Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Дитячі стрижки для хлопчиків у віці від 3 до 10 років.

Як каже американське прислів'я - гарна зачіска і начищене взуття дитини - запорука його успіху в майбутньому. Тому дуже важливо привчати хлопчика стежити за собою, починаючи з раннього віку. У віці від 3 до 10 років хлопчики дуже активні, тому їх стрижка і зачіска повинна бути якомога зручніше і швидкої в укладанні. У той же час нам, мамам хочеться щоб малюк виглядав стильно і модно.

Ми пропонуємо вам підбірку ідей простих і модних стрижок для вашого хлопчика, які підійдуть будь-якому малюкові - і непосиді-шибенику, і старанному учневі.

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Варіант 1 Проста класична стрижка з чубком.

Класична стрижка для хлопчиків з чубчиком на увазі стрижку волосся приблизно однієї довжини як на маківці, так і на скронях і потилиці голови.

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Варіант 2. Стрижка шапочка з плавним переходом.

Щоб зробити стрижку шапочка для хлопчиків, волосся на маківці голови залишають довгими (завдовжки до 5 см), а на потилиці і скроневої зоні волосся підстригають коротко. Залежно від того, як чітко робити кордон між довгими і короткими волоссям, разделаяю шапочку з плавним і чітким переходом.

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Варіант 3. Стрижка шапочка з чітким переходом.

Чоловіча стрижка шапочка надає обьем волоссю хлопчика. Стрижку шапочку також назвают стрижкою горщик. Таку зачіску можна зачісувати набік або розділяти на дві частини.

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Варіант 4.Короткая стрижка з прорідженої чубчиком.

Чубчик - дуже важлива частина чоловічої стрижки. Так, чубок можна стригти рівним зрізом, торочкуватим зрізом, або можна прорідити філіровочнимі ножицями.

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Варіант 5. Спортивна стрижка виконана методом тушевки з короткою чубчиком.

Спортивні стрижки дуже зручні як для чоловіка, так і для хлопчика. Відмінністю спортивної стрижки я вляется те, що волосся підстригають коротко як на потилиці, так і на вісах і маківці.

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Варіант 6. Спортивна стрижка виконана методом тушевки з довгою чубчиком.

Довга чубчик дасть можливість вашому хлопчику поекспериментувати в укладанні свого волосся. Так, можливо ваш син захоче модно і стильно укласти чубок у вигляді чубчика або ірокеза за допомогою гелю або лаку для волосся.

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Схожі статті:

Короткі зачіски в школу для хлопчиків 7-10 років

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Як показують дослідження американських психологів, симпатичних і доглянутих підлітків відрізняє більш позитивний погляд на світ, велика комунікабельність.

Фахівці легендарних модних будинків запевняють, що класна сучасна зачіска є визначальним елементом в образі елегантну молоду людину.

Батьківський обов'язок - допомогти хлопчикам створити гідний і привабливий імідж. Дитячі зачіски для хлопчиків повинні відрізнятися простотою виконання, вишуканістю ліній. Вкрай важлива вироблення у хлопців звички ретельно стежити за своїми стрижками. Вона сприяє формуванню смаку, надає майбутньому чоловікові впевненості в собі.

Акуратні короткі зачіски для хлопчиків - запорука безпеки і комфорту школярів під час спортивних занять і активних ігор. Вони дуже різноманітні і дозволяють створювати романтичні, спортивні, а також гостро-модні образи.

Дуже актуальні спортивні зачіски в школу для хлопчиків. Спортивної стрижка вважається у випадках, коли довжина волосся така, що відсутня можливість за них взятися. При цьому необхідно попросити майстра виконати спортивну коротку стрижку, що володіє об'ємом, а також підкресленою текстурою на чубку або нагорі.

Короткі зачіски в школу для хлопчиків 7-10 років

Основним трендом модних чоловічих моделей стрижок в році стало увагу до окремих пасмам. Так, при створенні романтичної зачіски «Roccobarocco» максимальну довжину потрібно залишити в потиличній зоні, при цьому у шиї пасма роблять коротше.

Модним будинком Salvatore Ferragamo пропонуються для хлопчиків дитячі зачіски, що втілюють образ стиляги 80-х років. Стрижки припускають здійснення відведення волосся за допомогою гелю назад від особи.

Коротка зачіска для хлопчиків від модного будинку DolceGabbana передбачає наявність довгих пасом в центрі при лаконічній бічної лінії. За допомогою даного прийому виникає можливість зібрати невеликий гостро-модний «ірокез».

