Все про стрижках і зачісках

Стрижку починайте робити зі створення бічного проділу з боку звичної клієнту. Бічний проділ продовжите за верхівку з іншого боку зробіть до верхнього краю вуха плавний перехід.

Заколіть волосся виділеної зони.

Виділіть пасмо на скроні вертикальним проділом паралельно лінії росту волосся перпендикулярно скроні відтягніть пасмоПочинайте стригти із зовнішнього боку долоні. Пасма біля скроні - 5-6 см біля вуха 3-4см.

Відокремте вертикальними проділами наступні пасма і прийомом пасмо на пасмо стрижіть. Пасма слід стригтиРухаючись в напрямку від обличчя до потилиці. У кожній пасма довжина волосся зменшується до вуха.

Вертикальним проділом відокремте пасмо за вухомПерпендикулярно голові відтягніть і з зовнішнього боку долоні стрижіть. Лінію скроневих пасом продовжує лінія зрізу і йде з укорочуванням волосся до шиї.

Наступну прядку виділіть паралельним вертикальним проділом і на рівні попередньої пасма стрижутьТеж з відтяжкою 90 # 176 ;. Верхню і нижню потиличні зони стрижуть прийомом пасмо за пасмомВертикальними проділами відокремлюючи пасма. Нахил стрижки від вуха до вуха.

Далі приступайте до стрижки волосся на фронтальній зоні. Паралельно зробленому спочатку боковому проділу візьміть пасмо товщиною 1-15 см.

Пасмо відчісуйте вниз до підстриженим волоссям верхньої потиличної і скроневої зон. Візьміть їх разом з короткими пасмами цих двох зон і стрижіть з внутрішньої сторони долоні на їх рівні.

Наступний проділ зробіть паралельним попереднього.

Виділіть наступну пасмо відчісуйте її на верхню потиличну і скроневу зониІ стрижіть в напрямку від скроні до вуха через маківку на рівні попередньої пасма. Пасма слід зрізати з невеликим подовженням до обличчя.

Так прийомом накладення пасмо на пасмо попрядно стрижіть всю тім'яно-скроневу зону.

Щоб в стрижці # 171; Москвичка # 187; волосся красиво лежали трохи загинаючи вгору трохи відтягувати пасмаВиконуючи градуювання в 10-15 # 176 ;.
Окантовка чубчика напівкругла
Асиметрична.
На скронях пряма окантовка
одне вухо відкрито при цьомуІнше закрито.
На шиї напівкругла окантовка.
Виконайте на кінцях волосся филировку за допомогою філірувальних ножиць глибиною 2-2
5 см.

Як волосся діляться на зони при стрижці # 171; Москвичка # 187 ;.

Стрижка скроневої пасма.

Магія волосся: прикмети про зачіски і стрижки

Як правильно стригти волосся

Стрижка волосся - це справжній ритуал. Крім стильної зачіски стрижка волосся допомагає позбутися негативної енергетики накопиченої в волоссі.

Якщо ви відчуваєте занепад сил вас постійно турбують негативні думки ви переповнені образами і ненавистю то стрижка волосся допоможе поліпшити внутрішній стан і підняти настрій.

НедармаБагато жінок хочуть змінити себе за допомогою стрижки в найважчі моменти їхнього життя. Нова зачіска для багатьох символізує початок наступного етапу коли потрібно якомога швидше відкинути всі образи і невдачі минулого і почати рух вперед.

Щоб значно поліпшити свій внутрішній стан не потрібно кардинально міняти свій імідж: досить просто підрівняти кінчики.

Як виконати бажання за допомогою волосся

Волосся мають унікальну здатність вбирати енергетику людини і зберігати в собі інформацію про переживанняПочуттях і його бажання. Іноді за допомогою волосся можна створити справжнє диво. Згадайте бажання і витягніть один волосок з голови ніби старий ХоттабичРозірвіть і спаліть його. Цими діями ви звільняєте енергію яка допомагає в реалізації задуманого вами.

Магія довгого волосся

Довге волосся таять в собі особливу магію. Ще з давніх часів довге волосся символізували родючість багатство і силу.

Довге волосся здатні захистити від негативного впливу. Вони закривають чакруРозташовану на задній частині шиї. Якщо ця енергетична точка відкрита то людина стає більш сприйнятливий до негативної енергії що надходить ззовні.

Зачіски які принесуть успіх і процвітання

Волосся заплетені в косуОхороняють енергетичне поле жінки. Це справжній оберіг.

