Лентігінозом центроліцевой Турена

Синонім : синдром Турена, лентіго средінноліцевое Турена.

Визначення . Синдром Турена, що характеризується поєднанням лентіго особи з дизрафического ознаками і нервово-психічні розлади.

Історична довідка . Синдром вперше описав в 1941 р французький дерматолог Альберт Турен, який розглядав захворювання як гліоматоз в результаті дизрафического дізембріоплазіі.

Етіологія і патогенез Лентігінозом Турена . Успадковується аутосомно-домінантно, не виключається можливість випадків з рецесивним успадкуванням.

Поразка шкіри . Лентігінозная елементи з'являються протягом першого року життя. Їх кількість збільшується до 10-річного віку. Потім вони можуть повільно регресувати. Вогнища ураження, як правило, множинні. Локалізуються переважно на лобі, переніссі, а також на носі і щоках у вигляді крил метелика, значно рідше можуть розташовуватися на губах, повіках і шиї. Слизові оболонки не пошкоджуються.

Інші ураження . Лентиго поєднується з дизрафического ознаками. Ними називаються ті аномалії анатомічної будови людського тіла, які виявляються з моменту народження або в ранньому віці. З віком деякі з них можуть посилюватися або зникати. Дизрафического ознаки спостерігаються у пацієнтів з цим синдромом в 47-100% випадків. Виявляють такі аномалії: шийно-спинний кіфоз, втиснута груди, spina bifida, деформація черепа, готичне небо, відсутність різців, поперековий гіпертрихоз. Крім того, майже постійно виявляються нервово-психічні розлади різного ступеня тяжкості: олігофренія, емоційна лабільність, епілепсія, геміплегія та інші.

Диференціюють з іншими Лентігінозом.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...