Як стати челкастой в 12 років. Чубчика

Як стати челкастой?

Шановні мами і тата, почувши від дочки заяву про те, що вона дуже хоче стати челкастой, не поспішайте думати, що помилилися. Звичайно, більшість людей середнього і старшого віку абсолютно впевнені в тому, що такого слова просто не існує. Однак вони не праві, виявляється, слово челкастий існує, ось тільки воно відносно нове, що відноситься до понять з області молодіжних субкультур, тому не дивно, що багато його ніколи не чули.

Поставивши собі за мету зрозуміти, хто ж такі ці челкастие, ми з'ясували, що корисної інформації на цю тему досить мало - навіть, здавалося б, у всезнаючої Вікіпедії про челкастих поки немає жодної згадки. Бажаючи заповнити цю прикру прогалину, хочемо поділитися з вами інформацією про нову молодіжну субкультуру.

Челкастие - хто вони?

Сама назва челкастие є похідним від слова чубчик, яка, як неважко здогадатися, і служить основною відмінною ознакою кожного прихильника цього молодіжного руху.

Походження челкастих не цілком ясно. Дехто схильний вважати, що челкастие утворилися від більш відомого руху емо (про емо читайте нашу статтю Як стати емо), інші це припущення начисто спростовують, справедливо стверджуючи, що між емо і челкастимі більше відмінностей, ніж спільного, і об'єднує їх лише наявність у тих і у інших масивної косою чубчика.

А головна відмінність челкастих від емо полягає в їх життєвої позиції. На чолі світогляду шанувальників емо-культури - меланхолія і песимізм. Справжні емо майже завжди перебувають у плаксивому депресивному настрої, челкастие ж, на відміну від них, - веселі, життєрадісні, інколи дуже кумедні і, як то кажуть, безбашенні.

Як можна стати челкастой: поради

Челкастие відрізняються від інших підлітків не тільки певної зачіскою і стилем одягу, а й особливими захопленнями та інтересами і, більш того, навіть особливим способом життя. Для того щоб стати справжньою челкастой, мало підстригти чубчик, потрібно ще відповідати певним ознаками.

Зачіска

Головним зовнішнім проявом цього стилю є, звичайно ж, чубчик. Але яка потрапила чубчик тут не годиться - вона повинна бути дуже довга з нерівно постриженими пасмами абсолютно прямого волосся, таку стрижку часто називають каскад з рваною косою чубчиком. Спускається нижче очей чубок можна зачісувати набік. Ще челкастие люблять фарбувати волосся в найнеймовірніші яскраві кольори (на відміну від емо, які фарбують пасма в основному в рожевий колір).

Одяг

І дівчатка, і хлопчики з клану челкастих одягаються практично однаково. Всі вони носять кеди, штани-дудочки, вузькі джинси (дівчатка іноді ще надягають щільні лосини) і в обов'язковому порядку сорочки в клітину будь-яких кольорів і розмірів (такі сорочки раніше ще називали ковбойка). Також в хід часто йдуть футболки з малюнком на спині або на грудях, особливо вітаються зображення супергероїв (Бетмена, Людину - павука і т. П.) Або різних рок-груп. З прикрас челкастие воліють браслети і металеві підвіски з різними сакральними символами (руни, пентаграми, хрести і т. Д.). Часто челкастие роблять собі татуювання або пірсинг, але на такі дії краще спочатку отримати дозвіл у батьків.

Захоплення та інтереси

Музика

Челкастие, втім, як і прихильники багатьох інших молодіжних субкультур, обожнюють слухати музику. З усіх музичних напрямків челкастие, в першу чергу, віддають перевагу хардкору, також не оминають своєю увагою метал і важкий рок.

Скейт

Скейт - один з атрибутів субкультури челкастих. Багато з них проводять більшу частину свого вільного часу, катаючись на цій дошці.

Солодощі

Основна маса челкастих - великі ласуни. Вони люблять Кока-колу, цукерки, шоколадні батончики та інші ласощі.

Тварини

Челкастие дуже люблять тварин. Тільки люблять вони їх не так глобально, як прихильники Грінпісу, які борються за збереження популяцій тварин в дикій природі, а більш приземлено, на побутовому, так би мовити, рівні, тому у кожного челкастого є домашній вихованець - собака, хом'ячок, морська свинка або, в крайньому випадку, білий щур. Особливою ж любов'ю в середовищі челкастих користуються домашні коти. Коті, котейки коте - як тільки ласкаво не називають вони своїх улюблених няшная пухнастиків.

Нічого страшного і небезпечного в русі челкастих немає, тому батьки можуть не хвилюватися, дізнавшись про те, що їхня дитина вирішив податися в челкастие - всі вони милі, добрі, веселі підлітки, які лише прагнуть виділитися з натовпу таким чином.

