Стрижка для хлопчика довге волосся. Для хлопчиків

Стригти або не стригти - ось в чому питання. Довгі зачіски для хлопчиків.

Як це непросто - бути мамою хлопчика, я зрозуміла, тільки ставши нею (пізніше, ставши мамою дівчинки, я зрозуміла, що з нею труднощів не менше :). Скільки тонкощів і нюансів, упереджень і умовностей у вихованні майбутнього чоловіка! Деякі я не можу зрозуміти до сих пір. До таких можна віднести, наприклад, довгі зачіски для хлопчиків. Скільки списів зламано в словесних баталіях між прихильниками і противниками довгого волосся.

Зачіска - як багато в цьому слові.

Здавалося б, зачіска - питання особистих уподобань, смаків, ну і можливостей, адже зачіски для довгого волосся для хлопчиків припускають, що у хлопчика є, з чого ці зачіски робити. Але ж ні! У диспутах зачісці відводиться виховна, соціальна, психологічна, і інші різноманітні ролі.

Противники довгого волосся бачать в них відсутність у власників зачіски мужності, приписують їм безответсвенность і безтурботність, жіночність, нарцисизм. Хтось посилається на Новий Завіт, який гласить: «Якщо чоловік має довге волосся, то ганьба йому». Інші вторять їм, що «традиційно» у нас чоловіки носять коротко стрижене волосся.

Їх опоненти наводять у відповідь старозавітний міф про Самсона, народні прислів'я, на кшталт «Волосся відстригти - розум вкоротити» або «В волоссі сила». Де істина?

Факти з історії і не тільки.

Звертаючись до історичних фактів, ми можемо легко помітити, що однозначної історичної підтримки короткі чоловічі зачіски не мають, втім, як і довгі. Насправді з найдавніших часів і до наших днів моди, критерії та стандарти краси змінювалися стільки раз, що звертатися до них за підтримкою - справа сумнівна. Слідом за суспільством погляди змінювала і релігія - від старозавітного Самсона до новозавітного «. то ганьба йому ».

Куди цікавіше станові коріння відмінності в зачісках - будь-які зачіски для довгого волосся для хлопчиків або чоловіків будь-яких епох характерні для «Високорожденние», у яких є час і можливість доглядати за довгим волоссям. У мужика такої можливості немає, та й ніколи зачіски наводити - працювати треба. Ймовірно, звідси походить міф про «безсловесності і безтурботності» довговолосих недоростків. Дійсно, в порівнянні з селянським дитиною, поставленим до праці «від колиски», дворянські діти росли куди як безтурботно. Довге волосся за часів середньовіччя були ознакою шляхетності. У Стародавній Греції голили рабів, панове ж носили довгі зачіски.

Інша «традиція» носити короткі стрижки - явище післяреволюційний. При чому після 1917р. коротко стригли волосся як чоловіки, так і жінки, і діти. Пояснити це можна досить просто - післявоєнна невлаштованість, голод, епідемії, в тому числі тифу, переносники яких привільно почувають себе в волоссі, особливо довгих.

Довжина волосся в культурах і релігіях.

Про Старий і Новий Завіт сказано вище. Варто відзначити лише, що Новий завіт - новий завіт, а іконописних зображень з коротким волоссям я пригадати не можу, та й священики зазвичай не надто коротко стрижені.
А що в інших релігіях? Тут, на жаль, теж єдності думок немає.

У індуської символіці, волосся охоплюють власника енергетичним хвилями, як «силовими лініями», захищаючи його від агресії ззовні і дають могутність, порівнянне з божественним. До речі, і Боги давньосхідні завжди зображувалися довговолосими.

Довговолосі чоловіки були нормальним явищем серед індіанців до завоювання їх представниками культур Старого світу, в Китаї 17-19 століття чоловіки заплітали довге волосся в косу.

Буддійські ж ченці, навпаки, збривають волосся. Втім, Буддизм і проголошує зречення, а не могутність.

Несхвально дивиться на довгі чоловічі зачіски і Іслам, аж до арештів і примусового стрижки.

Стригти або не стригти - ось в чому питання.

Отже, що віддати перевагу - довгі зачіски для хлопчиків або ж «традиційну» коротку стрижку? Перш, ніж прийняти рішення, варто зважити всі плюси і мінуси. Плюси довгої зачіски: незвичайність, поки ще, хоча число її прихильників росте, привабливий зовнішній вигляд, крім того, прихильники довговолосих хлопців і юнаків стверджують, що вони відрізняються незалежністю поглядів і розсудливістю. Крім того, довгі зачіски для хлопчиків дисциплінують своїх власників, привчають їх стежити за собою. Плюсів багато, і у кожного, хто вирішив віддати перевагу довгому волоссю, вони свої.

Мінуси - довге волосся вимагають більше зусиль по догляду. І немає більш малопривабливою картини, ніж довговолосий юнак з брудними, сальними патлами. Це скоріше стосується підлітків, дитячі волосся зазвичай не схильні до засолення, хоча більш пильної догляду все ж вимагають. Ще один - суспільне переконання, що «це неправильно». У деяких містах нашої неосяжної Батьківщини вже були випадки, коли в вибір зачіски втручалися, наприклад, педагоги. Справа закінчувалося судами.

