Запах тіла

Запах тіла у кожного Індивідуальний . Один запах нам приємний, а інший ні. Це індивідуальні відчуття. Але буває так, що запах тіла дійсно неприємний. Дівчині особливо необхідно, щоб від неї приємно пахло. Не важливо, літо чи зима, побачення або заняття спортом. Якщо ти помічаєш, що твій запах тіла не завжди приємний, або є сумніви з цього приводу, потрібно вживати заходів.

Гігієна тіла

Гігієна білизни та одягу

Духи і дезодоранти

Духи, як і дезодорант, повинні Надавати приємний аромат свіжого вимитим тілу. Чи не маскуйте поганий запах надмірною кількістю туалетної води, це тільки погіршить ситуацію. Але зовсім без духів дівчині ніяк не можна. Приємний, тонкий аромат парфумів, що виходить від дівчини, робить нас жіночними і ніжними. Враховуй свій вік і стиль, коли вибираєш туалетну воду або духи. Є такі "жорсткі" аромати, що запах несвіжого тіла здасться раєм в порівнянні з такими духами. І не виливай на себе туалетної води занадто багато. Надто надушена дівчина викликає бажання відійти від неї подалі, щоб подихати свіжим повітрям.

Надмірна пітливість і захворювання

Можливо, Це зайва вага , або гормональні відхилення. Як правило, зайва пітливість, викликана внутрішніми причинами в організмі, супроводжується неприємним запахом виділень поту. Це, дійсно, серйозна проблема, тому, не затягуй, і швидше за визнач причину і почни лікування. Багато медичні підходи до цієї проблеми можуть допомогти. З народних рецептів можу порадити відвар ромашки, який дезінфікує і підсушує шкіру, і відвар кори дуба, який звужує пори, зменшуючи при цьому потовиділення. Протирай такими відварами шкіру обличчя, руки, пахви.

Ну і не Забувай , звичайно, що шкіра - це видільної орган людини, і він виділяє те, що ми їмо. Тому, переходь на здорове харчування. Поменше їж смаженого м'яса і картоплі, побільше овочів і фруктів.
Здоров'я всім, краси і приємного аромату тіла!

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...