Прямий проділ допомагає домогтися внутрішньої гармонії і привести свої думки в порядок. Така зачіска дозволяє прийняти зважене рішення в критичних ситуаціях і зберігати внутрішній баланс.

Пучок на потилиці допомагає зосередитися і залучити удачу на свою сторону.

Коли ви відчуваєте втому і безсилля то заберіть волосся і ви відразу відчуєте прилив сил і бажання боротися.

Якщо ви хочете привернути чиюсь увагу, то розпустіть волосся. Розпущене волосся символізують відкритість і готовність вести діалог.

У ті моменти, коли ви не можете зібратися з думками, ретельно розчешіть волосся, і ви відчуєте, як все поступово почне ставати на свої місця.

Зачіска «Кінський хвіст» допомагає домогтися бажаного результату і залучити удачу, особливо коли така зачіска зроблена на зростаючу місяць.

Х отиті самостійно освоїти Техніку сучасних стрижок і зачісок не залишаючи дому та навчитися Правильно доглядати за волоссям . робити будь-які Модні стрижки та зачіски . використовувати Мелірування, тонування, хімічну завивку ?

Т оли ви прийшли за адресою. Рекомендації по вибору іміджу допоможуть бути у всеозброєнні напередодні кожного важливого події у вашому житті. Ви також зможете самостійно освоїти модне останнім часом мистецтво створення Інтимної стрижки . а також різні способи прикраси інтимної зони.

І спользуя представлені матеріали ви без праці опануєте техніками виконання будь-яких зачісок і стрижок, макіяжу, манікюру і педикюру.

А Комплекси вправ допоможуть підтримувати в ідеальному стані Груди, талію, стегна, ноги . використовуючи останні модні тенденції Фитнеса, аеробіки, каланетики, йоги, танцювальної гімнастики і багато чого іншого.

Т акже ви також познайомитеся з різними видами Манікюру і педикюру . дізнаєтеся багато простих і ефективних способів поліпшити стан шкіри рук і ніг, яка піддається щоденним випробуванням і вимагає особливого догляду. Рекомендації стилістів дозволять вам зробити ваш образ гармонійним, цікавим і привабливим.

У від лише деякі основні складові іміджу жінки, які ви можете освоїти і використовувати, щоб зробити свій образ неповторним і чарівним.

В и завжди будете в належній спортивній формі і при чудових зовнішніх даних!

1. Виконують тушеваніе волосся нижньопотиличної зони.

2-3. Волосся скроневих зон стрижуть з урахуванням овалу обличчя.

4. Волосся потиличної зони стрижуть, відділяючи пасма вертикальними проділами.

5. Волосся тім'яної зони стрижуть за методом «пасмо за пасмо», відділяючи пасма вертикальними проділами.

6. Стрижку завершують виконанням слайлінгу всього волосяного покриву.

7. Для Укладання волосся рельєфними пасмами застосовують гель і віск.

Теги: зачіски для довгого волосся зачіски Перманент


1. Стрижку починають з потиличної зони за технологією стрижки # 8220; російська # 8221 ;, потім виконують градуювання: відділяють пасма ретельними проділами від маківки, відтягують догори і зістригають.


2. Волосся тім'яної та скроневих зон стрижуть від центрального проділу вправо, потім вліво накладенням пасма на пасмо. Лінія окантування - з подовженням до обличчя. Потім виконують глибоке філірування.

Теги: зачіски весільні зачіски домашні коси-джгути

Укладання волосся самостійно джгутами . Волос розчісують, проділами виділяють пасмо шириною 4-5 см. Туго скручуючи пасмо, формують валик. Волос вирівнюють «хвостиком» гребінця.

Скручена пасмо закріплюють «невидимками». Палять закручують не сильно, але рівно, без утворення каракулевих завитків, і тимчасово підколюють затискачем. Проділами отчесиваем друге, третє і все наступні пасма, закручують аналогічно, викладають в зачіску, закріплюють «невидимками» та шпильками.

Теги: зачіски на довге волосся машинка для стрижки зачіски на випускний

Щоб волосся красиво переливалися різними відтінками, використовується Метод колорирования . коли Пасма фарбуються різними тонами .

Якщо волосся світле, то на виділені пасма відразу наноситься фарбник. Якщо волосся темне, пасма спочатку освітлюють. Техніка виконання аналогічна мелірування на фользі або за допомогою шапочки.

,
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...