Ми всі хочемо, щоб наші діти були най-най. Розумними, красивими, мужніми. І кожен розуміє це по своєму. І все ж, вибираючи синові зачіску, залиште вирішальне слово за самим хлопчиком. Довге волосся можуть бути предметом гордості, а часто - і заздрості оточуючих, особливо дівчат. Можуть вони бути і непотрібної дитині тягарем. Це йому піклуватися про них, можливо - йти проти громадської думки, йому бачити їх кожен день в дзеркалі, йому і вирішувати, яку зачіску вибрати. Зрештою, саме вміння прийняти рішення і відповідати за його наслідки - відмінна риса справжнього чоловіка.

Покажіть стрижки для хлопчиків з довгим волоссям

Не можу ніде знайти нормального каталогу з довговолосими хлопчиськами. Були цього літа в Чехії повно довговолосих хлопців, нітрохи не схожих на дівчаток, захотілося і своєму 3-х річки щось з довгим волоссям, але московські перукарі мене просто не розуміють (((. В 2 роки вже обчикрижили наші кучері (.Есть більш успішні мами, що змогли пояснити, чого вони хочуть?

Не можу ніде знайти нормального каталогу з довговолосими хлопчиськами. Були цього літа в Чехії повно довговолосих хлопців, нітрохи не схожих на дівчаток, захотілося і своєму 3-х річки щось з довгим волоссям, але московські перукарі мене просто не розуміють (((. В 2 роки вже обчикрижили наші кучері (.Есть більш успішні мами, що змогли пояснити, чого вони хочуть? нова компанія-привід побути кимось іншим

На скільки довгі вас цікавлять?

Вчора були з сином в басейні. У роздягальню входить хлопчик з довгим волоссям, стрижка типу каре до плечей (5 років приблизно), з татом. Цьому мужику хлопчаки (8-10 років) відразу починають кричати - це роздягальня для хлопчиків. Мужик їм у відповідь - це хлопчик. Виходить мій п'ятирічка з одним після тренування і знову наш друг каже - а чому у нас дівчинка в роздягальні? На мій погляд, хлопчики з довгим волоссям виглядають неохайно, сушити їх після тренувань не зручно, та й діти інші будуть весь час до них прив'язуватися.

Класно, коли ми, хлопці довге волосся, сама намагаюся своєму відростити, викликаючи ЖАХ у бабусі з дідусем)))) В перукарень - біда. - вміють тільки під машинку, слів немає! Вам пощастило, у вас кучері, а з прямими ще складніше (((Намагаюся сама підстригати)))

Анну G вже згадували? У її хлопчаків, правда, волосся пряме.
Я своєму стрижу боки і верх, відкриваючи вуха, а довжину ззаду залишаємо. У нього кучері, якщо зовсім не стригти, вийде в стилі Майкла Джексона-дитини (ні на Каштанку ні на тітку не відкликав ця мразь лише віддалялася на болота світячись

Ось накидала варіанти в паспорт
Http: // eva. ru / albumpage / 129121 / 924096.htm
І подивіться в різних каталогах дитячого одягу. Зараз тенденція, що в них хлопчики моделі в більшості з подовженими волоссям.

Це все залежить від культури поведінки. У нас в школі (Естонія) дуже багато хлопчиків і в початковій і в середній і в старшій школі з подовженими стрижками. Ніхто пальцем не тикає, що не дражнить, дівчинка не обзиває. Так само багато дівчаток з короткими стрижками із серії під хлопчика, ось якось нікого це не смикає і в роздягальні їм теж не будуть кричати ця роздягальня для дівчаток, ви помилилися адресою.

Дякую за наводку, парочку варіантів взяла на замітку нова компанія-привід побути кимось іншим

У нас кучері тільки нижче вух ((. До 2-х років була зачіска нібито такий http: // www. Propricheski. Ru / users / 15 / photo314.html. Зараз такий пишності вже немає, але і в шпилькову головку голову сина перетворювати неохота. нова компанія-привід побути кимось іншим

Ось стріжечкой для прямого волосся (натрапила в каталозі НМ) http: // lp. hm. com / hmprod? set = key [source], value [/environment//D07_0003_999R_0.jpg] set = key [rotate], value [0.25] set = key [width], value [735] set = key [height], value [860] set = key [x], value [54] set = key [y], value [82] call = url [file: / product / large]
Http: // lp. hm. com / hmprod? set = key [source], value [/environment//D07_0008_999R_0.jpg] set = key [rotate], value [-1.05] set = key [width], value [702] set = key [height], value [821 ] set = key [x], value [278] set = key [y], value [145] call = url [file: / product / large]

У нас були довгі (не до плечей навіть) гарне волосся. Вихователі дитини заклювали, називали дівчинкою. Довелося підстригти, зі сльозами. (((

Щодо культури ви маєте рацію


А по темі. Я дивилася передачу з Ольгою Будіної у неї у сина довге волосся http: // blog-o-kino. ru / olga-budina-zhizn-po-svoim-pravilam. html Вона розповіла, що це усвідомлено, що до революції дітки не стригли волосся, це як захист. Де почитати почему не стригли до революції не знаю знайдете поділіться мені цікаво те ж.


Я обожнюю довге волосся на хлопчиках, просто обожнюю.

Про проект
Ми в соцмережах
Контакти
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...