Меланоз дифузний з меланоми

Визначення . Дифузний меланоз шкіри, слизових оболонок і внутрішніх органів, що виходить із меланоми.

Етіологія і патогенез . Меланоми можуть стати джерелом дифузного меланоза шкіри, кісткового мозку і всіх внутрішніх органів, в тому числі ЦНС. У головному мозку можливе накопичення пігменту в елементах глії і дифузне просочування стінок капілярів меланотіческіе пігментом. Цей дифузний меланоз розвивається внаслідок того, що в клітинах сполучної тканини, ендотелії судин, ретикулоендотелію і деяких епітеліальних елементах (нирок і легень) у великій кількості накопичується меланін. Вважають, що він звільняється при розпаді меланотіческіе пухлини і її метастазів, і в розчиненому, частиною редуцированном (безбарвному) стані в вигляді меланогена наводнює кровоносну систему, приводячи до меланеміі. Забарвлюватися можуть також транссудат і сеча. З крові та інших рідин меланоген поглинається вищезгаданими клітинними елементами і окислюється в меланін, який, нагромаджуючи у вигляді зерен і грудочок, додає відповідним органам і шкірі характерного забарвлення. Незважаючи на те що раніше описані дифузні меланози шкіри і той меланоз шкіри і внутрішніх органів, який спостерігається при меланома, мають однакову морфологічну картину, вони є по суті різними патогенетичними процесами. В одному випадку гіперпігментація відбувається за рахунок збільшення меланіну, аутохтонно виділяється самою клітиною. В іншому випадку гіперпігментація є лише наслідком того, що клітини поглинають пігмент або пропігмент (меланоген), утворений в іншому місці і принесений потоком крові.

Клініка . При цьому дифузному меланозе шкіра, слизові оболонки і всі органи, особливо печінка, селезінка, нирки і легені, а також кістковий мозок, виявляються забарвленими в димчасто-сірий, а іноді навіть в абсолютно чорний колір. Нігті набувають синього відтінку, сеча темніє.

Діагноз ставлять на підставі характерної клінічної картини захворювання і результатів гістологічного дослідження шкіри.

Диференціюють з аргіроз , гемохроматоз і хворобою Аддісона.

Перебіг і прогноз . Зміни шкіри і слизових виникають при наявності метастатичного ураження внутрішніх органів і лімфатичних вузлів. Прогноз вкрай несприятливий, пацієнти вмирають протягом року після появи даного дифузного меланоза.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...