Які є зачіски для чоловіків. чоловічі

Рада 1: Які бувають чоловічі стрижки

Формування стилю і способу сучасних представників сильної статі багато в чому залежить від стрижки, яка робить будь-якого чоловіка доглянутим і елегантним. Залежно від віку, стилістичних переваг і структури волосся стрижки можуть бути довгими або короткими, креативними або класичними, створюватися за допомогою спеціальної машини або вручну.


Завжди затребувані короткі чоловічі стрижки. Вони володіють такими незаперечними перевагами, як актуальність і зручність. Разом з тим існує досить багато моделей коротких стрижок - від класичних до надзвичайно оригінальних, які задають певний стиль. Головна відмінність коротких стрижок від всіх інших полягає в невеликій довжині волосся на маківці і з боків. Наприклад, при традиційній спортивній стрижці по всій площі голови передбачаються волосся однакової довжини. У деяких стрижках з боків і над вухами волосся прибираються, а залишаються позаду або по лінії лоба. Серед підлітків досить поширене вистригання з боків і ззаду різного роду малюнків.

Найбільший розділ в перукарському мистецтві займають середні чоловічі стрижки - існує безліч різновидів цих зачісок. Йдеться про каскаді, драбинці, зачісках з вистриженими боками і довгими пасмами, волоссі, закладених за вуха або подовженою «шапочці», укорочених боках або довгих пасмах на маківці. Сьогодні, наприклад, популярна стрижка «а-ля Бред Піт». Завжди актуальна традиційна класика. Будь-яка середня чоловіча стрижка передбачає, в залежності від ситуацій, кілька варіантів укладання.

Протягом всієї історії неоднозначним було ставлення до довгого волосся. У середні століття вони символізували благородство і влада, уособлювали сміливість. За часів Радянського Союзу ситуація змінилася докорінно. Чоловіки з довгим волоссям в цей період вважалися неблагонадійними. У другій половині ХХ століття стрижки на довге волосся воліли музиканти і «стиляги», претерпевающие з цього приводу серйозні нападки на свою адресу з боку громадськості.

Сьогодні стрижки на довге волосся користуються чималою популярністю. Можна відзначити серед них драбинку, каскад, асиметричний зріз. Чоловіку, який бажає носити довге волосся, слід підбирати стрижку в залежності від типу волосся. Для власників слабких тонких волосся довгі стрижки не рекомендуються зовсім. В крайньому випадку, можна вибрати креатив, скажімо, зачіску в стилі емо. Чоловікам з густої м'якої шевелюрою підійдуть будь-які варіації, з жорстким волоссям - каскад або сильна филировка.

Рада 2: Модно носити бороду

Борода в усі часи була символом мужності і сили. Цього року мода на рослинність на чоловічому обличчі повернулася. Помилково вважати, що її вважають за краще тільки люди похилого віку і представники субкультур. Стильна і доглянута борода - тренд сезону.

Модна борода


Борода є характерним елементом чоловічої зовнішності і дозволяє створити власний неповторний імідж. Вона здатна скорегувати овал обличчя, приховати його неправильні пропорції, підкреслити достоїнства і внести в образ чоловіка брутальність і привабливість.


Модні тенденції привели до появи великої кількості видів стрижок бороди. Бути стильним можна тільки вибравши правильний варіант, який підходить по формі і обрису особі. Слід також враховувати природні дані, структуру волосся і особливості їх росту.


Чоловікам з трикутним обличчям підійде округла борода у формі квадрата або підкови. Вона візуально збільшує підборіддя. Кругле обличчя витягне загострена борода у формі трапеції від скроні до скроні. Володарям трапецієподібного особи варто вибрати форму «шкіперська» або «жабо», яка звузити нижню його частину. Витягнуту форму скоректує широка округла борода, але не слід носити конусоподібну або еспаньйолку, вони візуально подовжують обличчя.


Підкреслити мужність і стиль допоможе щетина, яка стоїть осібно в списку видів борід. Цей варіант, мабуть, найпростіший у створенні і легкий у догляді. Але він не підходить білявим чоловікам, людям з нерівномірною рослинністю і великим широким обличчям.


Завзяті модники можуть експериментувати з бородою, вибираючи найоригінальніші варіанти форми і кольору. Але, звичайно, вона підійде не кожному чоловікові. Кого-то борода зробить старше або комичнее. Але з'ясувати це можна, лише спробувавши себе в новому іміджі.

Правильний догляд


Відпустити бороду - це півсправи. Дуже велику увагу потрібно приділити догляду за нею. Акуратна борода додає образу чоловіка впевненість і незалежність, а неохайна рослинність може навіть викликати почуття відрази. Ті, хто усвідомлено вирішив відмовитися від щоденного гоління, повинні бути готові до того, що бороду потрібно регулярно підстригати, підголювати волоски, щоб вона зберігала рівність і чіткість контурів. Мити її слід тими ж засобами, які використовуються для догляду за волоссям. Можна обробляти кондиціонером, який захистить бороду від сплутування.


Потрібно пам'ятати, що рослинність на обличчі дуже добре утримує тютюновий запах, вивести який самостійно буде досить складно. До того ж куріння може змінити колір бороди, що теж негативно позначиться на її зовнішньому вигляді. Доглядати за рослинністю на обличчі можна самостійно або довірити цю важливу процедуру професіоналам.

Носити чи не носити бороду кожен чоловік вирішує сам. Вона гармонує з будь-яким стилем в одязі, способом життя і соціальним становищем. Доглянута борода правильної форми і акуратна зачіска - складові образу імпозантного і успішного чоловіка.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...