Класифікація звичайних невомеланоцітарних придбаних невусів і їх характеристика

За Патоморфологічні ознаками (по глибині розташування невусних клітин) звичайні невомеланоцітарние придбані невуси підрозділяються на юнкціональние (прикордонні), змішані (складні) і Внутрідермальний. Однак діагноз меланоцитарних невуса, як правило, встановлюється тільки за клініко-анамнестичними даними. Дана обставина вимагає систематизації звичайних невомеланоцітарних придбаних невусів за клінічними ознаками.

У наукових Публікаціях багаторазово описувалися різні клінічні нозологические варіанти цих пігментних утворень. Одними з перших були описані невуси Унни і Мішера, у яких невусні клітини розташовані глибоко в дермі, в зв'язку з чим вони мають куполоподібну і папілломатозних форму. У 1972 р був вперше описаний кокардний невус. У 1992 р і 1994 р професор Jean L. Bolognia і співавтори описали невуси з періфоллікулярной гипопигментацией і з дрібними темними крапками.

У 2001 р вперше опублікована стаття про невуси по типу « Затемнення ». У 2009 р JL Bolognia з співавтором К. Y. Suh в статті «Signature nevi» вперше запропонувала систематизацію 10 клініко-морфологічних варіантів звичайних невомеланоцітарних невусів (невуси однорідні коричневий і рожевий; невус кокардний; невус з періфоллікулярной гипопигментацией; невус лентігінозная; невус по типу «затемнення»; рожевий невус по типу «затемнення»; невус по типу «яєчні»; галоневус і безпігментні меланоцитарний невус). Також було зазначено, що гістологічні ознаки невусів укладалися під визначення будь невомеланоцітарних придбаних невусів по глибині залягання невусних клітин.

Надалі були детально вивчені Патоморфологічні особливості цих варіантів звичайних родимок, що підтвердило обґрунтованість такої систематизації. Крім того, за гістологічним ознаками вони відрізнялися від диспластичних невусів. За формою описані клініко-морфологічні варіанти були плоскими або з плоскою периферією і злегка підноситься центральним компонентом. Важливою обставиною є те, що діагноз будь-якого описаного вище невуса через типової клінічної характеристики можна встановити при простому огляді елементів під лупою з боковим освітленням або при фотографуванні елементів і їх перегляді на екрані цифрового фотоапарата, без застосування дерматоскопія і морфологічних методів дослідження. Існують описи інших клінічних варіантів звичайних меланоцитарних придбаних невусів: невус на ніжці і в темній шкірі.

Необхідно виділяти і такий варіант, як Кератотіческіе невус , який має клінічні та гістологічні особливості.

Вивчення сучасних Наукових публікацій і власні дослідження дозволили створити клінічну систематизацію звичайних невомеланоцітарних невусів. У ній все звичайні родимки розділені на 17 нозологічних варіантів і згруповані в залежності від форми утворень в 5 видів:

1) плоскі поразки (невуси однорідні коричневий і рожевий, невус кокардний, невус з ексцентричної пігментацією, невус з дрібними темними крапками, невус з періфоллікулярной гипопигментацией, невус лентігінозная);
2) рівномірно підносяться поразки (невуси коричневий і рожевий);
3) ураження з плоскою периферією і підноситься центральним компонентом (невус однорідний коричневий, невус по типу «затемнення», невус по типу «яєчні»);
4) куполоподібні і папілломатозние поразки (невуси Мішера і Унни);
5) інші ураження (невус в темній шкірі, невус на ніжці, невус кератотіческіе).

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...