Різні варіанти простих зачісок на кожен день дівчаткам

Багато мам вміють заплітати дівчаткам прості кіски або робити хвостикиАле що ще можна запропонувати коханій дівчинці в якості щоденної зачіски? Варіантів для дитячих укладок багато існують як прості технікиТак і складні зразки. Пропонуємо подивитися зачіски для дівчаток на кожен день.

Зачіски з гумками

Оригінально виглядають зачіски з гумками. Для цього не потрібно особливих умінь або часу. Варто тільки запастися красивими аксесуарами і яскравими гумками. Можна заплести звичайну косу і розділити її на кілька частин. Ще один спосіб - робимо хвіст і вирівнюємо його на два пасма. Перекручуємо прядки джгутом і скріплюємо гумками.

Варіанти з французької кіскою

Дуже багато зачісок для улюблених дівчаток на кожен день з використанням французького плетіння. Такий спосіб ще називають «колосок» або «дракончик». Щоб заплести таку косичку потрібно зробити хвіст і почати звичайне плетіння але при цьому додаючи до пасмам додаткові вільні частини шевелюри.

Щоб виконати просту зачіску на основі французької коси потрібно дотримуватися наступну інструкцію:

Ділимо волосся близько чола на дві частини. Плетемо маленьку косу «колоском» з одного боку головиА потім з іншого. Потім закріплюємо отримані косички Рєзнік і скріплюємо їх в хвіст. Решта прядки заплітаємо в звичайному стилі і фіксуємо аксесуаром.

Цю зачіску робити дуже швидко до того ж вона акуратно виглядає і не розпадається протягом дня.

Плетіння зигзагом

Такий спосіб укласти волосся дівчинці сьогодні дуже популярний. Дочки часто просять мам заплести їм косичку-змійку. Незважаючи на складністьНавчитися плести хитромудру косу зовсім нескладно. Для цього знадобиться знову французький стиль плетіння. Що ще потрібно зробити для зачіски?

Для початку волосся добре розчісується. Їх можна змочити трохи водою для полегшення плетіння. Відокремлюємо частина пасом у верхній частині голови горизонтальним проділом. Близько скроні ділимо волосся на три частини і починаємо плести косуДодаючи вільні прядки. Дійшовши до скроніМіняємо напрям плетіння. На останньому етапі також починаємо плести кіску в іншому напрямку. Вільні волосся сплітаємо в хвостик і прикрашаємо гумкою або красивим аксесуаром.

Пучок для дівчинки

Дівчаткам не так часто роблять пучкиЗазвичай це користується популярністю у дівчат старшого віку. При цьому маленькій модниці можна зробити красиву зачіску з пучкомЯка буде виглядати дуже симпатично. Вона підійде старшим дошкільнятам або школяркам початкових класів.

Отже для пучка для дівчинки потрібно дотримуватися наступні етапи:

Робимо довгий хвістАле не потрібно мати у своєму розпорядженні його по центру. Найкраще зафіксувати його трохи збоку. Ділимо хвіст на дві частини рівного об'єму. Кожне пасмо хвоста скручуємо джгутом і обертаємо навколо гумки. Для закріплення пучка потрібно скористатися аксесуарами - шпилькою бантом або гумкою з прикрасою.

Проста зачіска для довгого волосся

Якщо дівчинка любить розпущене волосся або хоче помодничать то можна виконати на волоссі просте але в той же час оригінальне плетіння.

Беремо частину пасом біля скроні і плетемо тоненьку косичку. Проробляємо такі ж прості дії з іншого боку. Дві отримані косички закріплюються шпилькою або гумкою.

Хвостики з гумками

Щоб волосся не виглядали розпатланим їх найкраще закріплювати гумками. Маленьким дівчаткам пасма можуть заважати рухатися або нападати на очі. Прикрасити волосся гумками можна оригінальними способами. Плетіння з гумок можна починати від основи голови переплітати різними способами і з'єднувати хвостики в різноманітні візерунки.

Колосок з хвостиками

Якщо є час то плетіння «колосок» можна трохи ускладнити зробивши не одну косуА кілька. наприклад починаємо плести першу косичку зверху від скроніЗакріплюємо біля основи хвостиком. Робимо також з другої кіскою з третьої і так до кінця.

Зачіска виглядає пустотливо до того ж вона дуже міцна і не розтріпається під час активних і веселих ігор на вулиці.

Зачіски для короткого волосся

Попередні варіанти були для модниць з довгим волоссямА що робити юним створінням з короткою зачіскою? Пропонуємо кілька цікавих зачісок для дівчаток які не мають дуже довгу шевелюру.

Прикрасити коротку стрижку завжди можуть аксесуари. шпильки гумки з бантиками і квітамиКрабики. Сьогодні справжнім порятунком стають пов'язки для волосся. Така пов'язка не тільки виділить зачіску але і приховає недоліки наприклад занадто тонке волосся у маляток.

Короткі прядки можна також заплести в невеликі кіски. Це може бути кілька кісок або одна виконана у вигляді обідка.

Зачіску дівчинки можна доповнити бантами. Навіть два простих хвостика буду виглядати симпатично з красивими бантиками.

Бант з волосся

Мило і дуже по-дитячому виглядає бант з волосся. Щоб його зробитиПотрібно зробити високий хвіст. Потім відокремлюють маленьку пасмоА решту волосся ділять на дві частини. З одного пасма скручують валикШевелюру найкраще начесать. З другої частини також роблять валик а закріплюють обидві частини банта волоссям маленької пасма яку залишили на початку.

Сьогодні бант можна придбати вже в готовому виглядіПродаються спеціальні обідки. Його підбирають відповідно до структурою і кольором натурального волосся. Такий варіант сподобається дівчаткам постарше.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...