу c 6 рівня. Максимальна освітлення досягається на прикореневій частині волосся.

Коректори / Correct /
0 / 00А - / аміачний / безпігментні підсилювач для освітлення.
0 / 00N - / Нейтральний / безпігментні безамміачний рассветлітель для отримання проміжних відтінків.
0/33, 0/44, 0/55, 0/66. 0/11, 0/22 - кольорові коректори.
За допомогою кольорових коректорів можна посилити або відкоригувати певний напрям кольору.
Рекомендовані кількості коректорів:
• Для яскравості нюансу максимальна кількість коректора - 10 г на 60 г фарби (1 г = 2 см), з огляду на оксигент.
• Для нейтралізації - 1-4 г на 60 г фарби (1 г = 2 см).
У разі використання коректора як самостійного барвника на освітленої базі, вибраний колір змішується з 3% оксігентом в пропорції 1: 1 або з активатором ESSEX в пропорції 1: 2.

Кольорове мелірування без попереднього освітлення / Lumen /
44 мідний, 45 мідно-червоний, 55 червоний.
Крем-фарба Lumen фарбує натуральну базу з 3-го рівня, пофарбовану базу з 6-го рівня. Змішується з Оксигент 3%, 6%, 9% в співвідношенні 1: 1. Час впливу 35 хвилин. Вибір оксігента визначає інтенсивність відтінків.
На дуже темному волоссі можливе використання 12% оксігента.

Контрастне мелірування і тонування / Lumen Contrast /
44 мідний, 45 мідно-червоний, 55 червоний.
Контрастне мелірування. 1 частина оксігента ESSEX 6%, 9%, 12% + 1 частина пудри ESSEX Super Blond Plus + 2 частини колір-гелю.
Час впливу 30 хвилин. По закінченню часу впливу ретельно промити волосся водою, змити шампунем для фарбованого волосся і обробити бальзамом.
Креативні тони / Fashion /
1.Розовий, 2.Ліловий, 3.Сіреневий, 4.Фіалковий
З натуральної базою Fashion працює на активність нюансу. На освітленої базі дає дуже яскраві чисті відтінки. Змішується з 3%, 6% або 9% оксігентом в співвідношенні 1: 1, з активатором - 1: 2. Час впливу 35 хвилин. Змішувати барвники Fashion між собою не рекомендується.

Заключна обробка.
- Ретельно змити крем-фарбу водою.
- Вимити волосся спеціальним шампунем.
- Обробити волосся кондиціонером.

Запобіжні заходи.
Крем-фарба тільки для професійного застосування. Містить резорцин, нафтол, фенілендіаміни, аміак. Може викликати алергічну реакцію. Перед застосуванням рекомендується провести тест-пробу на чутливість. Всі робочі операції виконувати в захисних рукавичках. Не застосовувати для фарбування брів і вій. Для фарбування брів і вій рекомендується спеціальна фарба ESTEL ONLY looks. При попаданні фарби в очі негайно промити їх великою кількістю води. Чи не використовувати фарбу, якщо шкіра голови особливо чутлива, роздратована або пошкоджена. Якщо присутні шкірні захворювання, рекомендується консультація дерматолога. При почервонінні шкіри, виникненні свербежу або висипу, ретельно змити фарбу теплою водою і припинити подальше використання. Після закінчення часу впливу ретельно змивати крем-фарбу зі шкіри голови. Суміш використовувати відразу після приготування. Залишки суміші зберіганню і подальшому використанню не підлягають. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Тест-проба на чутливість.
Нанести невелику кількість крем-фарби тонким шаром на внутрішню частину ліктя і залишити на 45 хвилин. Потім змити теплою водою. Якщо протягом часу проведення тест-проби або протягом наступних 48 годин з'явилися ознаки алергічної реакції, то перед застосуванням крем-фарби необхідна консультація фахівця.

Інтернет магазин професійної косметики для волосся

Квітковий салон ESTEL '- доствка квітів

Квіти / Квіткові салони

У нашому місті відкрився новий квітковий салон, де Ви зможете купити дуже красиві і стильні букети. Квіткова майстерня ESTEL` знаходиться за адресою: пр. Стоітелей, 117. Це салон з абсолютно новим рівнем роботи і підходу до клієнта. Цінова політика магазину дозволяє купити квіти людям, котрі володіють абсолютно різними сумами грошей. Схема роботи з клієнтами дуже проста: Ви приходите в квіткову майстерню ESTEL 'або телефонуйте, (096) 791 78 91, називаєте свій бюджет на покупку квітів і вибираєте колірну палітру. Гарантуємо, результат нашої роботи перевершить всі Ваші побажання.

Інтернет-магазини / Подарунки

Святкові послуги / Оформлення квітами

Святкові послуги / Обслуговування урочистостей

Квіти / Доставка квітів, подарунків

Здійснити замовлення в квіткової майстерні ESTEL 'можна кількома простими способами:

   Відвідавши наше ательє за адресою пр. Будівельників, 117
   Зателефонувавши нам по телефону: (096) 791 78 91
   За допомогою форми онлайн замовлення на нашому сайті


Доставка квітів здійснюється в межах м Маріуполя
Вартість доставки квітів по Маріуполю становить від 50 грн.
Остаточна вартість залежить від конкретного місця і часу доставки і узгоджується з менеджером.

Доставка квітів здійснюється 7 днів на тиждень.

Щоб доставка проводилася максимально швидко, просимо Вас точно і правильно вказувати: адреса доставки, час доставки, контактні дані замовника і одержувача.

Квіткова майстерня ESTEL 'не несе відповідальності за несвоєчасну доставку в випадках:

   невірно зазначеного замовником адреси доставки або інших даних, необхідних для виконання замовлення;
   відсутності одержувача за адресою доставки в обумовлений час;
   відмови одержувача приймати квіти, квіткову композицію;
   настання обставин непереборної сили (форс-мажор), передбачені законодавством України.


- передоплата готівкою (проводиться в квітковому ательє ESTEL 'за адресою пр. Будівельників, 117)

- на карту ПриватБанку

- переведенням Western Union, Money Gramm або Золота Корона

Квіткова майстерня ESTEL 'намагається максимально точно виконати всі побажання замовника. Але з огляду на, що кожна квіткова композиція - це індивідуальне творіння флориста, букети можуть незначно відрізнятися від фотографій, представлених на сайті. Відповідно до побажань замовника може бути також змінено розмір композиції. Однак колірна гамма і стиль залишаються незмінними.

Ми також гарантуємо, що надана замовником персональна інформація (ім'я, прізвище, назва організації, номера телефонів, електронна пошта) залишиться конфіденційною і не буде передана одержувачу і / або третім особам. Одержувач отримує інформацію про замовника тільки на підставі тексту листівки в комплекті з квітковою композицією. Якщо в листівці немає підпису, одержувач може не впізнати, від кого подарунок.

Святкові послуги / Весільні послуги

Mobile версія

  Реклама на сайті Робота в 0629.com. ua RSS Повідомити новина Франшиза CitySites

Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди www.0629.com. ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на Сайт Маріуполя www.0629.com. ua. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу у тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується за законом.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...