Як визначити йде тобі чубчик чи ні. Чубчика

Як дізнатися, чи піде мені чубчик чи ні

Усвідомити, чи йде вашому обличчю чубчик, можна ще до того, як ви зважитеся відрізати її. Для початку можна випробувати найменш конструктивні методи. Вони ж допоможуть розібратися, яка саме чубчик буде найкраще на вас виглядати.

Сім разів відміряй

Якщо ви давно роздумуєте над питанням, бути або не бути чубчик, але так і не наважуєтеся відрізати її, спробуйте користуватися однією з програм підбору зачісок. Програми підбору зачісок можна скачати в інтернеті, деякі жіночі веб-сайти пропонують відвідувачкам завантажувати фото і приміряти зачіски прямо в режимі он-лайн, в кінці кінців, з такими програмами працюють багато салонів краси.

За допомогою такої програми ви віртуально приміряти на себе 10-ки стрижок і укладок з чубчиками самих різних форм. Необхідно тільки завантажити в комп'ютер фото власного обличчя з гладко зачесаним назад волоссям. І можна приступати до фотомонтажу. Сподобалися варіанти краще зберегти або роздрукувати, щоб потім спокійно переглядати, обмірковувати, радитися з подругами і стилістами.

Але потрібно усвідомлювати, що в програмці до вашої особи приставляються малюнки зачісок, виготовлені в самому вигідному світлі, що не враховують індивідуальні особливості волосся кожного певного людини. У однієї жінки волосся тонке, в іншої - пушаться, у третій - в'ються. Як буде виглядати конкретно на вас справжня, а не віртуальна чубчик, передбачити важко. До того ж зображення на моніторі або роздрукована картина не передають обсяг. Особа з чубчиком може чудово виглядати в фас, але погано в профіль.

Міняємо чубчика, як рукавички

Для того щоб подивитися приблизний підсумок на власній голові і зі своїм волоссям, необхідно відокремити передню пасмо, таку ж широку, як передбачувана чубчик, і опустити її вперед, на лоб. Зачіска буде виглядати природніше, якщо не згинати пасмо до бажаної довжини, а підняти її на маківку так, щоб на лоб падали кінчики волосся.

Бувалі перукарі, заколюючи виділені схожим чином пасма, можуть створювати справжні зачіски з псевдочелкамі. Якщо трохи потренуватися, цьому вмінню можна навчитися самостійно. Якщо ви продовжуєте коливатися, піде вам чубчик чи ні, а відрізати її все одно дуже хочеться, знайте: багато салонів краси пропонують мікронаращіваніе волосся. За допомогою цієї технології можна наростити навіть маленьку чубок.

Хороший варіант також # 8212; користуватися перукою. Але найкраще придбати тільки одну витратну чубок. Вони випускаються з натуральних або штучних волосся, кріпляться на стрічках і обідках або на шпильках-невидимки. У першому випадку чубчик надаватися на голову спільно з обідком, і в кінцевому підсумку виходить така собі ретро-зачіска. У 2-му # 8212; приколюється до свого волосся.

Якісно виготовлені чубчика на шпильках, мабуть, найдосконаліші. Якщо таку накладку вірно прикріпити, вона буде виглядати дуже природно. На голові вона тримається дуже міцно. Її можна підрівняти ножицями, пофарбувати в власний колір. Може бути, завдяки їй вам не доведеться конструктивно стригтися. Або, навпаки, вона зовсім підштовхне вас до рішення про зміну стилю.

Поділіться з друзями в мережі:

Найсвіжіша і цікаве:

Навігація по публікаціям

Чи сподобався Вам # 171; Портрет Доріана Грея # 171 ;?

Чи сподобався Вам # 171; Портрет Доріана Грея # 171 ;?

    Мені дуже подобається цей письменник. Читати Обов'язково.
    Портрет Доріана Грея.
    Чудова книга. Елементи фантастики надають книжці якусь легкість, та й не особливо замислюєшся про ці обставини.

Ну старіє портрет замість людини, ну і що?

Найголовніше це те що відчуває герой при цьому. Він повільно, але вірно божеволіє.

Книга написана легким, доступною мовою. Все монологи і описи й не нудні.

