Як правильно стригти машинкою чоловіка відео урок. Чоловічі

Як правильно стригти машинкою

Як підстригти машинкою хлопця? Як підстригти чоловіка машинкою? Як стригти машинкою дитини? Зі згаданих питань видно, що зі стриженими під машинку волоссям рано чи пізно стикається кожна жінка. Але далеко не кожна знає, як правильно стригти під машинку. Нижче будуть розглянуті основні особливості того, як стригти волосся машинкою.

Перед тим як стригти машинкою корисно ознайомиться з відповідним відео. Також важливо запам'ятати, що машинкою, на відміну від стрижок ножицями, стрижуть тільки сухе волосся. Якщо стригти вологе волосся, то можна не тільки зіпсувати стрижку, але і затупити леза машинки. Машинку потрібно взяти в праву руку: великий палець повинен лежати зверху, а решта пальців будуть охоплювати машинку знизу. На пристрій потрібно надіти насадку потрібної довжини і починати стригти з потиличної зони. Рух має відбуватися знизу вгору. Крім того, не можна забувати струшувати волосся з машинки, щоб вона не забилася.

Далі можна починати стригти фронтально-тім'яну область і віскі. Близько вух волосся можуть рости нерівномірно, тому потрібно змінювати руху зубів машинки, щоб вони були спрямовані проти росту волосся. Щоб надати зачісці закінчений вигляд необхідно зробити окантовку. Для цього поміняйте насадку на найменшу і не поспішаючи сгладьте нерівні переходи. При цьому важливо, щоб рука не тремтіла. Як видно, правильно стригти волосся машинкою не так вже й складно, особливо за допомогою відео. У будь-якому випадку, якщо постаратися, стрижка буде рівною і акуратною.

Навчальний відео курс

Але багато жінок хочуть не просто вміти володіти машинкою, а знати, як стригти машинкою чоловічі стрижки. Адже кожна з стрижок має свої особливості. Можна знати, як стригти машинкою хлопчика, але як підстригти машинкою чоловіка? Як правило, для того щоб навчитися стригти машинкою, необхідно скористатися практичною інформацією з відео. Але далеко не кожне відео про те, як правильно стригти машинкою, має однакову користь. Наприклад, вільний графік можуть лише трохи ознайомити з тим, як стригти під машинку, але ніколи не дадуть комплексних знань про те, як правильно стригти чоловіка машинкою. Щоб отримати систематичні знання про зазначений предмет, варто замовити спеціально створений відеокурс про самостійному навчанні перукарського мистецтва. В крайньому ж випадку можна найняти дорогого викладача, який допоможе впоратися з труднощами.

Як навчитися стригти волосся самостійно

Якщо ви хочете навчитися стригти волосся, можна записатися на спеціалізовані курси. Однак на це потрібен час і додаткові кошти. Якщо ви не збираєтеся працювати перукарем, а хочете навчитися для себе, то зробити це можна і самостійно. Заняття вдома заощадять час і кошти. Головне - мати бажання, фантазію і завзятість. Якщо ви готові, то можете приступати до навчання.

Вчимося по відеоуроку

Відеоуроки - це хороший спосіб, що допомагає навчитися стригти волосся. Часто в них міститься практична інформація, яку викладають і на звичайних курсах. Єдина відмінність в тому, що ви будете стороннім спостерігачем. При такому навчанні можна дізнатися все ази і нюанси перукарського мистецтва. Зручно те, що для цього не потрібно виходити з дому. У таких відеокурси містяться цінні поради від справжніх професіоналів. З їх допомогою ви освоїте перукарська майстерність.

За допомогою видеокурсов можна добре підготуватися, але без тренувань ви не зможете стригти. Саме тому вам потрібно подумати, над ким ви будете ставити перші експерименти. Допомогти в цьому можуть родичі або друзі, що не побоятися. Використовувати для перших стрижок можна і ляльку з довгим волоссям, але ви повинні розуміти, що різниця буде досить великий. Чим більше і частіше ви будете стригти, тим більше у вас буде досвіду і вища кваліфікація.

Не будете стригти волосся в перший раз занадто коротко. Робіть стрижку з запасом, щоб можна було виправити її результат, якщо у вас не вийде.

Стрижка машинкою

Для початку варто навчитися стригти машинкою. Це не так складно, тому освоїти таке майстерність досить легко. Машинкою виконують в основному чоловічі стрижки, тому тренуватися можете не чоловіка, батька, сина і т. Д. Для цього є певні правила:

Стригти машинкою можна тільки сухе волосся, інакше вона буде гальмувати і застрявати. В результаті вийде не акуратно. Якщо у чоловіка довге волосся, то спочатку їх необхідно обрізати ножицями, а вже потім можна вирівнювати машинкою. Це значно спростить весь процес. Робити стрижку за допомогою машинки необхідно проти росту волосся. При цьому починати слід з потилиці, поступово переходячи до тім'яної зоні і привушної. Після того, як ви состріжете волосся, потрібно зробити окантовку біля вух. Для цього скористайтеся меншою насадкою, ніж для основної стрижки.

