Імунотерапія меланоми і її ефективність

Як даного виду терапії застосовують Цитокіни . Ними називаються біологічно активні речовини пептидної природи, що виробляються клітинами імунної системи і є одночасно продуктами життєдіяльності цієї системи і її основними регуляторами. В даний час цитокіни отримують методами генної інженерії. Найчастіше використовуваними цитокінами є інтерферони (ІФ) і інтерлейкіни (ІЛ).

Інтерфероном ( ІФ ) називається сімейство секреторних глікопротеїнів, що володіють противірусними, протимікробними, антіпроліфератівнимі і імуномодулюючими властивостями. В даний час виділяють два типи ІФ. Перший тип представлений трьома видами ІФ: ІФ-а, ІФ-b і ІФ-у, які різняться за своїми імуногенним властивостям і послідовності складових їх амінокислот.

Основними біологічними властивостями цих Інтерферонів ( ІФ ) є пригнічення реплікації вірусів, клітинної проліферації і підвищення литического потенціалу природних кілерів. До другого типу відносяться ІФ-g, який продукує активованими Т-лімфоцитами і Т-кілерами. Залежно від способу виробництва виділяють ІФ натуральний (Ніф) і рекомбінантний (РІФ). У дерматоонкології переважно використовується РІФ-а.

В даний час в нашій країні застосовуються ІФ-а різного походження : вітчизняний РІФ-а (реаферон), РІФ-а-2в фірми «Шерінг-Плау» (інтрон А), РІФ-а-2а фірми «Рош» (роферон) і РІФ-а-2с фірми «Берінгер-Інгельхейм» (берофор). Для лікування диссеминированной меланоми використовуються РІФ-а. Їх ефективність становить від 15 до 25%, однак при поєднанні з цитостатиками, особливо дакарбазіном і цисплатином, відзначається збільшення ефективності до 50% і вище.

Дані Препарати також призначають з метою профілактики розвитку метастазів при меланома, як правило, починаючи з II стадії. Найчастіше вводять РІФ-а (інтрон А, роферон, реаферон та ін.) У великих дозах: спочатку по 20 млн МО / м2 в / в 5 днів на тиждень протягом 4 тижнів, потім по 10 млн МО / м2 п / к 3 рази в тиждень протягом 48 тижнів. Загальна тривалість терапії - один рік. Дане лікування подовжує тривалість безрецидивного періоду і покращує показник загального виживання.

Переносимість РІФ-а щодо задовільна. З побічних ефектів найчастіше спостерігаються грипоподібний синдром (підвищення температури, озноб, слабкість, розбитість, сонливість, анорексія), рідко тромбоцитопенія і гранулоцитопенія, блювота, запаморочення, зміни з боку нервової системи.

Інтерлейкіни ( ІЛ ) значно рідше використовуються, ніж інтерферони (ІФ). Застосовують частіше ІЛ-2 (пролейкін). Він має здатність впливати на клітини імунної системи і на можливості організму носія пухлини чинити опір пухлинного процесу. Пролейкін застосовують для лікування меланом в / в в дозах від 6 до 72 млн МО / м2 в залежності від терапевтичного режиму (щодня протягом 5 днів, 3 рази на тиждень, у вигляді постійної інфузії).

З Побічних ефектів можуть відзначатися синдром підвищеної проникності капілярів, гіпотензія, набряк легенів, інфаркт міокарда, аритмія, азотемія, нудота і блювота, тромбоцитопенія, мукозити, свербіж шкіри, анорексія, порушення функції печінки, лихоманка, психічні порушення.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...