Ще більше цікавого

Стаємо челкастой дівчинкою в домашніх умовах

Челкастие - це дівчата, які носять довгі чубчика. Шанувальників цього модного напрямку можна зустріти серед дівчат у віці від 14 до 21 року. Щоб влитися в цей стиль, досить правильно підстригти чубок і зачесати її так, як це роблять всі представники челкастих.

Сказати точно, звідки взялися челкастие дівчата, сказати складно. Єдине, що можна зробити, так це простежити логічний ланцюжок. В образі і стилі цих дівчат абсолютно все легке, повітряне, ніжне, ненав'язливе і обов'язково з ароматом кави, а тому можна зробити висновок, що це дуже романтичні панночки, які вже здобули свого принца на білому коні або впевнені в тому, що він уже на підході.

Челкастие не мають на будь-яких конкретних цілей і вони ніколи не влаштовують маршів протесту. Вони всього лише виступають за чистоту відносин між хлопцем і дівчиною, а також за легкість у всьому. Як приклад спробуємо стати челкастой дівчинкою.

Швидка навігація по статті

Робимо зачіску

Щоб відстригти чубок зовсім необов'язково звертатися до професіоналів, так як це можна зробити і в домашніх умовах самостійно:

    Розчешіть волосся і розділіть їх на чотири зони: дві бічні, потилична і передня до верхівки; Якщо ви хочете отримати в результаті коротку стрижку, укоротите потиличну частину, щоб волосся з цієї зони стали трохи коротше інших; Зістрижіть прядки з боків під кутом. Отриманий скіс повинен буде спрямований вперед; Розчешіть чубок і акуратно обріжте її під кутом; Профілюють волосся. При відсутності спеціальних ножиць, залиште зачіску рваною, для чого укоротите деякі пасма в довільному порядку.

Стрижка на довге волосся

    Розділіть волосся в потиличній частині на два шари: верхній і нижній; Злегка укоротите верхній шар таким чином, щоб перехід між двома шарами вийшов природним; Ці ж дії повторюйте на всіх, хто лишився зонах, крім передньої; Візьміть прядки з передньої зони і укоротите їх. Довжина їх повинна бути більше 10 см.; Отстрігіте чубок і профілюють волосся.

Стиль життя челкастих

Челкастие дівчата мають веселою вдачею. Практично у всіх Челкар є домашні тварини (найчастіше це милі котики).

Челкастие люблять солодке, кататися на скейті, великах і одягатися в певні речі, вибір яких залежить від сезону і погоди. Це можуть бути вузькі джинси, шорти, кепки, шапочки, кеди і толстовки.

Як аксесуари челкастие використовують гумові браслети, скелетики і т. Д.

Поділіться цією статтею з друзями в соц. мережах:

Стаємо челкастой дівчинкою | робимо зачіску

Сказати точно, звідки взялися челкастие сказати, дівчата складно. Єдине, що можна так, зробити це простежити логічний ланцюжок. У стилі і способі цих дівчат абсолютно весь повітряний, легке, ніжне, ненав'язливе і обов'язково з ароматом тому, а кава можна зробити висновок, що дуже це романтичні панночки, які вже свого знайшли принца на білому коні або тому в впевнені, що він уже на підході.

Челкастие не яких переслідують-яких конкретних цілей і вони влаштовувати не ніколи маршів протесту. Вони виступають лише за чистоту відносин між хлопцем і також, а дівчиною за легкість у всьому. Як приклад стати спробуємо челкастой дівчинкою.

Робимо зачіску

Відстригти Щоб чубок зовсім необов'язково звертатися до так, професіоналам як це можна зробити і в умовах домашніх самостійно:

    Розчешіть волосся і розділіть їх на зони чотири: дві бічні, потилична і передня до Якщо; верхівки ви хочете отримати в результаті коротку укоротите, стрижку потиличну частину, щоб волосся із зони цієї стали трохи коротше інших; прядки Зістрижіть з боків під кутом. Отриманий повинен скіс буде спрямований вперед; Розчешіть акуратно і чубок ображати її під кутом; Профілюють При. волосся відсутності спеціальних ножиць, залиште рваною зачіску, для чого укоротите деякі довільному в пасма порядку.

Стрижка на довге волосся

    Волосся Розділіть в потиличній частині на два шари: нижній і верхній; Злегка укоротите верхній шар чином таким, щоб перехід між двома вийшов шарами природним; Ці ж дії повторюйте на що залишилися всіх зонах, крім передньої; Візьміть передній з прядки зони і укоротите їх. Довжина їх повинна більш бути 10 см.; Отстрігіте чубок і профілюють волосся.

Життя Стиль челкастих

Челкастие дівчата мають вдачею веселим. Практично у всіх Челкар є тварини домашні (найчастіше це милі Челкастие).

Котики люблять солодке, кататися на скейті, одягатися і великах в певні речі, вибір яких сезону від залежить і погоди. Це можуть бути джинси вузькі, шорти, кепки, шапочки, кеди і якості.

У толстовки аксесуарів челкастие використовують гумові скелетики, браслети і т. Д.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...