Ефектні варіанти також пропонуються в каталогах Fendi, Dior, Armani Junior. Турботливим мамам дуже рекомендується вивчити їх в процесі вибору зачіски для сина.

Сьогодні більшість людей, в тому числі, школярів і їх мам, не мають можливості витрачати велику кількість часу на укладку волосся. Кожна з перерахованих зачісок в школу для хлопчиків є неймовірно зручною і універсальною. Вони чудово виглядають, як на дуже тонких, так і на міцних густому волоссі. Більш того, подібні стрижки істотно поліпшують зовнішній вигляд володарів тонких волосся.

Модні короткі зачіски є чудовим варіантом для стежать за собою школярів, які беруть активну участь в пізнавальному процесі. Загальну тему всіх чоловічих зачісок року французи назвали «радістю життя», що дуже відповідає життєвому кредо енергійних підлітків.

Стрижки для хлопчиків # 8212; слушні поради і рекомендації

У наш час існує величезний вибір варіантів стрижок. Якщо колись малюкам було прийнято робити класичну зачіску, то зараз все стало набагато цікавіше. Звичайно ж, у дітей до чотирьох років дуже тоненькі і ніжні волоски і їх не рекомендується филировать, однак і без цього можна підібрати стрижки для хлопчиків, фото яких можна побачити в даній статті.

Поради та рекомендації

Для будь-якого батька його дитина є найкращим і красивим. Навряд чи хтось сперечатиметься з цим твердженням. Але, чому б не зробити його ще краще? Адже виховувати і привчати хлопчика до охайному зовнішньому вигляду потрібно ще з дитинства, тому стрижки для хлопчиків 2 років потрібно підбирати дуже ретельно.

По-перше, така стрижка повинна бути естетичною та зручною. Вона не повинна заважати малюкові під час їжі, ігри і інших занять. У віці 2-7 років хлопчаки особливо активні, тому їх дитячі зачіски повинні бути максимально зручними в укладанні.

По-друге, модна стрижка - не завжди найкраща. Вибираючи її, не потрібно ніякого екстриму. Повірте, якщо він захоче цього, то часу ще буде предостатньо. А поки віддайте перевагу його комфорту.

Дітям у віці 2-4 років не рекомендується відрощувати волосся, так як в цьому віці вони ще дуже слабкі і при розчісуванні можуть сильно заплутується, висмикувати і просто заважати дитині. Однак голити «під нуль», як це було популярно в колишньому СРСР, так само не рекомендується. Справа в тому, що в такому юному віці шкіра голови хлопчиків дуже ніжна, тому може виникнути роздратування або більш того - порушення волосяних цибулин.

Тому стрижки для хлопчиків 3 років повинні містити в собі щось середнє. Оптимальним варіантом є «шапочка». В цьому випадку волосся на маківці залишаються трохи довше, а на скронях і потилиці підстригаються коротко. Залежно від густоти волосся вибирається чіткий або плавний перехід від шапочки.

Стрижка з подовженням на потилиці


Даний варіант вибирає безліч мам. В такому випадку волосся не лізуть в очі, так як практично по всій довжині однаково короткі, а на потилиці залишається кілька пасом. Досить цікавий варіант, однак дуже важливо підібрати правильну довжину цього подовження, щоб локони не заважали дитині, а зачіска була не тільки красивою, але і зручною.

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Їжачок

Даний вид підійде для хлопчиків 5 років ідеально в тому випадку, якщо Ваше чадо вже ну дуже активний непосида. В такому випадку коротка довжина волосся буде не тільки охайно виглядати, але і не дасть дитині де-небудь зачепитися.

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Боб

Якщо ж Ваша дитина більш спокійний, йому напевно до душі буде стрижка боб. Але знову-таки, без фанатизму. Дана стрижка для маленьких хлопчиків, фото це підтвердять, дозволяє як короткий чубчик, косу або взагалі її відсутність. Тому в залежності від зручності і рис обличчя можна підібрати індивідуальний варіант.

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Зачіски для хлопчиків 7 років. Для хлопчиків

Найголовніше - не прагнете з раннього дитинства виховувати в дитині «стилягу». Адже стрижки для хлопчиків 5 років потребують лише в підтримці відповідної довжини. Тому не соромтеся звернутися до фахівця з допомогою у виборі оптимальної зачіски, а він уже, виходячи з кількості і структури волосся, запропонує відповідні варіанти.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...