Схиляюся перед талантом Оскара Уайльда. Його роман аніскільки не застарів. Це класика, з століттями не втрачається, а лише набуває все більшої актуальності. Всеохоплююча картина вдач і пороків, «золотий» вік англійської аристократії і в центрі оповідання герой свого часу - прекрасний Доріан Грей.

Цікавий персонаж лорд Генрі, вустами якого промовляє автор. У виконаних гіркого цинізму промовах вихлюпується вся ненависть до вищого світу і способу життя його представників. І згубний вплив самого Генрі на юного Грея тільки видимість. Немає виправдання вчинкам Доріана. Коли будь-яка мораль луною відзвучала далеко і за душею не залишилося нічого святого, легше і приємніше падати.

«Я все пізнав і дізнався. Я завжди радий новим враженням, боюся, однак, що мені вже їх чекати нічого, «- скаже Генрі Воттон, багатий і нудьгуючий денді, англійська Печорін. Всі інші для нього лише «цікаві об'єкти для вивчення». спостерігати яких - справжнє задоволення. Уайльд так само спостерігав відомі сегменти суспільства, його роман прекрасне тому підтвердження. Але задоволення, думаю, від цього не відчував.
Портрет Доріана Грея відгук Багато творів вам відомо, де кожна друга фраза - це дивовижний афоризм або цікавий парадокс? "Портрет Доріана Грея" саме такий твір.

Мою справжню любов в літературі пробудив найвідоміший роман Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея». Ще ніколи я не зустрічала настільки глибокого і одночасно легкого для прочитання твору. Роман написаний у формі філософського міркування, змушує задуматися, аналізувати. Твір просякнуте ідеєю гедонізму. Уайльд пише дуже чисто, мова його простий, однак кожен рядок наповнена дотепністю. Сюжет розвивається дуже динамічно.

Юний Доріан Грей - красивий і багатий аристократ, який мріє про вічну красу. Автор матеріалізує його думки - тепер йому дано вічна молодість і краса, а старееn його портрет. У майстерні у художника він зустрічає настільки полюбився мені героя, Генрі Уоттона - головного циніка великосвітського суспільства. Він дуже розумний, розум його наповнений іронією і скептицизмом. Саме він стає проповідником свого друга - Доріана. Саме він вчив його жити заради насолоди. Правда, сам Гаррі ні в чому поганому помічений не був. Багато з його думок наповнені глибокою мудрістю. Частково лорд Генрі і є сам Оскар Уайльд. Зміни портрета стають нестерпними для Доріана. Він намагається знищити портрет ножем, внаслідок чого гине сам. І ось уже знову портрет радує своєю красою. Сам же герої перетворюється в огидного старого. Мистецтво вічне, тому гине сам Доріан. Автор надає своїм героям неповторні характери. Всі вони яскраві, живі, ємні, з нотками сарказму.

Мені здається, актуальність цього роману залишиться незмінною. Твір викликає безліч думок і міркувань. «Портрет Доріана Грея» - це історія морального падіння особистості. Уайльд дає можливість кожному інтерпретувати твір по - своєму. Я думаю, що цей роман можна прочитати ще багато - багато разів і можливо поглянути на нього по-новому.
А ще я дуже люблю казки Оскара Уайльда. Вони на мій погляд прекрасні.
Інтрига роману побудована на мотиві угоди з дияволом, в якій задіяний магічний портрет, який грає в долі героя грає в долі героя фатальну роль Шикарне твір. Якщо не читали прочитайте вам сподобається.
Кінець приголомшливий. Останню сторінку я ковтала без зупинки. Мені подобається все, написане Уайлдом. Без винятку. Коли читала перший раз, сподобався. А потім перестав подобатися. На превеликий мій сором, я ніколи не читала цю книгу. Але я впевнена в тому, що це справжній шедевр, написаний генієм. Знаю, є фільми, зняті за книгою, але не хочу дивитися і псувати враження від ще не прочитаної книги) Але цей твір уже є на моїй читалки, що означає, що найближчим часом я її точно прочитаю) Ні, не вразило цей твір. Так, дуже сподобався роман. Хороша повість, мені сподобалася. Так. Мені у Уайльда і п'єси дуже подобаються # 8230;
    Потрібна рецензія портрет Доріана Грея
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...