Якщо ви ніколи раніше не працювали з машинкою, то робити стрижку краще під одну насадку. Нехай вона буде не дуже маленького розміру. Коли ви трохи натренуєтеся, можна пробувати робити стрижку із застосуванням декількох насадок, вистриг більше з боків або ззаду. Згодом ви можете навчитися робити сучасні та модні стрижки машинкою. Допоможуть в цьому ті ж самі відеоуроки, які освоїти можна самостійно. Для початкового етапу цих знань про машинної стрижці вам буде досить.

Переходимо до стрижки ножицями

Якщо ви твердо впевнені у своєму намірі навчитися стригти самостійно і вважаєте це вашим покликанням, тоді можна переходити до стрижки ножицями. Для цього вам потрібно знати кілька основних правил.

    Ще до того як ви почнете стригти волосся, необхідно уявити собі кінцевий результат. У вас в голові повинен бути чіткий образ майбутньої стрижки; Необхідно придбати набір інструментів, за допомогою яких ви і будете здійснювати стрижки; Запасіться спеціальними журналами і відеоуроками. Постарайтеся спочатку зрозуміти, як робиться та чи інша стрижка і тільки потім пробуйте її повторити; Робити будь-яку стрижку потрібно на чисті і трохи вологе волосся. Якщо вони довгі, то їх слід ретельно розчесати; Орієнтуйтеся, щоб на одну пасмо йшло 4 - 5 клацань ножицями.

Виконати всі це зовсім не складно. Головне - вникнути в суть перукарського мистецтва і постаратися втілити в реальність свої бажання.

Вчимося вибирати інструменти і розділяти волосся на зони

Перш, ніж ви почнете стригти волосся, вам будуть потрібні професійні інструменти. Придбати їх можна в спеціалізованому магазині. Щоб вибрати відповідний товар, зверніть увагу на інструменти, якими користуються майстри в перукарнях.

В першу чергу вам знадобляться:

    Гострі ножиці, призначені для стрижок; Набір расчесов з частими і рідкісними зубами; пульверизатор; Спеціальна накидка; Фен для сушки волосся; Затискачі для волосся.

Після того як всі інструменти будуть придбані, можна починати самонавчання. Для цього в першу чергу слід навчитися розділяти волосся на зони. Вам потрібно виділити горизонтальний проділ, який буде починатися від одного вуха і йти до іншого. Нижня частина волосся буде являти собою потиличну зону. Ще на дві частини слід розділити передню частину волосся. Для цього необхідно провести від лобової виїмки два проділу, що йдуть паралельно один одному. Середня частина вважається тім'яної, а по краях буде розташована скронева частина.

При навчанні важливо знати всі ці зони і вміти їх правильно розділяти. Це допоможе робити рівні стрижки.

В якій послідовності стригти волосся

Тепер можна дізнатися і в якій послідовності стригти волосся. Для початку слід виділити робочу зону, взявши пасма в руки. Решта з них слід закріпити зажимами. Починати робити стрижку потрібно зверху. Відокремте пасмо з однієї зони, ширина якої не буде перевищувати 1 см. Розчешіть її, і утримуючи вказівним і середнім пальцем, витягніть її трохи вперед. Можете обрізати її на потрібну довжину. Тепер слід взяти другу пасмо і зрівнявши її з першої, обрізати на таку ж довжину. Так необхідно підстригти все пасма з однієї зони. Після цього волосся потрібно закріпити затиском, залишивши лише одну невелику пасмо для порівняння, і переходити до наступної зони. Після того як ви підстрижете все пасма, їх потрібно розчесати і обрізати кінчики, що залишилися під гребінцем.

Техніка, по якій ви будете стригти волосся, буде залежати від обраної стрижки. Спочатку не намагайтеся зробити модну зачіску. Спробуйте почати з малого. Наприклад, можна підстригти собі або комусь із родичів чубок або підрівняти кінці на довгому волоссі. Тільки після цього можете пробувати переходити на серйозні стрижки. Крім того постарайтеся вивчити модні журнали, присвячені перукарського мистецтва. Ви повинні знати, що не всім підходить та чи інша стрижка. Завжди враховуйте тип особи і форму голови людини, якого будете підстригати. В цьому випадку ви будете робити стрижки, які дійсно сподобаються вашим клієнтам і будуть їм підходити.

08 листопада, 18:04 Краса 1850

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...