Неонатальна червоний вовчак у новонародженого

Реактивні еритеми - група захворювань, для яких характерні еритематозні плями, бляшки і вузли різних розмірів, форм і картини розподілу. На відміну від специфічних дерматозів, вони представляють собою реакції шкіри, викликані різними ендогенними і екзогенними тригерними факторами.

У дітей грудного віку Багатоформова еритема , вузлувата еритема, кропив'янка і васкуліт розвиваються після впливу різних інфекцій і ліків. Як у старших дітей і дорослих, лікування уражених грудних дітей включає ідентифікацію та усунення причинного фактора, а також підтримує догляд. Деякі реактивні еритеми, однак, є специфічними для дитячого віку.

Неонатальна червоний вовчак - найчастіша причина вродженої блокади серця. Хоча осередки на шкірі можуть з'явитися тільки через кілька місяців, нерідко вони присутні при народженні. У хворих дітей спостерігаються кільцеподібні еритематозні бляшки з лущенням в центрі, телеангіектазії, атрофія і зміни пігментації. Діаметр осередків зазвичай коливається в діапазоні 0,5-3,0 см, вони можуть поширюватися з волосистої частини голови і обличчя на шию, верхню частину тулуба і верхні кінцівки.

Хоча для розвитку Висипань не потрібно вплив сонячного світла, інсоляція може спровокувати або погіршити перебіг захворювання.

Неонатальна червоний вовчак :
А - у цього новонародженого велика атрофія шкіри і телеангіектазії на обличчі, гепатоспленомегалія і тромбоцитопенія
Б, в - у віці 1 міс. у цієї дитини розвинулися великі висипання у формі червоних кільцеподібних бляшок з атрофією в центрі,
(б) вогнища спочатку з'явилися на волосистій частині голови і обличчя, а в подальшому,
(в) поширилися на шию і тулуб.

Причина неонатальної вовчака невідома. Однак вважається, що в її патогенезі основну роль відіграє надходження через плаценту антитіл анти-ssA (Ro) і анти-ssB (La). У дорослих антитіла анти-ssA (Ro) і анти-ssB (La) асоціюються з синдромом Шегрена, а фоточутливий варіант системного вовчака відомий як підгостра шкірний червоний вовчак.

Додатково до дефектів Провідності і структурним кардіологічним аномалій у уражених дітей може розвинутися гепатоспленомегалия, анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія і лімфаденопатія. Інші прояви захворювання, за винятком кардіологічної патології, зазвичай вирішуються спонтанно через 6-12 міс, у міру зникнення антитіл.

Топічні Кортикостероїдні препарати (КСП) слабкої й середньої сили дії, що застосовуються протягом декількох тижнів, знімають інтенсивне запалення в шкірі і зменшують ризик рубцювання.

Слабовираженная Атрофія , телеангіектазії і пігментні зміни можуть персистувати невизначено довго. У рідкісних випадках потрібно призначення системних КСП і підтримує догляд. Батьків інструктують, як захищати дітей від впливу прямих сонячних променів, що необхідно протягом як мінімум 4-6 перших місяців життя. Матері таких дітей без клінічних ознак вовчака повинні перебувати під пильним наглядом, оскільки у них підвищений ризик розвитку вираженої форми захворювання.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...